Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Şimdi oldu :) artık her gün deneyin diycem ama gün aşırı yapın bakalım,yarın da akıntın devam ederse he r gün denersiniz.

dün akşam oldu yarın olsun bide14.gün 16. gün olsun ateşim hala düşük olur demi öyle

inş. melekcim saol güzel dileklerin için

ya arkadaşlar ben bir türlü ff tablomu ekleyemiyorum buraya, yardımcı olur musunuz, sharing den home page up a giriyorum orada çıkan linki kopyala yapıştır diyorum ama olmuyor

kızlar sabah namazından sonra test yaptım veeeeeeeeeeee silik çizgi
Allah ım inanamıyorum hala inş testte bi hata yoktur

canım tebrik ederim inş kan sonucunu da güzel bi şekilde alırsın rabbim meleklerinizi korusun

iremcim korkma lekelenme için artık nerdeyse tüm gebeliklerde kanama oluyo rabbim korur inş

ya arkadaşlar ben bir türlü ff tablomu ekleyemiyorum buraya, yardımcı olur musunuz, sharing den home page up a giriyorum orada çıkan linki kopyala yapıştır diyorum ama olmuyor

Your Charting Home Page Web Address: yazann yerin altındakini kopyala

İremcim korkma sakın Allahın izniyle kese görünecek lekelenmeyi bilemicem ama

herkese günaydınlarrrrr ben geldimmm var mı hamiş haberlermizzz
hilalimmm,japonica bbaran günaydınlarrr

ahanda hasbahçe tebrik ederim gülüm hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin canım:lepi:

julia naptı hilalim belli üçüz durumu,iremcim naptı test yaptı mı melek naptı durumlar nasıl ammada yazmışsınız he kızlar maşaallah

1.gün 37,0
2.gün 36,8
3,gün 36,4
4.gün 36,6
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,3
8.gün 36,4
9.gün 36,3
10.gün 36,3

kızlar günaydın...
bgn 10.günümdeyim..
bi tabloma bakıverin....
opuyorumnanaktan

julia naptı hilalim belli üçüz durumu,iremcim naptı test yaptı mı melek naptı durumlar nasıl ammada yazmışsınız he kızlar maşaallah

julia bugün doktora gidecekti melek adet olacak iremde doktora gidecek bende fazla geçmişi okuyamıyorum çok uzun geliyo geçiştiriyorum

günaydın tatlım ağzımdan nalimde hamile çıktı kız yoksa hamilemisin

bunları söyleyen ağızlar baklava yesin bal şerbet içsin gülüm yok canım daha var benim bugün daha yeni yükseldi ateşim hayırlısı artık beklemeye geçicezzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…