Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

irem canım ben eve kendimi atar atmaz hemen ovulasyon testi yaptım.daha 3.dakikada iki çizgi aynı koyuluğa ulaştı ikiside tamamen aynı koyulukta oldu bu durumda ben hala yumurtlamadım sanırım 24 saat içinde yumurtlucam bu öyle demek oluyor demi.ateşimde hala düşük yükselmedi.sevindim ya kaçırdım diye üzülüyodum :)) geçen ay 24.gün yumurtlamıştım bu ay beni yanılttı yarın 19.gün ve yumurtalama olur herhalde.neyse ben çalışayım demi :))

Ohh süper çalışın. Bana bak başlatma migreninden :eek:klava:. Bebeklerimiz için ne fedakarlıklar yapıyoruz ve yapacağız. Hazır yakalamışın aaaaa. Ben çift çizgiyi gördüğüm gün iki çalışma oldu. Keyfimden mi hayır, vallahi ikinci sefer amaaan diyerek ama zorundayız güzelim, değerlendir valla.

julia canımm meak edıyorum senın bebişler aa allah söyletti valla kaç tane diyecektimki zaten ben bebişler demişim:)
pretty çok sevindim canım inşallah ıkızdır bende çok isterim bakalım 1ini bulaydık:))
melekcim senden çok umutluyum bu ay hayırlısı olsun canımm
biozard test yaptınmı canım ateşin nasıldı göremedim
iremcim banada oğlusun olacak gibi gelio nedense sağlıklı olsunda canımm aslında ne olursa olsun demi:)))
welcome, özlem heyacanla beklıorum sizin sonucuda valla hergün bakıorum bakalım hayırlısı
adını sayamadığım bütün anne adaylarıı hepimiz için rabbim ol demiştir inşallah anneler gününde hamile olmayı çok isterdim geçen yıl eşim anneler gününde pembe süslü bi kız bebek ayakkabısı hediye etmişti bana ,bu yıl onun içinde pozitif bhcg sonucumu hediye etmek isterim ona:))

Ayy çok romantik ya. İnşallah hediye edersin testini canım benim. Bence sen 13. gün çatlamışsın, sürekli yükselmiş, sen bilirsin ama.

Pişşt üşüyenler sabaha kadar sabredin, test yapın ve bize güzel haberler verin. Biozard o yerleşme falansa zaten çıkmaz idrarda, bekliycen.

bende anlamadım bişey ya normalde benim ateşim gün içinde daha düşük çıkıyodu çok üşüdüğüm için.ama bugün öyle olmadı.neyse ben artık yarın sabahki ateşe bakayım bidaha.eğer yükselirse test yaparım.tabi ozamana adet olmazsam.

iremcim tamam dediğin gibi kaçmamalı bugün aynı koyulukta iki çizgiyi görünce pek bi mutlu oldum.eşimde şimdi geldi mutfakta ben bi nazlandım migrenim tuttu sen yemek yap dedim pek gönülsüzdü ama girdi mutfağa.bende kendimi yormayayım bari azcık mecalim kalsın geceye :))

Ohh süper çalışın. Bana bak başlatma migreninden :eek:klava:. Bebeklerimiz için ne fedakarlıklar yapıyoruz ve yapacağız. Hazır yakalamışın aaaaa. Ben çift çizgiyi gördüğüm gün iki çalışma oldu. Keyfimden mi hayır, vallahi ikinci sefer amaaan diyerek ama zorundayız güzelim, değerlendir valla.

Ayy çok romantik ya. İnşallah hediye edersin testini canım benim. Bence sen 13. gün çatlamışsın, sürekli yükselmiş, sen bilirsin ama.

Pişşt üşüyenler sabaha kadar sabredin, test yapın ve bize güzel haberler verin. Biozard o yerleşme falansa zaten çıkmaz idrarda, bekliycen.

inşallah 13. gün çatlamıştır canım ozaman 2 gün geçmiş oluyor ama daha geç çatlamışsa beklenmeyen günde bile değilim .iştee keşke termometreyi alaymısım yanıma:)))dedimkii amaaaaan tatile gidiyom bide ateşmi ölçeyim:))))) en kötü ihtimalle 19.gün yumurtlamısımdır cunkıu 20 gun ve 2 gün yuksekti ateş ozaman 33.güne kadar test yapmak yok:)))))))

melek maşallahhhhh tablom şimdilik çok iyi.. inş. düşmez

hoşbulduk canım nasılsın

evet canım bakalım yarın nasıl olacak bir karşılaşamadık seninle.. nasılsın

6 nisan 1.gün 36.4
7 nisan 2.gün 36.3 dr gittim gonal f verdi
8 nisan 3.gün 36.2 iğne
9 nisan 4.gün 36.3 iğne
10 nisan 5.gün 36.2 iğne
11 nisan 6.gün 36.1 iğne
12 nisan 7.gün 35.9 iğne
13 nisan 8.gün 36.1 iğne (dr a gittim 14-11 mm yumurta varmış)
14 nisan 9.gün 36.1 iğne
15 nisan 10.gün 36.1 iğne (dr kont 16 mm 3 yumoş)
16 nisan 11.gün 36.2 (dr kont 19 mm 3 yumoş ve çatlatma iğnesi)
17 nisan 12.gün 36.3
18 nisan 13.gün 36.5
19 nisan 14.gün 36.4
20 nisan 15.gün 36.6
21 nisan 16.gün 36.7
22 nisan 17.gün 36.6
23 nisan 18.gün 36.8
24 nisan 19 gün 36.7
25 nisan 20.gün 36.9
26 nisan 21.gün 37.1
27 nisan 22.gün 36.7
28 nisan 23.gün 36.8

arkadaşlar dün ateşim biraz düşük çıktı galiba adet olucam
sizce nasıl yorumlarsanız sevinirim.

