Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cnss 22 ne zaman çatladığını ancak düzenli ateş ölçümünde ve şeffaf uzayan akıntya göre anlayabiliriz

yaa kızlar bişey sormak istiyorum, bu şeffaf uzayan akıntı var ya, geçen regl periyodumda 11. gün akşamı yoğun bir şekilde geldi, 12. gün ovulasyon testi yaptım koyu kırmızı çift çizgi çıktı ve ateş tabloma göre de 13. gün yumurtladım, ve yumurtanın çatladığı gün ( ovulasyon testi ve ateş tablosuna göre) şeffaf akıntı yoktu, mat ve pütürlü akışkan olmayan mukus vardı. Sizce hangisi daha güvenilir ateş ölçmek mi ov. testi mi akıntıyı yorumlamak mı, dediğim gibi farklı zamanlarda oldu akıntı, ve ben ov. testinde çift çizgiyi görmediğim için akıntının olduğu gün çalışmadım.Sonuç: negatif

tatlım zaten ov. testin kırmızıyı görünce 24-36 saat içinde yumurta çatlayacak demek yani birbirini dsteklemiş canım

tatlım zaten ov. testin kırmızıyı görünce 24-36 saat içinde yumurta çatlayacak demek yani birbirini dsteklemiş canım[/Q

tamam da bu duruma göre şeffaf uzayan akıntı ovulasyondan 2 gün önce geldi ama, ovulasyon gününde mat ve pütürlü mukus vardı

6 nisan 1.gün 36.4
7 nisan 2.gün 36.3 dr gittim gonal f verdi
8 nisan 3.gün 36.2 iğne
9 nisan 4.gün 36.3 iğne
10 nisan 5.gün 36.2 iğne
11 nisan 6.gün 36.1 iğne
12 nisan 7.gün 35.9 iğne
13 nisan 8.gün 36.1 iğne (dr a gittim 14-11 mm yumurta varmış)
14 nisan 9.gün 36.1 iğne
15 nisan 10.gün 36.1 iğne (dr kont 16 mm 3 yumoş)
16 nisan 11.gün 36.2 (dr kont 19 mm 3 yumoş ve çatlatma iğnesi)
17 nisan 12.gün 36.3
18 nisan 13.gün 36.5
19 nisan 14.gün 36.4
20 nisan 15.gün 36.6
21 nisan 16.gün 36.7
22 nisan 17.gün 36.6
23 nisan 18.gün 36.8
24 nisan 19 gün 36.7
25 nisan 20.gün 36.9
26 nisan 21.gün 37.1
27 nisan 22.gün 36.7
28 nisan 23.gün 36.8

arkadaşlar dün ateşim biraz düşük çıktı galiba adet olucam
sizce nasıl yorumlarsanız sevinirim.

6 nisan 1.gün 36.4
7 nisan 2.gün 36.3 dr gittim gonal f verdi
8 nisan 3.gün 36.2 iğne
9 nisan 4.gün 36.3 iğne
10 nisan 5.gün 36.2 iğne
11 nisan 6.gün 36.1 iğne
12 nisan 7.gün 35.9 iğne
13 nisan 8.gün 36.1 iğne (dr a gittim 14-11 mm yumurta varmış)
14 nisan 9.gün 36.1 iğne
15 nisan 10.gün 36.1 iğne (dr kont 16 mm 3 yumoş)
16 nisan 11.gün 36.2 (dr kont 19 mm 3 yumoş ve çatlatma iğnesi)
17 nisan 12.gün 36.3
18 nisan 13.gün 36.5
19 nisan 14.gün 36.4
20 nisan 15.gün 36.6
21 nisan 16.gün 36.7
22 nisan 17.gün 36.6
23 nisan 18.gün 36.8
24 nisan 19 gün 36.7
25 nisan 20.gün 36.9
26 nisan 21.gün 37.1
27 nisan 22.gün 36.7
28 nisan 23.gün 36.8

arkadaşlar dün ateşim biraz düşük çıktı galiba adet olucam
sizce nasıl yorumlarsanız sevinirim.

Canım ateşin gayet güzel bence 0.1 lik düşüş önemli değil zaten 15. gününde test yapsan netice belli olur...Hadi hayırlısı canım...

yaa kızlar bişey sormak istiyorum, bu şeffaf uzayan akıntı var ya, geçen regl periyodumda 11. gün akşamı yoğun bir şekilde geldi, 12. gün ovulasyon testi yaptım koyu kırmızı çift çizgi çıktı ve ateş tabloma göre de 13. gün yumurtladım, ve yumurtanın çatladığı gün ( ovulasyon testi ve ateş tablosuna göre) şeffaf akıntı yoktu, mat ve pütürlü akışkan olmayan mukus vardı. Sizce hangisi daha güvenilir ateş ölçmek mi ov. testi mi akıntıyı yorumlamak mı, dediğim gibi farklı zamanlarda oldu akıntı, ve ben ov. testinde çift çizgiyi görmediğim için akıntının olduğu gün çalışmadım.Sonuç: negatif

canım bende pek bişey anlayamadım benimde FF yumurtlama günümü onaylamadı ama ben dün çok az şeffaf uzayan akıntı gördüm.bugünde sür gibi beyaz akıntım var.açıkcası kafam karıştı

