Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

NEŞELİ günün bir kaç gün daha geçsin o zaman test yap.ısın düşmüş görünüyor.ama kırmızıyı görene kadar umudu yitirmek yok..

cucupete ölçmeye devam et canım.ısında herhangi bir değişme yok şimdilik.adetinin ilk gününden itibaren ölçseydin keşke.bu sekılde anlamak zor olacak.

Nurcum oradasın sanirim
bu ısıyla ilgili bir sitede bir topic açmışlardı
"hamilelerin ateş tablosu " diye aslında öyle bi topic açılabilir dimi ?
ve calışma günleri falan işaretlerinir .ona göre ısı tutanlar için bir yol olur o .ben ısımın düştüğü gün birlikte olmadığım için baya bir umutsuzdum. o topiciği inceleyip benim gibi hamiş kalanların sayısını görünce baya umut olmuştu.

Nurcum oradasın sanirim
bu ısıyla ilgili bir sitede bir topic açmışlardı
"hamilelerin ateş tablosu " diye aslında öyle bi topic açılabilir dimi ?
ve calışma günleri falan işaretlerinir .ona göre ısı tutanlar için bir yol olur o .ben ısımın düştüğü gün birlikte olmadığım için baya bir umutsuzdum. o topiciği inceleyip benim gibi hamiş kalanların sayısını görünce baya umut olmuştu.

evet canım iyi olur aslında.daha önce bende önermiştim.burada hamile tabloları arandığında bulunmuyor.arka sayfalarda yok olup gıdıyor.ilgilenen arkadaslara örnek olurdu tablolar.ben hamile kalmadan önce sürekli hamile kalanların tablolarını inceliyordum.bulmak zor oluyordu.bir baslık altında olsa ulaşmak kolay olur.

NEŞELİ günün bir kaç gün daha geçsin o zaman test yap.ısın düşmüş görünüyor.ama kırmızıyı görene kadar umudu yitirmek yok..
saol nurcum o zaman 4 gün kadar bekleyeyim ben düşmezse test yaparım
inşallah hamileyimdir ya 25kasım doğum günüm bana süper hediye olurdu bu:dance:
ben bu konuyla ilgili topic açayım o zaman canım .

aaa bence süper bişey bende hep hamişlerin ısı tablosunu arıyorum zor oluyordu:sm_cool:

Kızlar çok iyi düşünmüşsünüz topic olayını, orasını kuru gürültüyle dolmasın diye buraya yazayım dedim, teşekkürler:))

beyazmelek senden umutluyum.ısın çok güzel .insallah düşmez.:nazar:

inşallah nurcum ya hamileyimdirde haber veririm size :teytey:

canım inşallah seninde hiç düşmez hep 36.9,37.0 ve 37.1 de devam eder:dance:

allahım isteyen herkeze versin canım a.s.

ya aslında adetim son 4 aydır düzensizleşti benim bu ay yine 30 yada 31 de olacam dedim ama galiba döngüm yine 36.güne gitti ama bana yarımcı olduğun için tekrar teşekkür ederim canım:1hug:

ne demek arkadaşım bildigim kadarıyla yerimsenibenherzaman yardımcı olurum kaydirigubbakcemile5

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah:Saruboceq: ama umudum yok ya

umudunu kaybetme morelini yüksek tutu canım :teselli:

ben bu konuyla ilgili topic açayım o zaman canım .

valla gerçekten süper fikir çok iyi olur teşekkürler arkadaşım..a.s.

benim tablomuda yorumlarmısınız daha çok az ama olsun:))))))
10. gün 36,5
11. gün 36,2
12. gün 36,3 ( dr. gittim ve 25 mm den büyük yumurtam vardı kendiliğinden çatlamasını bekliyoruz)
13. gün 36,4
14. gün 36,4

kızlar daha çok küçük bir tablo ama sizce yumurtam çatlamamışmış hala.....

ya kıslar noluyor böyle anlamadım ısım harika gidiyor derken bakın ne oldu:KK43:((

14.gün 36,6
15.gün 36,4
16.gün 36,6
17.gün 36,7
18.gün 37,2
19.gün 37.0
20.gün 36,4:KK43:

karnım ağrımaya başladı sanırım tutmadı aşılamam:KK43:(( siz ne dersiniz?

zuzu cum
sen ölçmek için ne derce kullanıyosun
nasıl olmalı
yani kulaktan ölçen şu braun olabilimi:eek:

canim ben su elektronik,hem dil altindan ölcüyosun,hem koltuk altindan falan,öyle bisey kullaniyorum...
anlamiyorum ki yataktan kalkmadan ölcüyorum,dengesiz dengesiz cikiyo yada bana öyle gelio CADIARZU
hani benim adetlerim zaten düzensizya,öyle adetin bilmem kacinci gününde falanda baslamadim canim,sadece olmam gereken zamanda basladim..hala tik yok..ateste bu durumda yani :çok üzgünüm:

canim ben su elektronik,hem dil altindan ölcüyosun,hem koltuk altindan falan,öyle bisey kullaniyorum...
anlamiyorum ki yataktan kalkmadan ölcüyorum,dengesiz dengesiz cikiyo yada bana öyle gelio CADIARZU
hani benim adetlerim zaten düzensizya,öyle adetin bilmem kacinci gününde falanda baslamadim canim,sadece olmam gereken zamanda basladim..hala tik yok..ateste bu durumda yani :çok üzgünüm:

anladım canım bende öyle duydum dil altı olmalıymış sanırım
sorayım dedim
sen daha olmadınmı
ee bi dr a git
senin durumda feci
bende olamadığım için çatladım
:nazar:

bugün ateş ölçmemin 15.günü bugün 2 derece ateşim düştü yorum yapılabilmesi için ne kadar daha beklemem gerekiyor..Yazsam yorumlanabilir mi..

X