Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Oluyomus hamılelıkte diş eti şişmesi hatta kanaması di mi Julia, sen daha iyi bilirsin hekimciiim

Hasbahçe, sen de ikinci Zeytin vakası oldun. O da böyle günlerce korkusundan yapmadı şimdi Aralık anneleri topiğinde maşallah

ya aslında yaparımda dr kan test için 1 mayıs demişti idrarda belki çıkmaz diye oyalanıyorum genelde idrar testleri adet günü geçince sağlıklı sonuç veriyormuş.

Hasbahçe ben 13. günümde yaptım ,günm geçmeden
Emelcim olabilir evet,hormonal değişim ilk dişetlerini etkiler o yüzden kanama olabilir,gargara yapabilrsin

şekerler ben geldimm hasta oldum bugün zaten ateşimde bişeye benzemıodu gecen aylarda bile çok daha iyiydi 30.gundu bugun demkki 16.gün çatlamış bizim en son 14.gün ilişki olmuştu sonra 16.gün yola çıktık adam 2 gun boyunca sınaba gırdi:)))yine denk getiremedik 8.9.10.12 ust uste oldu uzayan akıntım var diye bi türlü tutturamadık:))))eylülden bu yana zaten eşim günde 12 13 saat ders çalısıodu bazen ayda 2 kez filan ancak oluodu ilşki.. bakalım sekerler artk sınavda bıttı eşimin değerleride düzeldi biras ov.testi sipariş edicem yaza kadar deneriz bi olmazsa direk aşılama agustosta:))) ama çok iyiyim çok şükür daha önceleri çok takıodum kaçkere preseedi uygulayıp adam yorgun diye olmadığını bılıorum çatır çatır yumurtladığını bılıosun ve ilişki olmuo insan umutsuzluğa kapılıo ama geçtii sınav bitii çok şükür artık her gece bizim:eek:
sizler napıosunuzz geçmişi okyup gelıyorum..

Canım tabii önce kanda salınmaya başlıyor sonra idrara geçiyor, ama çok farketmez silik çıkar. Ben 13. gün yaptım silikti, ama gördüm, sonra 14. gün daha koyuydu. Senin zaten 14. gün. Ama boşver üstüne geliyomuşuz gibi olmasın, içine ne zaman sinerse o zaman yap.

ıyiyiz umutcum. Canım stresler bitti ya artık rahat rahat çalışırsınız ohh.

Zeytin canım bak senin kulaklarını çınlattım, hoşgeldin.

İyiyiz umutcum. Canım stresler bitti ya artık rahat rahat çalışırsınız ohh.

Zeytin canım bak senin kulaklarını çınlattım, hoşgeldin.

evet canım çok şükür artık stresde bitti bakalımm bugun rüyamdada göğsümdem süt fışkırıyordu beyaz baktım şimdi hamileliğe işaretmiş hemde mubarek gün görünce:)))))regl geldi:))) bundan önceki aylarda ben kendim içn birşey yapmamıştım bende polen alayım yarın balla yiyim sabahları..tayinci olmasak mayısta denerdim aşılamayı ama ev taşıma işi var herşey hallolsun bide tatil yapalımm şöyleee ağustosta aşılamaya başlayalım belki bi kaç ez denememiz gerekir ilkinde tutmaz..

Umut hayırlısı olsun inş bebişiniz kendiliğnden gelir sürpriz yapar size :)
En azından şimdi kafanız rahat :)

hasbahçenin tablosu tam bi hamile tablosu ama klomen tarzı bi ilaç kullanmışş o ateşi yüksek tutuomu bilmiyorum ama normalde çok benzio inşallah vardır benim geçen ayki tablomda boyleydi bana var gibi gelio ama hayırlısıyla ve sağlıkla gelsin inşallah

julia az kaldıı öğreneciz senin yaramaslar ne alemde yarındı demi randevun drla

melekcim canım sanırım bi kaybın olmuş allah sabırlar versin şefattçin olur kızın inşallah hiçbirimiz yaşamadık anlayamyız ama ben geçen ay ıkı test yapıp pozitifi görüp kanda olmayınca bile allak bullak olmuştmm onun içinn anlayamam belki ama tahmın edebılıorum en kısa zamanda kızın kardeşini yollar inşallah yerini doldurmasada acını hafifetir ama bencede biran önce dra git tedaviye başla..ben şöyle düsünüyorum eğer kişi zamana bırakmış ve olmaığıa uzulmuo deli gibi istemıosa zamana bırakmalı ama benım gıbı cocouk delısıyse sabrı yok ve strese giriosa 6 ay geçtıkten sonra tedavıye baslamalı bence..bende bu ay ve 3 ay ymurta takibinede gidicem 3 ayım var onun için elimdn geldiğini yaptığımı ve yumurtlamayı kaçırmadığımı bilirsem aşılamaya gönül rahatlığıyla geçerim

