Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

wavy ateşin düşmüş ama bakarsın bize yarın bir süpriz yapar.belli olmuyor senın ateş.

öncelikle hoşbulduk xaracım, yorumlarınız çok teşekkür ederim. bende öyle tahmin etmiştim.yani bugün önemli benim için:)))

nur canım inşallah ya. ilk kez ölçtüğüm için önceki aylara göre nasıl bilmiyom. bide aşılama olduğu için ateş nasıl seyreder o da var tabii. ayy ne bilem karman çorman oldum ısı çizelgem gibi:))
hayırlısı..

selam arkadaşlar gündüzden beri tuvalete gitmedim biraz önce girdim çok azcık kahverengi leke gelmiş sanırım kızlar ben hastalanacagım

beyaz melek canım çok üzüldüm. inşallah okadarcıktır gelip geleceği devamı gelmez..

kızlar bi kaç gündür giremedim..beyaz melek canım seni çok merak ediyorum inşallah ateşim düşmez.kızlar bana hemen cevap verinde bundan sonra ölçümlerimi ona göre yapayım...saat altıda sabah namazına kalkıyorım sonra yatıyorum ölçmeyi yedide yparsam eger etkilermi?
yedibuçuk normalde kalkma saatim ama oda erken mi acaba en sağlıklısı kaçta ölçmek?

canımcım bugun ısım düştü biraz öncede leke gördüm bakalım devamı gelicekmi ama daha günüme vardı anlamadım 3 gün öncemi olucam şimdi benim kırmızılar sapıttı iyice temmuzdan beri 1 gün öne geliyordu :uhm:

beyaz melek canım çok üzüldüm. inşallah okadarcıktır gelip geleceği devamı gelmez..

valla canım bilmiyorum artık kafam allak bullak oldu ne güzel ateşim yüksek gidiyordu nazar degdirdim sanırım:a015:
kendi kendime neyse bakıcaz artık kısmet..kaydirigubbakcemile5

adetin 3 günü.......................36.5
adetin 4 günü....................... 36.4
adetin 5 günü........................36.7
adetin 6 günü........................36.6
adetin 7 günü........................36.6
adetin 8 günü........................36.5
adetin 9 gnü..........................36.4
adetin 10 günü.......................36.6
adetin 11 günü.......................36.4
adetin 12 günü........................36.5
adetin 13 günü........................36.2
adetin 14 günü........................37.0
adetin 15 günü.........................37.4
adetin 16 günü.........................37.2
adetin 17 günü.........................37.1
adetin 18 günü.........................36.9
adetin 19 günü.........................36.8
adetin 20 günü.........................36.9
adetin 21 günü..........................36.9
adetin 22 günü..........................36.9
adetin 23 günü..........................37.1
adetin 24 günü..........................37.0
adetin 25 günü...........................37.0
adetin 26 günü...........................37.1
adetin 27 günü...........................37.0
adetin 28 günü...........................36.7 yani bugun
kızlar ben hamile degilim sanırım baksanızya ateşim çok düştü
meleğim benim de son 29.gün düşmüştü ve 31.gün tekrar çıktı bakarsın seninde çıkar sakın umutsuz olmaŞeniz
xara canım:;
biz henüz 4+4 üz:)) haftaya carsamba dr dan randevu aldım işte keseyi görmneye gideceğim. Inş güzel geçer .
Senin 12. ısın artmış o günü değerlendirmişsin. Benimde ısımın arttığı gün olmuştu hamiş kaldım işte .calışma günlerin benimkine benziyor:))
canım sağlıcakla göreceksin keseyi benim dk umda haftaya perşembe çağırdı:dance:
bizde iyiyiz canım.pazartesi günü ikili testim olacak.temiz çıkarsa bana harika bir öğretmenler günü hediyesi olacak insallah.
insallah sen de buradaki herkes de tez zamanda hamiş olursunuz.benim hamile kalma ihtimalim çok düşükken miniğim geldi.umutsuz olmayın yeter ki.
sana süper öğretmenler günü hediyesi tabi olacak allah ın izniyle bebeğin sağlıklı ve gününde sana ceeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhh diyecek

ya ben dil altından ölçüyorum kimizi diyorki dil altından kesin cevap vermiyormuş kolaltından ölçmek lazımmış dediler siz nerden ölçüyorsunuz..
canım ben hep dil altından ölçtüm ve hiç yanıltmadı.
sen dil altından devam et bak yarın yükselecek
neşeli canım arkadaşım çok sevindim
kendim hamileymişim gibi:ecrin_bebek: allah sana eli ayagı düzgün hayırlı evlat nasip etsin bitanem :nazar:elim ayagım titiriyor valla çok heyecanlandım tebrikler şeker

