Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

16. haftada öğrenmiştik biz ama artık 12. haftadabile öğreniliyor.
Tubacım benim batmalarım yumurtların çatladığı günden beri var ,hiç gitmedi işte :))
Hayırlısı olsun diyorum her namada dua ediyorum inşallah sağlıklı hayırlı bebkler evlatlar olsun :)

allahım hayırlısını ve sağlıklısını versin herzaman
Tuba373, ronya, bbaran+ kızlar nasılsınız
juliam canım hakkında 1,2,3 hangisi hayırlıysa o olsun

ıyiyim Tubacım dinlene dinlene ev süpürüyorum, bel ağrım falan yok çok şükür.Emel geçen hafta tesadüfen öğrendi. Karnına okulda top gelmiş, acile gitmişler oradaki doktor söylemiş, erkek bence demiş, ama kesin değil daha.

Zeytincim benimki 26 Mart. Ama benimki küçük çıkacak adetimin 17. günü yumurtladım, ondan biraz geç gidiyorum doktora. ışte SAT sebebiyle, bi de en epey geçince test yaptın ya sanki daha çok var gibi kalmış aramızda. Kız ister misin yılbaşı gecesi doğuralım, olur olur yani :)))))

Yarın 3te randevum, 1 mayıs tatil olur sandım ama çalışıyorlarmış çok şükür, ölürdüm meraktan hemen bugüne çekerdim randevuyu :)

Sizin doğumlar aralık sonu değil mi? bana da 21 aralık görünüyor inşallah :)

valla babası yılbaşında doğmuş 31 aralık doğumlu kocamla aynuı burç olacaklar ben akrep olsun istedim ama hayırlısı artık olur olur canım
canım 26 mart adet tarihinse normal benden 1 gün öncesin ama yumoşlar benim erken çatladığı için senden en fazla 1 hafta önde olurum
hayırlısı bakalım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin mevlam
olmayanlarada en kısa zamanda versin

bende iyiyim tubiş
az kalmış cinsiyeti öğrenmeye
ne hissediyosun bu sene erkek senesi sanırım

vallahi başttan hep erkek hissettim ama şimdi kız

hayurlısı hiç farketmiyor biizm için

Amin Zeytincim. Allahım şu cuma saati dualarımızı kabul etsin inşallah Babayla iyi anlaşacaklar o zaman :) Valla bizde bi tek kayınvalidem Aralık doğumlu. Aslında 2 Ocak veriyor ama kısmet belli olmaz ne zaman gelecekleri. Allah sağlıkla gelmelerini nasip etsin.

sharingden ayarını yaptıysan canım solda my homepage var altta ona tıkla oranın adresini buraya kopyala. Ayar yapmadıysan onu tarif edelim

Bana da doktorum ayın 16 sı gibi dedi,sezeryan olacak ya,erken olması lazım yani,oğlum 8 aralık ben 24 aralık ,yeni bebiş 16 aralık :)) babmız da 23 ocak :) hepimiz peşpeşe

X