Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yarın büyük gün dimi julia oğlun da gelcek dimi
ben bir sonraki randevuya kayınvalidemi alcam onun ilk torunu çok heyecanlı seviyorum da kadıncağızı gelsin istedim ama daha söylemedim

Evet canım ailecek gidiyoruz, kaç tane olduğunu sayacakmış
geçen benim tickerı gördü kızdı neden tek kardeşim diye :) iki tane yapacakmışım :)
Bence de götür ben de ilkinde götürmüştüm ,çok mutlu oluyorlar

emel miden için napıyordun sen? ben elmayı keşfettim,elma yiyorum iki gündür
çok iyi geliyor
doktor muz ve soda demişti aslında onlarda iyi ama ekşi elma çok iyi yaa :))

bulantım çok azaldı
bulanınca yemek yiyorum valla
öncesinde ne kadar bulansa da bişey yapmadım bulantı beni mutlu ediyordu valla ne diyeyim hehehehe

Ayy ne güzel ,ben geçen gün nasıl çekecem bunu diye düşünüyordum,şimdi daha iyiym çok şükür,şimdi de dediğin gibi bulandıkça alıorum ağzıma bişeyler hissetmiyorum :)

Bütün gün kapatmadım sayfayı ,arada kaç tane hasta baktım valla :))
Ben gidiyorum kızlar ,yarın sabahtan görüşürüz yine,kendinize iyi bakıınnn
TEst yapacaklar lütfen yapın artık heyecandan öldürmeyin bizi,hayırlı haberler verin bize inşallah :)

emelcim nasılsın?tabloma bakmıosun kaç gündür sen :KK43:
Eşim harnup pekmezi ve sperm arttırıcı ilaç
Bismillahirrahmanirrahim
TARıH GÜN ATEŞ
11.04.2010 5 ÖLÇMEDıM çalışma :hulya:
12.04.2010 6 35.9
13.04.2010 7 36.2
14.04.2010 8 36.2 çalışma :hulya:
15.04.2010 9 36.2 akıntı çalışma :hulya:
16.04.2010 10 36.2 akıntı çalışma :hulya:
17.04.2010 11 36.5 çalışma :hulya:
18.04.2010 12 36.5 kasıkta ağrı çalışma :hulya:
19.04.2010 13 36.3 çalışma :hulya:
20.04.2010 14 36.2 çalışma :hulya:
21.04.2010 15 35.9 çok üşüdüm ve gece hep uyur uyanıktım :KK43:
22.04.2010 16 36.3 akıntı çalışma :hulya:
23.04.2010 17 36.5 akıntı çalışma :hulya:
24.04.2010 18 36.5
25.04.2010 19 36.7 akıntı
26.04.2010 20 36.5
27.04.2010 21 36.7 akıntı
28.04.2010 22 36.5 göğüs yanlardan ağrı
29.04.2010 23 36.6 göğüs yanlardan ağrı çalışma :hulya:
30.04.2010 24 36.6 göğüs yanlardan ağrı

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

kızlar kahverengilerde geldi.kasıklarım feci ağrıyo ha geldi ha gelecek yani.en geç yarın sabah olurum.niye böyle geç oldum anlamadım.geçen ay yumurta çatladıktan sonra 13.gün falan olmuştum.bu sefer 17.gün falan oluyorum.acaba diyorum testte ikinci çizgiyi hayal meyal gördüğümde yerleşmeye çalıştıda tutunamadımı?çünkü ogün hem ateşim düşüktü hemde çok ağrım vardı.hem adet ağrısı hemde batmalar.aman ne bileyim işte bu ay 36.9 ları görünce baya heveslenmiştim.bu ayda olmadı bidahaki aya artık.

