Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet haklısın acele etmesem iyi olur çünkü eğer varsa ve çıkmazsa çok üzülürüm.
dün ateşim 37.1 den 36.7 ye düştü adet olcam sandım ama bugün yükseldi inş düşmez

Japonica güzelim hiçbir uyumsuzluk yok bu söylediklerinde. 35 yaşına kadar falan akıntı yumurtlamadan 2-3 gün önce yoğun biçimde gelir. Ondan sonra da vardır ama arkadaşımızın da dediği gibi göremeyebiliriz. Akmaz yani içeridedir. Ov. testinde 12-48 saat sonra yumurtan çatlar. Adım adım yani akıntı-pozitif ov. testi-ateş yükselmesi. Bak benim tablomda akıntım 2-3 gün önceden başlamış, sonra yumurtlamadan br gün önce testim pozitif çıkmış, ertesi gün için de FF çizgiyi çekmiş. Peki çalışma ne zman olmalı? Bence akıntı gördüğün ilk andan itibaren her gün ilişki olsun. Zaten o akıntı olduğu gün çoğu zaman ov. testi de silik çıkar. Verimli dönem başlamıştır. Kafanın karışmasına gerek yok. Akıntıyı gördükten sonra FF çizgiyi çekene kadar ya da biz sana tamam ateşin yükseldi diyene kadar her gün ilişki.

Bence ateş süper. 25. gün beklenmeyen günün. Aslında cuma oluyor. Bence ateşin düşmezse cuma test yap, çıkar.

nevetna canım ben dün ovulasyon testi yaptım koyuya yakın siliklikte çıktı ama uzayan akıntı vardı çok değil.bugün süt gibi beyaz akıntım var daha yoğun ve FF yumurtlamayı onaylamadı kafam çok karıştı ya.bakalım bu akşam tekrar ovulasyon testi yapcam 3 aydır ovulasyon testi yapıyom hiç ikinci çizgim kontrol çizgisinden daha koyu olmadı sende kullanıyordun sanırım yumurtladığın gün test hangi koyulukta oluyordu

Hasbahçe benim de hiç belirtim yoktu, belirtiye takılma.

Ronya canım tek testle anlaman çok zor. Şöyle ki, ov. testi LH denen hormonu ölçüyor ya. Bu hormon yumurtlamadan 1-2 gün önce yavaş yavaş artmaya başlar, tepe yapar sonra da yavaş yavaş azalır. Aynı koyulukta çıktı mı test tepe yaptı demektir, tepe yaptığı andan itibaren 12*48 saat içinde yumurtlama olur. Şimdi senin test 17. gün silikti, 16. gün nasıldı? Sırf 17. gün yaptıysan başına ya da sonuna denk gelmiş olabilirsin. Yani sen silik yakalarsın artıyor sanırsın ama aslında tepe yapmış iniştedir. Onun için akıntıyı gördükten sonra ben siliği bulana kadar her gün saat 4te test yapmıştık. Siliği bulunca daha sık yaptım. Mesela 16. günümde bir saat 4te yaptım bi de idrar tutup tekrar 8de yaptım. 8deki koyulaşmıştı. Oradan anladım 17. gün yumurtlayacağımı ona göre çalıştım. Yani daha sık test yap, yoksa kafan karışır.

canım benim 16.gün dahada koyuydu ama çok koyu değildi sanki 17.gün biraz daha açık koyuluktaydı.bugün yapıcam şimdi iş yerindeyim sabırsızlanıyom eve gitmek için ve son 2 saat hiç bir şey içmiyorum.

kızlar malesef bugün ateşim düştü bende test yapmadım.bugünkü ateşim 36.5 yarında 36.2 olur ve yarın adet olurum herhalde.kahverengi akıntım kesildi ama malesef ateşim düştü.testede gerek kalmadı.

Ronya 16. gün daha koyuymuş ya büyük ihtimal 16. gün gece yapsan tam koyu çıkacaktı. Eğer bugün iyice silik çıkarsa 17. gün yumurtladığından emin oluruz. ınşallah hamilesindir canım ama değilsen de bu ay senin için çok anlamlı oldu bence, kendini iyice tanıdın.

Biozard canım belki düşmez diyorum. Çünkü bende hiç lekelenme kesilmiyordu, direkt regliye dönüşüyordu. ınşallah düşmez.

bilmiyorum valla yarın yükselirse belki bi ihtimal ama sanmıyorum canım.

arakadaşlar yumurta çatladıktan sonra ve çatlarken kasıkta ağrı hissettinizmi

bugun çıkmış bundan daha düşüklemei adet oluyorsun canım...

35,9--36,0 ile adet oluyorum canım...

G.erkl biozard heyecanlandırdınız bizi hadi inşallah pozitif dönün buraya :))

yaaaa kızlar test geçen silik çıkmıştı bugün negatif çıktı ama biraz önce yaptım sabah bidaha yapsammı....kan için biraz daha bekleyim diyorum...bişey çıkmayınca eşimi boşuna heveslendirmiş oluyorum (

onu bilmiyorum ama bugün günün değil mi
ateş yükselmiş kız hamile olabilirsin günü gelmiş test yapacak mısın

kızlar biraz öncede söylediğim gibi .....sabah test yapayım mı...yoksa kan mı ??????????yada yarınki ateşe göre mi hareket edeyim

Canım yarın ateşine göre test yap bence...Eğer şüphe edersen git kan testi yaptır en doğrusu...

Gerkl yarin sabah atese gore yap canim. Aksam idrariyla cikmaz gunun 2-3 gun gecmeden.

işte tablom kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…