welcome canım bende bugun 36.5ti 5.50da yine.))) regl oldum ben yüksek ateşle olup sonra düşüo ama bazen düşük olup sonradan artıp hamile olanlarıda gördüm strese girme canım ben çok girdim hiç bi faydası olmadığı gibi bana kist getirdi geçen aylarda..
abooo destan olmuş kıslar tek tek alamıorum böyle yazdım artıkk .)))

hasbahçenin tablosu tam bi hamile tablosu ama klomen tarzı bi ilaç kullanmışş o ateşi yüksek tutuomu bilmiyorum ama normalde çok benzio inşallah vardır benim geçen ayki tablomda boyleydi bana var gibi gelio ama hayırlısıyla ve sağlıkla gelsin inşallah

julia az kaldıı öğreneciz senin yaramaslar ne alemde yarındı demi randevun drla

melekcim canım sanırım bi kaybın olmuş allah sabırlar versin şefattçin olur kızın inşallah hiçbirimiz yaşamadık anlayamyız ama ben geçen ay ıkı test yapıp pozitifi görüp kanda olmayınca bile allak bullak olmuştmm onun içinn anlayamam belki ama tahmın edebılıorum en kısa zamanda kızın kardeşini yollar inşallah yerini doldurmasada acını hafifetir ama bencede biran önce dra git tedaviye başla..ben şöyle düsünüyorum eğer kişi zamana bırakmış ve olmaığıa uzulmuo deli gibi istemıosa zamana bırakmalı ama benım gıbı cocouk delısıyse sabrı yok ve strese giriosa 6 ay geçtıkten sonra tedavıye baslamalı bence..bende bu ay ve 3 ay ymurta takibinede gidicem 3 ayım var onun için elimdn geldiğini yaptığımı ve yumurtlamayı kaçırmadığımı bilirsem aşılamaya gönül rahatlığıyla geçerim

welcome canım bende bugun 36.5ti 5.50da yine.))) regl oldum ben yüksek ateşle olup sonra düşüo ama bazen düşük olup sonradan artıp hamile olanlarıda gördüm strese girme canım ben çok girdim hiç bi faydası olmadığı gibi bana kist getirdi geçen aylarda..
abooo destan olmuş kıslar tek tek alamıorum böyle yazdım artıkk .)))

Ewet canım hiç belli olmaz ne olacağı...Akşam zaten uyuyamadım...Birara dalmışım çok sıkışmıştım saate bir baktım saat daha 3 durmadım kalktım wc tekrar yattım...Ama çok sık uyandım belki etkiside olur diyorum kalkmamın...Yarın belli olur artık...Bugün adetim gelecekmiş gibi durmuyor...

mafoldumben anasayfama grafiği koyamıyorum çıldırıcam :gitme:

Umut hayırlısı olsun inş bebişiniz kendiliğnden gelir sürpriz yapar size :)
En azından şimdi kafanız rahat :)
inşallah canım ne güsel olur.. ama aşılamyla bile olsa başım gözüm üstüne(burdakiler öyle dio):)))))rabbim ne şekilde nasip ettiyse ki etmiştir inşaallh :))))
Ben de çok heyecanlıyım umut ,ne çıkacak acaba 1, 2 ya da 3 :)))

ayy evett yaa ama bana ikiz gibi gelio ama.. cuma günün yüzü suyu hürmetine senin için hangisi hayırlıysa o olsun canım rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsinn kolay doğumlar versin inşallah..

Saol umutcum ,ben de hangisi hayırlısıysa o olsun diyorum,ikiz mi üçüz mü :S yoksa tek mi :)) hangisi hayırlısıysa artık.

slm kızlar
biri benimi çağırdı sayfa açık girip yazamıyorum işlerden
nevetna senin sat kaçtı canım
keseyi gördünmü

zeytincim zytinin gelio seninde çok şükür nasıl gidio hamilelik bulantılar başlamamıstır daha

kıslar ben çıkayımm ayy akşam aşkı memnuyu izlicem diye geç yattım yine çok heyecanlıydı eşim dio şu bihterde intihar etsede kurtulsak:))) romanda öyle bitiomuş ya..biraz dineleneyım de arkadaşın nikahı var ona gidicz kociş gelince çook öptümmm

Son düzenleme:
X