kızlar kahverengilerde geldi.kasıklarım feci ağrıyo ha geldi ha gelecek yani.en geç yarın sabah olurum.niye böyle geç oldum anlamadım.geçen ay yumurta çatladıktan sonra 13.gün falan olmuştum.bu sefer 17.gün falan oluyorum.acaba diyorum testte ikinci çizgiyi hayal meyal gördüğümde yerleşmeye çalıştıda tutunamadımı?çünkü ogün hem ateşim düşüktü hemde çok ağrım vardı.hem adet ağrısı hemde batmalar.aman ne bileyim işte bu ay 36.9 ları görünce baya heveslenmiştim.bu ayda olmadı bidahaki aya artık.
Canım geçmiş olsun bir dahaki aya inşallah hamile kalırsın belki kimyasal gebelikte yaşamış olabilirsin ben yaşamıştım o yüzden o kadar uzun sürmüşte olabilir

hasbahçenin tablosu tam bi hamile tablosu ama klomen tarzı bi ilaç kullanmışş o ateşi yüksek tutuomu bilmiyorum ama normalde çok benzio inşallah vardır benim geçen ayki tablomda boyleydi bana var gibi gelio ama hayırlısıyla ve sağlıkla gelsin inşallah

julia az kaldıı öğreneciz senin yaramaslar ne alemde yarındı demi randevun drla

melekcim canım sanırım bi kaybın olmuş allah sabırlar versin şefattçin olur kızın inşallah hiçbirimiz yaşamadık anlayamyız ama ben geçen ay ıkı test yapıp pozitifi görüp kanda olmayınca bile allak bullak olmuştmm onun içinn anlayamam belki ama tahmın edebılıorum en kısa zamanda kızın kardeşini yollar inşallah yerini doldurmasada acını hafifetir ama bencede biran önce dra git tedaviye başla..ben şöyle düsünüyorum eğer kişi zamana bırakmış ve olmaığıa uzulmuo deli gibi istemıosa zamana bırakmalı ama benım gıbı cocouk delısıyse sabrı yok ve strese giriosa 6 ay geçtıkten sonra tedavıye baslamalı bence..bende bu ay ve 3 ay ymurta takibinede gidicem 3 ayım var onun için elimdn geldiğini yaptığımı ve yumurtlamayı kaçırmadığımı bilirsem aşılamaya gönül rahatlığıyla geçerim

welcome canım bende bugun 36.5ti 5.50da yine.))) regl oldum ben yüksek ateşle olup sonra düşüo ama bazen düşük olup sonradan artıp hamile olanlarıda gördüm strese girme canım ben çok girdim hiç bi faydası olmadığı gibi bana kist getirdi geçen aylarda..
abooo destan olmuş kıslar tek tek alamıorum böyle yazdım artıkk .)))

evet canım 6aylık kızımı dünyaya getirdim 2 saat yaşadı kaybettim inşallah canım
inşallah tedavin güzel geçer bebegine kavuşursun...
yarın doktorumu bi arayayım yarın nezaman geleyim diye...

hayırlısı olsun canım ben başı çektim sende arkamdan geldin...

Canım geçmiş olsun bir dahaki aya inşallah hamile kalırsın belki kimyasal gebelikte yaşamış olabilirsin ben yaşamıştım o yüzden o kadar uzun sürmüşte olabilir

of bilmiyorum valla ne olduğunuda ben geç oldum onu biliyorum.bakalım bidahaki ay zaten erken gebelik testi alıcam çatladıktan 7-8 gün sonra testi yapıcam.böyle beklemek çok zor oluyo ve stresli.

of bilmiyorum valla ne olduğunuda ben geç oldum onu biliyorum.bakalım bidahaki ay zaten erken gebelik testi alıcam çatladıktan 7-8 gün sonra testi yapıcam.böyle beklemek çok zor oluyo ve stresli.

Öyle yap canım bir daha ki sefere hiç olmasa erken teşhis olur doktora gidersin kimyasal falan olursa diye doktor ona göre yapman gerektiğini söyler inşallah mayısta bebişine kavuşursun üzülme umudunu da kaybetme belki böyle olması daha hayırlıdır :teselli:

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

g.erkl............................30 nisan beklemede
beklemede
prensesss016............30 nisan.....................(ateş ölçme,bal+polen+arısütü,kureyş süresi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
has_bahçe.................6 mayıs.......................(ateş ölçme,yumurta takibi)
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek..........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
biozard.....................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

kizlar merhabalar , naber ?

gecen hafta prolaktin yüksek demisdi ya dr, bu hafta aslinda okadar deil labaratuar siniriymis ilaca gerek yok dedi..
ama benim arastirdigim kadariyla yüksek benimki ( 35 ) ilaci istedim ve dün basladim iyimi ettim bilmiyorum kizlarr :) hayirlisi fisfisfis

buarada mayis ortasi türkiyedeyim izine geliyorum coook mutluyumm hihoyyyt

X