Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nevatacım tebrik ederim canım böylelikle kesinleşmiş oldu gebeliğin ama bence bi an önce doktora gitsen iyi olurderim bende senin gibi düşünüyodum hamile kalayım hemen gitmicem diyodum ama geçen hafta halamın kızının hamile olduğunu öğrendik ama doktora gitmedi acelesi yok biraz zaman geçsin öyle giderim dedi sonra bi, gitti meğersem bebek gelişmemiş içerde kalp atşı yokmuş ve nerdeyse kızı zehirliyomuş hemen acil kürtaja aldılar yani içini karartmek istemem ama doktor önemli bence ben şimdi olsa hemen gitmeyi düşünüyorum gerçi Rabbim ne kararladıysa o olur ama bizde tedbirimizi almalıyız bence git sen doktora

hoşbuldum canım doktordan geliyodum klomene başlatacak bu ay. ama hastanede ultrason yokmuş özeline çağırdı. 12 de gidicem. sana sorularım var klomen kaç gr kullandın bi de yumurta çatlatma iğnesi vuruluyo mu yumurta gelişince??

Canım ben kaç grdı bilmiorum da günde 1 tane aldım yine de 3 yumurta oldu :))) bence diğer söylediklerini kullanma kist olasılığı artıyor zaten klomen yeter sana bu ay .Hadi inş bebkle sonuçlansın.

Kızlaaaarrrrr 388 çıkmış. Ayy çok sevindim. Allahım herkese bugünleri tez zamanda görmeyi nasip etsin. Çok şükür. Adağım vardı onu vermeye gideyim.

Tebrikler canım yaa,aahh o doktorun yok muuu? yok yere strese soktu seni
Bence herkese söyle ya artık,biz test yaptığım gün hemen aradık herkesi sevinssinler bence :)

Prenses gitse de farketmez ki hiç bişey görünmez şimdi,hem değeri arttığı için sorun olmadığını gösterir,biz içimizi ferah tutalım 7-8 . haftada giderse olur o olay, ırem 5-6. haftasında gidecek ki çok da normal bir zaman.

Prenses gitse de farketmez ki hiç bişey görünmez şimdi,hem değeri arttığı için sorun olmadığını gösterir,biz içimizi ferah tutalım 7-8 . haftada giderse olur o olay, İrem 5-6. haftasında gidecek ki çok da normal bir zaman.

anladım canım ama ne bileyim işte o olaydan sonra benim içime bi korku geldi şimdi nerdeyse test yaptığım gün doktora gidicem kaydirigubbakcemile3

Korkmayın Prenses yaa,gönlünüz rahat olsun,Allaha emanetiz hepimiz,inşallah O'nun izniyle hiç bişey olmaz.
Melekcim Rabbim tez zamanda kardeşini yollayacak sana,sakn üzme kendini oralarda.

amin canım inşallah hayırlı zamanda saglıkla kucagıma almayı nasip etsin allahım
üzülüyorum canım ama artık aglamıyorum çünkü şefaatçım olmazmış kızım onunla konuşmak bana iyi geliyor ..
bana huzur veriyor melegim..

Valla canım istesem de gidemem. Ben şu an başka şehirdeyim. Doktorum Ankarada. Zaten şu an gitsem gerçekten görünmez, vajinal ultrasonla bile görünmez. Bi de ben öyle muallakta kalmak istemiyorum. Hepsi bi arada görünsün. Şu andaki tehlike Allah korusun dış gebelikti, ama çok şükür o ihtimal azaldı. Bence de gönlümüzü ferah tutmalıyız, sakınılan göze çöp batar. Ben bu 6 ayda tevekkül etmeyi öğrendim valla. Hiçbir şey kontrolümüzde değil. Herşey Rabbimin elinde, ve herşey olacağına varır. O yüzden salla gitsin tüm dertlerini kaydirigubbakcemile2 Halanın kızına da geçmiş olsun canım. Ama demek ki kısmet değilmiş, elden ne gelir. Beterin beteri var.

Söyliycem bu cumartesi bana gelecekler babamla, babama utanırım söyleyemem de anneme söyliyim artık, yeter içimde patlıycak.

yarın günüm var bugun gideyim bari dedim belki tayin falan çıkar kim gidecek yanına kuzumun..
burdayken elimden geldigince gitmeye çalışıyorum
hoşgeldin hilalcım..

Günaydın kızlar ,benim bebiş kendini gösterdi artık,yavaş yavaş tansiyon düşüklüğü mide bulantısı başlıyor galiba,bugün elim ayağım titriyor, çok halsizim ,inşallah daha da kötü olmam.

Özlem tablon şimdi daha güzel görünüyor ,inş bebekle sonuçlansın :)
Hilal ölç değerlerini özelden şifrenle beraber yolla İrem de ben de düzenlemesini yaparız :)
Emel evet ben kıtır kıtır yedim şimdi hep bana tüp bebk mi diye soruyorlar yok diyorum havuç yedim :) ))

tamam canım saolun ikinizde

yarın günüm var bugun gideyim bari dedim belki tayin falan çıkar kim gidecek yanına kuzumun..
burdayken elimden geldigince gitmeye çalışıyorum
hoşgeldin hilalcım..

canım benim üzülme sakın bebeğin kardeşini gönderecek inş. hoşbulduk tatlım

slm kızlar temizliğim bitti çok şükür ayıptı söylemesi ağdam var onu yapıcam geçmişi okuyamadım yeni hamilemiz varmı

sen annene söyleyince annende babana söyler zaten iremcim ne kadar sevinirler şimdi ben ablamı sabah 9buçuga kadar zor sabretmiştim valla uykusundan uyandırdım aaa sen yatıyormusun teyzen olacaksın haberin yok kalk uyuma dedim ablamda şaşkınlıkla ne diyorssun ya of falan dedi sonra gerçekmi inanmıyorum dedi aglamıştıktelefonda annem hemen zaten aglamak modunda bende öyleydim agladık telefonda sen şanslısın yüzyüze söylüyeceksin göreceksin yani..

amin canımcım inşallah..
yok daha hamişimiz ama hasbahçe bence hamile gibi ohhh valla temizlikler oldu bitti süper mis gibidir şimdi evin...ellerine saglık
neyse ben çıkıyorum kızlar anca gidip gelirim öptüm ..

amin canımcım inşallah..
yok daha hamişimiz ama hasbahçe bence hamile gibi ohhh valla temizlikler oldu bitti süper mis gibidir şimdi evin...ellerine saglık
neyse ben çıkıyorum kızlar anca gidip gelirim öptüm ..

evet misler gibi oldu evim içime içime çekiyorum :) tamam canım kib

X