Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cnm akıntında olmuşsa kesin o tarihte yumurtlamişsındir ben akıntıya çok inanıyorum bu ay hem gün aşiri ilişkiye girdik hemde yumurtlami günlerimi farketim inş bu sefer olmuşturr

beyazmelek gerçekten ne güzel yumurtlamışsın öyle..:) keşke benimde birden fırlama olsada rahat anlasam..

siz kaçta ölçüyorsunuz ateşinizi canım ben bu ay altıda ölçtüm karışık oldu ya erken çünkü..yedi buçukta ölçmeyi düşünüyorum önümüzdeki ay geç mi sizce.siz kaçta ölçüyorsunuz..?

kızlar sabah ateşim 35.9 du akşam üstü 37.2 nasıl oluyor bu anlatırmısınız
adetime 1 gün var
4 gün önce test yapmıştım negatifti
halaaaaa umutla bekliyorum

kızlar sabah ateşim 35.9 du akşam üstü 37.2 nasıl oluyor bu anlatırmısınız
adetime 1 gün var
4 gün önce test yapmıştım negatifti
halaaaaa umutla bekliyorum

cnm bildigim kadarıyla gün ortasındaki sonuç yanliş ısı oluyor heralde tam bilmıyorum ama belli bir saate ölçülmesi gerekiyor galiba

evt canım çok farkediyor önemli olan sabah kaç çıktıgı..akşamalrı özellikle çok yüksek oluyor bendede..

canım ateşin düşmüş.insallah sadece 1 günlük düşüştür.yarın da böyle düşük çıkarsa adet olabilirsin.ama kırmızıyı görmeden umutsuzluga düşme yinede.

Nur cum ateşim şu iki gün içinde iyice düştü,,bende zaten regl olmayı bekliyorum bu ay yumurtlama günümün tesbiti için ölçüyordum ama şimdide adetim gecikti 33. gün hala tık yok ateşim son ölçüleri şöyle oldu,,,,
30.gün:36.8
31.gün:36.6
32.gün:36.5
33.gün:36.2
regl olmam gerek ama olmuyor neden anlamadım çünkü bu ay korunmalı ilişki idi hep...((utangac:

Son düzenleme:
ebruli80;
canım bugun yarın regl olursun baksana baya bi düşmüş ateşin, endişelenme

1.gün 36.4
2.gün 36.5
3.gün 36.3
4.gün 36.5
5.gün 36.5
6.gün 36.5
7.gün 36.5
8.gün 36.3
9.gün 36.3
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.2
13.gün 36.3
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.1
17.gün 36.2
18.gün 36.4
19.gün 36.6
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.7 ateşim yükselmeye başladı inşalllah düşmez..

inş düşmez cnm inş benimki ne yükseliyo nede düşüyor bu ayda olmadi galiba çünkü hamiş olan ins akıntısı olurmuş bende akıntıdan esr yok ne yazikki

canım igneden ddolayı bence bu kadar yükseldi gerçi bu ay başladım ölçmeeye bu aydan ümidim yok canım igneden sonra ilişki olucagı zaman kulak agrısı başladı çünkü pek çalışamadık hayırlısı olsun..

bu arada yazmayı unutmuşum ben 9.30 ölçüyorum geçmi yani kafam karıştı şimdi bak...

arkadaşlar herkeze iyi geceler bende hamilelik için uğraşıyorum yaklaşık 6 aydır ateş ölçme yöntemini uyguluyorum ve adetim 6gün geçikti ateşim 36,8 ve 37,0 arası sabitlendi benim sorum acaba yumurtalıklar kiste dönüşürse adet geçikirmi veya ısı gene yüksek olurmu bilginiz varsa lütfen paylaşırmısınız

canim iyi gecelerrr..
yumurtlaliklar kiste donusmez canim..ve kist olsa bile ates yuksek olmaz..ama atesin cok iyi..hamis olma ihtimalin var..
daha test yapmadinmi..

Günaydınlar..Yeni bir haftaya merhaba umarım bu hafta hastalanacak olanlarımız hastalanmaz hamiş haberlerini alırız..
Kızlar hergün aynı saatte mi ölçmek lazım.Haftasonu evde olduğum için gün içersinde bir kaç defa ölçtüm hep değişik çıkıyor..Cumartesi sabah 2 defa üstüste ölçtüm.İkisi de farklı çıktı 2.si daha düşük kafam karıştı yanlış bişeyler mi yapıyorum..

canım sabah 7 ve 7 bucuk en uygun zamanlar.biraz geç ölçünce yüksek çıkabiliyor.sabah 2 defa ölçtüysen ilkini baz al.bir de yataktan kalkmadan ölçmek gerek.gün içerisinde ölçmenin bir anlamı olmuyor.

canim iyi gecelerrr..
yumurtlaliklar kiste donusmez canim..ve kist olsa bile ates yuksek olmaz..ama atesin cok iyi..hamis olma ihtimalin var..
daha test yapmadinmi..

cabın günaydın teşekkürler öncelikle paylaşımın için ben klomen kullandığım için yumurta çatlamazsa diye düşündüm test yaptım ikinci çizgi açık renk çıktı bugünde kan verdim bakalım hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…