Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tatlım o ay sadece yumurtlama gününde ölçtüm sonra adetime 4 gün kala ölçtüm bir tablom yok yanii

ınş bebeğin vardır bcanım sen yarın sabah testini tekrarlar söylersin bize de ,inş pozitif çıkar.
Has-bahçe ateşin maşallah çok iyi bence de böyle devam ederse 3 günün kalmış zaten testte cuma günü çıkar :) hadi inşallah

slm kıslar geçmişi okuyamadımm okucam şimdi.. ben bugunde hasta olmadım demekki 15.günde de çatlamamış :))) 27 günde bır oluorum genelde.ateşimde son 3 gündür 36.7 takıldı kaldı bu pek hamile tablosuna benzemıo soyle 36.9 filan olsa acaba diceem ama 2 gun gectı beklenmeyen gununumu eskıden hemen test yapardım 35.güne kadar beklıcem olmazsa ancak ozaman yaparım heralde:))))))

irem canım ben eve kendimi atar atmaz hemen ovulasyon testi yaptım.daha 3.dakikada iki çizgi aynı koyuluğa ulaştı ikiside tamamen aynı koyulukta oldu bu durumda ben hala yumurtlamadım sanırım 24 saat içinde yumurtlucam bu öyle demek oluyor demi.ateşimde hala düşük yükselmedi.sevindim ya kaçırdım diye üzülüyodum :)) geçen ay 24.gün yumurtlamıştım bu ay beni yanılttı yarın 19.gün ve yumurtalama olur herhalde.neyse ben çalışayım demi :))

neeeee 36.7 hamile tablosu değil mi kız ben 36.5 ile hamile kaldım
npsl diye bir arkadaş 36.2 ile ikizlere hamile kaldı
yani eğer diğer ölçümlere göre yüksekse o zaman test yap
tablonu koy bakayım umut merak ettim

ronya bügünden itibaren 4 gün üst üste olsun kaçırma bu güzel günleri hadiiii ondan sonra gün aşırıya dönersinkaydirigubbakcemile5

burda durduğum kabahat çalış canım tabi:))))))))pozitif gördüğün gün çok önemmli zaten cunku bıde spermın 6 satlık yolculuğu var tüplere doğruu.gıtsın ordas hazır beklesın demi:))))

loveli nasıl yani hiçmi ara vermiyeyim normalde ben verimli günlerde 2 günde birlikte oluyom.hergün olunca spermler azalırmış öyle diyolar :)) gerçi eşimde spermle ilgili bir problem yok yani ilk gebeliğim istediğimiz ay olmuştu şimdide yoktur inşallah.

burda durduğum kabahat çalış canım tabi:))))))))pozitif gördüğün gün çok önemmli zaten cunku bıde spermın 6 satlık yolculuğu var tüplere doğruu.gıtsın ordas hazır beklesın demi:))))

canım çok güldüm ya :)))) dün çalıştık bu akşam çalışabilcemmi bilmiyom.bende migren var şuan hafif hafif ağrı geliyor ve malesefki eşimde daha gelmedi.ilaçda içmek istemiyom ağrı kesici falan yumurtlamadan sonra içilen her ilaç bebeğe zarar verirmiş.neyseki dün arkadaşların söylediği şu meşhur pozisyonu denedik bakalım 15 dk. kadarda yattım.belki vardır tüplerde sperm.hayırlısı inşallah

spermlerde sorun yoksa bişey olmaz zaten bize lazım olan bir tane milyonda bir tane bence bişey olmaz
zeytin arkadaşım hergün çalıştı adet bitiminden bir diğerine kadar düşün ve beişi oldu

sabırsız da mesela çift çizgiyi gördüğü günden itibaren 1 hafta her gün çalıştı ben bazen iki gün üst üste bazen bir boş bir dolu ama yumurtlama döneminde iki gin çalışma bir gün dinlenme yaptık mesela hamileyim çok şükür

spermler 3 gün kalıyor ama bana sorsan çalışın bugün vve 3 gün daha derim yumurtlama günleri önemli günler çünkü

şu meşhur pozisyon ne ronya söylesene

ya kızlar bişey sorucam demin ateşimi ölçtüm öylesine.sabah 36.5 demiştim ya şimdi 37.2 arada bu kadar fark olurmu?bide içeriside soğuk ellerim buz gibi.yani ateşimi yükseltebilecek bişey yok.bu ne şimdi?

canım sağol ya bakalım çalışmaya çalışcam.bu akşam boş geçicek sanırım eşim hala gelmedi bende migren var ve başım ağrımaya başladı ( neyse yinede belli olmaz motive olmaya çalışıyom dün biri bana kahve falı baktı ve beni hiç tanımayan biri açar açmaz 2.bebek geliyor ve hemen bu 12 gün içinde oluşcak dedi pipisi bile göründü dedi çok şaşırdım.böyle gaza gelmişken dişimi sıkayım azcık demi :))

spermler 3 gün kalıyor ama bana sorsan çalışın bugün vve 3 gün daha derim yumurtlama günleri önemli günler çünkü

şu meşhur pozisyon ne ronya söylesene

canım bende burda arkadaşlardan duydum dizli dirsekli bişey :))))

julia canımm meak edıyorum senın bebişler aa allah söyletti valla kaç tane diyecektimki zaten ben bebişler demişim:)
pretty çok sevindim canım inşallah ıkızdır bende çok isterim bakalım 1ini bulaydık:))
melekcim senden çok umutluyum bu ay hayırlısı olsun canımm
biozard test yaptınmı canım ateşin nasıldı göremedim
iremcim banada oğlusun olacak gibi gelio nedense sağlıklı olsunda canımm aslında ne olursa olsun demi:)))
welcome, özlem heyacanla beklıorum sizin sonucuda valla hergün bakıorum bakalım hayırlısı
adını sayamadığım bütün anne adaylarıı hepimiz için rabbim ol demiştir inşallah anneler gününde hamile olmayı çok isterdim geçen yıl eşim anneler gününde pembe süslü bi kız bebek ayakkabısı hediye etmişti bana ,bu yıl onun içinde pozitif bhcg sonucumu hediye etmek isterim ona:))

http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3811739&u=1&
işte tablom bu ama anlamadığım dedim ya sabah 36.5 çıktı.bende düştü diye test yapmadım.şimdi öylesine bi ölçeyim dedim 37.2 çıktı.bu kadar fark olurmu?

ya kızlar bişey sorucam demin ateşimi ölçtüm öylesine.sabah 36.5 demiştim ya şimdi 37.2 arada bu kadar fark olurmu?bide içeriside soğuk ellerim buz gibi.yani ateşimi yükseltebilecek bişey yok.bu ne şimdi?

benimde sabah 36,4 şimdi 37,1......ayaklarım çok üşüyooo bakalım hayırlısı..senin tablon nasıldı???????

benimde sabah 36,4 şimdi 37,1......ayaklarım çok üşüyooo bakalım hayırlısı..senin tablon nasıldı???????

aynen bende donuyorum ya.bak yukarıda tablom var bu sabaha kadar gayet ii gidiyodu sabah 36.5 çıktı bende test yapmadım.seninki nasıldı?

gün içindeki ateşi çok önemsemiyoruz denio bazal vücut ısısı olması gerekıo yanı bişey yemeden içmeden aktivite yapmadan ölçülen..yarın sabah ilk ısı yuksek çıkarsa ozaman vardır bişeyler canımm cunku gun ıcınde cok değisebılıo ateş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…