Canım ateşin gayet güzel bence 0.1 lik düşüş önemli değil zaten 15. gününde test yapsan netice belli olur...Hadi hayırlısı canım...

sağol cnm cevap vermeseydiniz küscektim size
1 mayısta dr test için çağırdı ama galiba o gün tatil olur.

sağol cnm cevap vermeseydiniz küscektim size
1 mayısta dr test için çağırdı ama galiba o gün tatil olur.

bu arada listeye benide eklermisiniz sat 6 nisan

Canım ogün cumartesine geliyor ama çağırdığına göre demekki tatil değil...Onlar takvime bakarak söylüyorlar ona göre hesap yapmıştırda seni çağırmıştır...

Listeye seni AABEYAZMELEK arkadaşımız ekler canım...

aynen canım benim de kafam çok karışık, eşim sürekli yanımda olsa hiç kafaya takmam çalışma yaparım sürekli ama zaman problemimiz de olduğu için tam günümü kestirmeye çalışıyorum. Benim adetlerim düzenli ve 26. günde başlıyor , takvim yöntemine göre 11. gün yumurtlama gösteriyor, ve şeffaf sihirli mukus da her defasında 11. günde geliyor, ama ovulasyon testi ve ateş tablosu 13. günü gösteriyor. Her yerde yazılan da akıntının en bol olduğu gün yumurtlama ya olmuştur yada hemen sonra olacaktır . Bu durumda ov. testi ve ateş tablosu ters düşüyor mantığa. Çünkü çok dikkatli inceledim 13. günkü akıntıyı hiç alakası yoktu şeffaf uzayan akıntıyla. Bu ayki çalışmamı takvim yöntemine ve mukusa dayalı yapacam bakalım sonuç ne olacak. Bugün 9. günüm ve akıntı gelmeye başladı ama yapışkan ve mat beyaz, sanırım gene 11. gün gelecek yoğun olarak. Herkesin allah gönlüne göre versin... Haa bu arada 11. gün dr gittiğimde yumurtamın 23 mm olduğunu söylemişti.

Son düzenleme:
Canım ogün cumartesine geliyor ama çağırdığına göre demekki tatil değil...Onlar takvime bakarak söylüyorlar ona göre hesap yapmıştırda seni çağırmıştır...

Listeye seni AABEYAZMELEK arkadaşımız ekler canım...

tamam canım.bana o gün gel ama çalışmayabiliriz dedi :sm_confused:
pazartesi gitsem bişey farketmez herhalde hem eşimde o hafta izinli
sonucu onunla almak istiyorum inş hayırlı haberler alırım.:Saruboceq:

tamam canım.bana o gün gel ama çalışmayabiliriz dedi :sm_confused:
pazartesi gitsem bişey farketmez herhalde hem eşimde o hafta izinli
sonucu onunla almak istiyorum inş hayırlı haberler alırım.:Saruboceq:

Canım pazartesi günüde gidebilirsin ama doktorun zaten sana bir gün vermiş o gün gitmesende bence sen evde idrar testi yapabilirsin orda netice çıkar zaten...

aynen canım benim de kafam çok karışık, eşim sürekli yanımda olsa hiç kafaya takmam çalışma yaparım sürekli ama zaman problemimiz de olduğu için tam günümü kestirmeye çalışıyorum. Benim adetlerim düzenli ve 26. günde başlıyor , takvim yöntemine göre 11. gün yumurtlama gösteriyor, ve şeffaf sihirli mukus da her defasında 11. günde geliyor, ama ovulasyon testi ve ateş tablosu 13. günü gösteriyor. Her yerde yazılan da akıntının en bol olduğu gün yumurtlama ya olmuştur yada hemen sonra olacaktır . Bu durumda ov. testi ve ateş tablosu ters düşüyor mantığa. Çünkü çok dikkatli inceledim 13. günkü akıntıyı hiç alakası yoktu şeffaf uzayan akıntıyla. Bu ayki çalışmamı takvim yöntemine ve mukusa dayalı yapacam bakalım sonuç ne olacak. Bugün 9. günüm ve akıntı gelmeye başladı ama yapışkan ve mat beyaz, sanırım gene 11. gün gelecek yoğun olarak. Herkesin allah gönlüne göre versin... Haa bu arada 11. gün dr gittiğimde yumurtamın 23 mm olduğunu söylemişti.

canım 11.gün birliktelik olmuşsa ve 13.gün yumurtlamışsan olur yani spermler 3 gün kadar yaşıyomuş diye biliyom

Canım pazartesi günüde gidebilirsin ama doktorun zaten sana bir gün vermiş o gün gitmesende bence sen evde idrar testi yapabilirsin orda netice çıkar zaten...

idrar testi ne zaman sağlıklı sonuç verir acaba yarın yapsam çıkarmı?
ayın 16 sında çatlatma iğnesi oldum.

X