Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlaaaarrrrr 388 çıkmış. Ayy çok sevindim. Allahım herkese bugünleri tez zamanda görmeyi nasip etsin. Çok şükür. Adağım vardı onu vermeye gideyim.

canım cok tebrik ederim tekrardan
Allah kucaginda gormeyi nasip etsin tatlimmm benimmm!! Insallah en yakında kalp atısını da duyarsın..:Saruboceq:

Bence annene kesinlikle soylemen lazım hatta utansan bile babana da :kedi:
Ben bir gun hamile kalırsam insallah aile fertlerine tek tek notlar hazırlamayı dusunuyorum

"Sevgili anneannecigim yakında geliyorum " tarzı bir seyler.. babama da aynısının "sevgili dedecigim" li olanını .. hayatta yuzlerine soyleyemem ..

yada aileyi bir araya toplayıp masa da herkesin ortasında soylemeyi dusunuyorum ama kimin yuzune bakarak soylerim onu bilemem tavana bakarım herhalde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun canım bunlar guzel heyecanlar!kaydirigubbakcemile5

Sagol Hilal, SS2302. Allah tez zamanda kucaklarımızı doldurur inşallah.

Dayanamadım telefon açtım anneme. Anneler gününde ne istersin dedim. Ne isteyim, bişey istemem dedi. Ünvanının önüne bi anne daha ister misin dedim. ne hı aaaa diye kaldı. Ağlamaklı oldu. Canım benim ya. Çok korkuyo üzülücem, bişey olucak diye, kimseye söyleme daha dedi, hatta ben düşünmüştüm dedi, niye dedim. Ee sen de 23 nisan haftası oldun dedi. Oha yani bunu da söyledi. Artık ne zaman yapıldığımı da tam biliyorum. :kedi: Neyse ben yemeğe gideyim. Biz herkese telefonda söyliycez galiba, yüz yüze olursa karşılıklı ağlarız.

Melekcim canım iyi etmişsin git tabii, meraklanma canım senin bebeğin çok yakında gelecek inşallah. :teselli:

Son düzenleme:

hahaha cok guldum süper olmus canım! fikrine bayıldım...
annen de az cin degilmis yani harika olmus!kaydirigubbakcemile3

Gönder Hilalcim şifre ve kullanıcı adını da yolla
ben şimdilik burdayım

çok güzel yaa.
tebrik ederim..

Sabah hastalar kötü kokuyor demiştim ya,şimdi de hasta parfüm banyosu yapıp gelmiş :) Sen misin şikayetlenen al işte sana koku :)))

irem canım değerin süper artık ilan edebilirsin hamileyim diye inşallah sonuna kadar çok mutlu olursun

doğru söylüyosun canım haklısın gittinmi hem keseyi görmek ister insan hemde kalp atışlarını duymayı ama nasıl olsa değerlerin güzel çıkmış inşallah onlarıda görüceksin darısı başımıza olsun inş. bende kalp atışlarını duymadan annemlere söyleyemem diyodum ama insan herhalde o heyecanla dünyaya duyurmayı ister

sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…