Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hilalcim hasta geldi üst üste geç yazdım kusura bakma ,hadi inşallah hayırlı olsun.

Welcome hiç üzülme henüz erken her şey için bakalım yarın nolacak?

Hilalcim hasta geldi üst üste geç yazdım kusura bakma ,hadi inşallah hayırlı olsun.

Welcome hiç üzülme henüz erken her şey için bakalım yarın nolacak?

yok juliacım sen hastalarına bak asıl ben seni işinden alıkoyuyorum bende çıkıyorum zaten ağdamı yapayım bari :)

Welcome canım sana yumurtlamadan sonra ateş ölçmeyi yasaklıycazz haa. Bak bi ay öyle yaptım kafam rahattı, ama olmuyo tabii. Kendine şunu hatırlat canım hamilelik ateşten anlaşılmaz. Evet biraz yüksek gidince umutlanıyoruz, ayy inşallah diyoruz ama çok yüksek ateşle regl olan da gördük, düşük ateşle hamile kalan da. Biliyorum çok zor ama çok takılma ateşindeki 0.1 derece iniş çıkışlara.

Sağol Ronycım darısı başına. İnşallah bu forumdan hcg ölçtüren herkes ilk seferde 1000 görür :)

nevatnam nasılsın canım

b hcg tekrarlayacaktın ne yaptın canım

okudum canım çok güzel çıkmış
maşallah

Allah tamamına erdirsin inş

Midem bulanmaya başladı Tubacım ,genel olarak iyiydim ama 2 gündür bebiş kendini gösteriyor :)
Cumartesi gidecem inşallah kesinleştirecez,kalp atışlarına bakacaz,Şimdilik kimseye çoğul gebelik demedik, kesinleşsin de söyleyecem herkese :) ona göre hazırlık yapsınlar bana akrabalar :)))

Tuba senin cins,yet öğrenmeye de az kalmış ,bir dahaki sefere söylerler inşallah,hayırlısı olsun sağlıklı doğsun inşallah.

WElcome hiç üzülme ıremin dediği gibi ne tablolar var,çizginin 0.1 derece üstünde Rabbim ol dedi mi oluyor biliyorsun

evet canım 10 gün sonra inş dr a gittiimde öğrenirim herelde

maşallah iremcim bebeğin, annecim ben burdayım büyüyorum demiş sana :)

iremmmm çoook sevindimm canımm çok şükürr dikkat et kendine agır kaldırma yukarı uzanma:))))))))sonuna kadarda nazını yap kocana valla butun yuku kadınlar çekio oda nazını çeksin ben eğer rabbim nasip edrse canım istemesede aş eriomuş gibi yapıcam:))))oda biraz emek versinn:))))))demi..
şekerler benimde bugun de regl olmadımm ama 7.30da ölçtüğüm ateşimi 5.50da uyanınca wc için mecbur ölçtüm 36.5 çıktıı heralde yarın filan gelir reglim gerçii hep düşeceği varsa regl günü düşüodu biliosunuz 36.8le regl olmusluklarım var benim :)))bu ay hiç kafam sarmadı bu ateş olayın ben beceremıomuyum ne:))))) 29.günüm bugun.. 26.gundede oyle olmustu saat 6da ölçmüştüm 36.5 cıkmıştı(1.5 saat sonra ölçtüm 36.7ydi) sonra 27.gün 7.30da uyandım ölçtüm 36.7

ayy benim wc işide çok gıcık ınsan hergun aynı saatte 5.50 da uyanırmı yaa saat kursam kalkamam:))))))) bugun sonrasındada uyuyamadım 7de ölçtüm aynıydı.eşim teste gitti bugün hızı düzelmiş morfolojide gayet iyi sayı düşmüş bu defada..hızı iyi olunca diyorum hızlı bi kerata gidip işi halletmişmidir sonra yok diyorum hiç bir belirtimyok sadece geçen aylardan farklı olarak sivilce cıkmadı cildim kaymak gibi :)))))geçmişi aksam gelınce okuyacağım seminer varmışş onun ıcın cıkıorum sekerler gelınce tek tek bakıcam öpptümm

Umut ateşini erken ölçtüğün için düşük çıkmış sen 36.6 -36.7 sayabilirsin onu.Belirtiyi hep söylüyoruz boşa arama erkenden belirti olmuyor,inş bebişin seninledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…