canım süper ateşin bence hamilelik gösteriyor ama senide umutlandırmak istemiyorum
hayırlısı olsun...

bu arada listeye benide eklermisiniz sat 6 nisan

tamam eklerim 6 mayıs diyecektin galiba..

kızlar malesef bugün ateşim düştü bende test yapmadım.bugünkü ateşim 36.5 yarında 36.2 olur ve yarın adet olurum herhalde.kahverengi akıntım kesildi ama malesef ateşim düştü.testede gerek kalmadı.

hayırlısı olsun canım yarın belli olur bakalım..

slm kıslar geçmişi okuyamadımm okucam şimdi.. ben bugunde hasta olmadım demekki 15.günde de çatlamamış :))) 27 günde bır oluorum genelde.ateşimde son 3 gündür 36.7 takıldı kaldı bu pek hamile tablosuna benzemıo soyle 36.9 filan olsa acaba diceem ama 2 gun gectı beklenmeyen gununumu eskıden hemen test yapardım 35.güne kadar beklıcem olmazsa ancak ozaman yaparım heralde:))))))

canım benim bence gayet yüksek ateşin inşallahbebegin seninledir..

irem canım ben eve kendimi atar atmaz hemen ovulasyon testi yaptım.daha 3.dakikada iki çizgi aynı koyuluğa ulaştı ikiside tamamen aynı koyulukta oldu bu durumda ben hala yumurtlamadım sanırım 24 saat içinde yumurtlucam bu öyle demek oluyor demi.ateşimde hala düşük yükselmedi.sevindim ya kaçırdım diye üzülüyodum :)) geçen ay 24.gün yumurtlamıştım bu ay beni yanılttı yarın 19.gün ve yumurtalama olur herhalde.neyse ben çalışayım demi :))

çalış bakalım ama gönülden olsun :)))

julia canımm meak edıyorum senın bebişler aa allah söyletti valla kaç tane diyecektimki zaten ben bebişler demişim:)
pretty çok sevindim canım inşallah ıkızdır bende çok isterim bakalım 1ini bulaydık:))
iremcim banada oğlusun olacak gibi gelio nedense sağlıklı olsunda canımm aslında ne olursa olsun demi:)))
welcome, özlem heyacanla beklıorum sizin sonucuda valla hergün bakıorum bakalım hayırlısı
adını sayamadığım bütün anne adaylarıı hepimiz için rabbim ol demiştir inşallah anneler gününde hamile olmayı çok isterdim geçen yıl eşim anneler gününde pembe süslü bi kız bebek ayakkabısı hediye etmişti bana ,bu yıl onun içinde pozitif bhcg sonucumu hediye etmek isterim ona:))

inşallah yanıltmam seni canım inşallah senden güzel haberler gelir..hediyen süper yani allahım gönlüne göre versin..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

gozdeati........................26 nisan???????
biozard..........................28 nisan....................(klomen,ateş ölçme,ovulasyon testi)beklemede
g.erkl............................30 nisan
aabeyazmelek............30 nisan.....................(ateş ölçme ,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
has_bahçe.................6 mayıs.......................(ateş ölçme,yumurta takibi)
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

cnss 22 ne zaman çatladığını ancak düzenli ateş ölçümünde ve şeffaf uzayan akıntya göre anlayabiliriz

özlem benden o uzayana akıntı gelmiyor birkaç aydır yaa sadece kremsi şeklinde akıntım oluyor eskiden çok olurdu şeffafmsı ve uzayana akıntılarım ama 3 aydır fln olmuyor sğüreklide kontrol ediyorum hep krem gibi bu ay ateşimi ölçemedim yaa bilmiyorum valla bende anlayamadım herşeyi yapıoz aklım karıştı iyice

Ayy canım bende çok merakla bekliorum dua et canım

özlem benden o uzayana akıntı gelmiyor birkaç aydır yaa sadece kremsi şeklinde akıntım oluyor eskiden çok olurdu şeffafmsı ve uzayana akıntılarım ama 3 aydır fln olmuyor sğüreklide kontrol ediyorum hep krem gibi bu ay ateşimi ölçemedim yaa bilmiyorum valla bende anlayamadım herşeyi yapıoz aklım karıştı iyice

Görmüyorda olabilirsin canım su gibi de gelebiliyor.Kaç yaşındasın sen?yada bir doktora gittinmi muayene için?

Özlem bişey sorcam şu grafikte dpo çıkıyor ya ne zaman çıkmaya başlıyor hani kırmısı büyük artı çizgisi var o ne zaman oluyor biliyormusun ayrıca inşallah hamişsindir

Senin ilk tablonsa senin değerlerini tanımadığı için çıkmıo benim ikinci tanbolm.ayrıca dpo ovülasyonu onayladığında çıkıo yani yumurta çatlayı 3 gün yüksek seyrettiği zaman dpo kalan zamanı gösterio 14 . güne kadar ola zamanı amin canım inşallah herkes hamiledir.

X