Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Evet cuma yüzü suyu hürmetine Allah en hayırlısını versin, sonuçta biz bilemeyiz ama bana da ikiz gibi geliyo. Bi kız bi oğlan.

Sherin ben böyle tabloların sonunu hep hamilelik olarak gördüm ama inş seninki de öyledir,bariz bir düşüş var çünkü,önceki aylar nasıldı acaba?

Ayy çok merak ediyorum bakalım yarın nolacak,koşa koşa gelip yazacam zaten size :)

Sherin normalde 24-25 gunde bir adet oluyorsan FFnin tahmini yani 10. gün doğrudur. Ama o da kesik çizgi çekmiş emin değil. Eğer adetin genelde 28 gün sürüyorsa 14. gün de yumurtlamış olabilirsin. Güzel gidiyor bakalım ne çıkacak.

Zeytincim yok görmedim canım. Ben haftaya gidicem kese-kalp atışı beraber görünür inşallah.

Welcome bir anda akıntı oldu ,hastalandım düşündüm diyen herkes hamile oluyor ,en yakın ırem yaşadı ama inş akıntın bizi yanıltmasın :)Hayırlısı canım ya ,hala umudumuz var :)

Sherin ben böyle tabloların sonunu hep hamilelik olarak gördüm ama inş seninki de öyledir,bariz bir düşüş var çünkü,önceki aylar nasıldı acaba?

ayyy ağzından bal damlıyor nasıl sevindim canıııım inşallah inşallah:Saruboceq:

Sherin normalde 24-25 gunde bir adet oluyorsan FFnin tahmini yani 10. gün doğrudur. Ama o da kesik çizgi çekmiş emin değil. Eğer adetin genelde 28 gün sürüyorsa 14. gün de yumurtlamış olabilirsin. Güzel gidiyor bakalım ne çıkacak.

Zeytincim yok görmedim canım. Ben haftaya gidicem kese-kalp atışı beraber görünür inşallah.

evt banada erken çizmiş gibi geldi 28-29-30 günde bir oluyorum

Aynen JULıA...Benimde akıntımın olması ve göğüslerimin bu ay farklı bir şekilde ağrıması ve hala acıması umut veriyor...

zeytincim zytinin gelio seninde çok şükür nasıl gidio hamilelik bulantılar başlamamıstır daha
canım başladı sanırım progestandandan allahım sizlerede enkısa zamanda nasip etsin canım
kıslar ben çıkayımm ayy akşam aşkı memnuyu izlicem diye geç yattım yine çok heyecanlıydı eşim dio şu bihterde intihar etsede kurtulsak:))) romanda öyle bitiomuş ya..biraz dineleneyım de arkadaşın nikahı var ona gidicz kociş gelince çook öptümmm

kuşum inş. bende kesenin büyüyüp büyümediğini paztsi gidecem dr.
belki küçücük nokta halinde görünür mercimek :nazar:

julia sen ne zaman öğreneceksin kaç tane olduğunu :nazar:

Canım tabii önce kanda salınmaya başlıyor sonra idrara geçiyor, ama çok farketmez silik çıkar. Ben 13. gün yaptım silikti, ama gördüm, sonra 14. gün daha koyuydu. Senin zaten 14. gün. Ama boşver üstüne geliyomuşuz gibi olmasın, içine ne zaman sinerse o zaman yap.[/QUOTE

inan aklıma böyle bişey gelmiyor çünkü bende sizin gibi diğer arkadaşları merak ediyoorum.düşüncelerinizde çok samimi olduğunuzu biliyorum.inş yarın sabah ilk idrarla yapıcam.Rabbim hakkımda hayırlısı neyse onu versin AMİN...

Ayy kızlar hayırlsıı olsun inşallah, benim hem sağ hemde solumda batma var o olmasa inanmayacağım :)
yarın koca tek bir kese de görünebilir ama alıştırayım kendim idi mi iki bebek çok çok hazırlık :) iki ağlayan bebek ,iki mama seti :S

juliciğim bence herşeye hazırlıklı ol tatlım 3 bebişede tek bebişe de:)))

benimde 2 tarafımdaydı ağrı ama tek bebiş

Naber Tubiş? Nasıl gidiyor hamilelik?

Zeytincim, inşallah hayırlı haberler alırsın. Sen 4 hafta 6 gunluk musun gercekten? Seninki benden once belliydi, ustelik erken yumurtlamıstın, bence daha buyuk cıkacak senınkı ınsallah

Valla bence de hamıleliğin 3 belirtisi var ama çok şiddetli görünmedikleri için farkına varmıyoruz. Akıntı, gaz ve göğüs ağrısı. ınş Welcomecım hamilesindir. Ya biri hamile habei versin haa kendimi eroin bağımlısı gibi hissediyorum. Keşke ebe olsaymışım, sürekli bebek doğurturdum oh

sağol navetnam altta görmedim seni ondan selam vermdeim:)))
ben iyiyim tatlım ya sen:KK66:))):emir_bebek:

emel bebğin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrenmiş bilen var mı???

nevetna 27 martta adet oldum
canım sen 28 mart değilmi
takvimin mi yanlış acaba
benim doğru ama büyük çıkabilir adetin 10. günü yumurtladım

Ya tabii Julia Allah hayırlısını versin bizim ikizi olan arkadaşlarımız var geçen gün görüştük bizim de çocuk istedğimizi biliyorlar, aman dediler inşallah ikiziniz olmaz bittik biz, iki oğlan 3 yaşındalar, yerlerinde durmuyorlar. Tabii çok seviyorlar ama çok da zor. Allah verirse tabii bir bildiği vardır, ama tekse de onda da bir hayır var. Evlilikler falan çatırdıyor öyle çok istememeli bişeyi, hani bazı arkadaşlar illa ikiz diyorlar ya, sözüm meclisten dışarı, sorunları olmamasına rağmen klomen kullanıyorlar falan.

X