:lepi:NEŞELİ:)) hayırlı olsun; gözünaydın canım, süper bir haber oldu bu :lepi:Allah bebeğini sağlıkla kavuştursun sana. Bize de dua etmeyi unutma.

selam arkadaşlar neşeli hayırlı olsun canım tebrik ederim Rabbim sağlıklıklıca kucağına almayı nasib etsin.. amin

NEŞELİ canım harika oldu bu haber.can-ı gönülden tebrik ederim.:nazar::sm_cool:

neşeli canım çok sevindim allah 9 ay boyunca sorunsuz bi hamilelik geçirip bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin bitanem dua et bizede

harika bir haber :CüvCüv:Seni canı gönülden tebrik ediyorum Allah analı babalı büytmek nasip esin:nazar:

canlarım hepinizden allah razı olsun
inşallah allah ım olmayan herkese tez zamanda verir bebiş
beklemek gerçekten çok zor bilirim

merhaba arkadaşlar bende iki aydır ısımı ölçüyorum ilk reglimde henüz bebiş çalışması yapmamıştım kürtaj sonrası korunuyordum Bu ay çalışmalara başladım,,,,3. bebişim için,,,,,Rabbim isteyen ve umutla bekleyen annelerimize tez zamanda bebişlerine kavuştursun bu ayki ısı tablom şu şekilde
Reglin 1. gn:36,2
2. gn:36.0
3. gn:35.9
4. gn:36.1
5. gn:36.1
6. gn:36.2
7. gn:36.3
8. gn:36.3 (regl bitti)
9. gn:36.3 *
10. gn:36.1
11. gn:36.3 *
12. gn:36.5 yani bugün

ölçmeye devam edicem yorumlarınızı sürekli okuyorum ve zevkle takip ediyorum dualarım sizlerle herşey gönlünüzce olsun sizlerdende dualarınızı bekliyorum endometriyosis hastasıyım ve sancısına dayanamıyorum bebeğim olması lazım ki bir nebze olsun rahatlayabileyim inşallah bu ay tutar,,, sevgilerimle,,,,

merhaba arkadaşlar bende iki aydır ısımı ölçüyorum ilk reglimde henüz bebiş çalışması yapmamıştım kürtaj sonrası korunuyordum Bu ay çalışmalara başladım,,,,3. bebişim için,,,,,Rabbim isteyen ve umutla bekleyen annelerimize tez zamanda bebişlerine kavuştursun bu ayki ısı tablom şu şekilde

ölçmeye devam edicem yorumlarınızı sürekli okuyorum ve zevkle takip ediyorum dualarım sizlerle herşey gönlünüzce olsun sizlerdende dualarınızı bekliyorum endometriyosis hastasıyım ve sancısına dayanamıyorum bebeğim olması lazım ki bir nebze olsun rahatlayabileyim inşallah bu ay tutar,,, sevgilerimle,,,,

canım öncelikle allah ım çocuklarını sana bağışlasın ve inşallah 3.süde yoldadır:dance:
yumurtan 11.gün çatlamış galiba sen çalışmaya devam :CüvCüv:
aslında en güzel nur82 yorumlar ama:1hug: gelince bakar o

Neşeli canım,,, ben reglin 11 .günü yumurtlama takibi için doktora gittim doktor yumurta falan görünmüyor henüz dedi, yarın yine gidicem,,,,,belki geç yumurtluyorsundur üzülme dedi,,,,ama geçen ay reglimin 7 günü yum takibinde sol tarafta 3 4 tane yumurtam vardı ama bu ay yok :KK43:((( bakalım hayırlısı,,,,inşallah ilerleyen günlerde oluşur umudumu kaybetmemeliyim umutsuz yaşanmıyor çünkü,,,,,,

kızlar slm bu ateşimizi ne zaman ölçüyoruz sabahmı akşammı nasıl ? bi vakti varmı hergün?

canım hoşgeldin aramıza allah bagışlasın çoçuklarını 3 en kısa zamanda gelir fazla bekletmeden bu arada neşeli arkadaşımıza katılıyorum 11 yumurtlamışsın sen çalışmalara
başla canım:dance:

aabeyazmelekcim bak senin ısı tablona bakınca ben 19 kasım için adet günün demiştim, bugün hafif lekelenmen varmış. Umarım adet olmazsın tatlım belki de hani iyor ya bazı hamileler birazcık lekelenmem oldu ve sonra adetim gelmedi diye. İnşallah senin de öyle olur tatlım. Olmazsa da hayırlısı olsun Allah'ım bir dahaki aya nasip eder inşaallah senin hamişliğini de ve tabi isteyen herkesin tde ez zamanda.

X