Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yok canım yumurtlayınca karın boşluğunda bir sıvı görünüyormuş yani 13. gün yumurtlamadım fakat benim ateşim şu 5 gündür falan yüksek neden acaba ben geçmi yumurtluyorum yani adete yakınmı? ay allahım kafayı yicem ya eğer ben yeni yumurtladıysam bi en az 14 gün dahamı beklicem adet olmak için..... bilenler nolur bakın şu ateş değerlerime ben tam adet zamanımı yumurtladım...

kızlarrr tabloma yorum yapar mısınız lütfen birebira canıııııım senin yorumun öncelikli ve önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
ateş düşünce ilişkiye giriyorsunuz kızlar sonraüç gün yükselişe geçiyoranlıyorsunuz yumurtlama olmuş adete yakın ateş düşüyorsa üzgünüm tecrübe ile sabittir adet oluyorsunuz ben artık anlıyorum ama anlamak 2 ayımı aldı ilk zamanlar ne oluyor anlamıyorsunuz düzenli ölçün adet dönemindeki ateş biraz yükseliir sonra adet düzeninize göre mesela benim 13.gün akıntım yapışkan olan ateşim düştü ertesi gün yükselişe geçti adetime 2 gün kala adet olcağım ısıya yani 36.2 ye geldi bugün oluyorum dedim oldum test almıyorum artık

kızlarrr tabloma yorum yapar mısınız dicem yapmıycaksınız :kızgın: her zamanki gibi.lütfen BİREBİRA canıııııım senin yorumun öncelikli ve önemli benim için a.s senden başka kimse yazmıyoooo seni bekliyorum o yüzdeen çok öptüm :1hug:

canım benim biliyorum senin bilsen bana yardımcı olacagını fıstıgım.hiç süphem yok.

Canım bilenler yapardı aslında bir zamanlar burası hiç boş kalmazdı, ama maşallah hepsi hamiş kaldılar da pek uğrayamıyorlar sanırımkaydirigubbakcemile3

Senin ateşin yükselmiş maşallah çok güzel gidiyor, inşallah hiç düşmez de bize güzel haber verirsin buradanhihoyyyt

ewet canım birzamanlar boş kalmazdı ama yardımcı olmak istemiyorlar demekki.ama inşallah hamilelerdir sözüm hamilelere degil zaten.neyse canım çok teşekkür ederim sana inşallah dediklerin olurda bende sana güzel haberlerimi veririm. a.s. a.s. a.s.

selam arkadaslar, bir ay gecti ve ben yine burdayim :KK43:(
bu ayda atesimi ölctüm adetime daha 4 gün var.

1.gün 36.8
2.gün 36.2
3.gün 36.4
4.gün 36.1
5.gün 36.3
6.gün 36.6
7.gün 36.2
8.gün 36.7
9.gün 36.3
10.gün 36.4
11.gün 36.1
12.gün 36.1 *
13.gün 36.1 *
14.gün 36.3 *
15.gün 35.7
16.gün 36.1 *
17.gün 36.5
18.gün 36.4 ovulasyon testime göre bu gün yumurtladim ama bugün malesef iliski olamadi
19.gün 36.1 *
20.gün 36.2 *
21.gün 36.6 *
22.gün 36.6
23.gün 36.7 *
24.gün 36.8
25.gün 36.6
26.gün 36.7
27.gün 36.7
28. günümü yarin sabah ölcecem :))

evet arkadaslar yorumlariniz icin simdiden tesekkür ediyorum... nolur yorumlayiiiiiin...... bu ay ovulasyon testi kullandim, bakalim hayirlisi.. yildizlardada iliski oldu.. allahim hayirlisini vaktinde versin.. :Saruboceq::Saruboceq:

canım ya çok fazla bende bilmiyorum ama birebira arkadaşım ısının yüksek kalması yüksek devam etmesi iyi diyordu bana seninde ısın yüksek gidiyor maşşallah düşmemesi gerekiyormuş düştügü gün adet olunuyormuş inşallah böyle devam eder arkadaşım güzel haberlerini verirsin bize. kaydirigubbakcemile3

bencede ısın adet gününe kadar yüksek ve sabit kalırsa iyiye işaret bende 1 ay boyunca ölçmüştüm adet tarihime 3 kala düşmeye başladı şimdi8 gün var 2 gündür 36.7 inşallah düşmez

bencede ısın adet gününe kadar yüksek ve sabit kalırsa iyiye işaret bende 1 ay boyunca ölçmüştüm adet tarihime 3 kala düşmeye başladı şimdi8 gün var 2 gündür 36.7 inşallah düşmez
başakcım inşallah senin ısında düşmez benin adetime 4 gün kaldı yukarı sayfada tablom var ama benim hep 36.5 ve 36.4de geziniyor hiç 36.7 38.8 e çıkmıyor buda kafamı karıştırıyor galiba bebiş yokmu anlamına geliyorki hamiş arkadaşlardada hep yüksek seyretti bu sizinkilerin maşşalahı var valla inşallah düşmez arkadaşım :Saruboceq:

:kızgın: kızlar ısım düştü benim yaaa okadar çok sinir bozucuki bu ayda olmadı kesin..bugün 36.1 çıktı dün 36.4tü gittikçe düşüyo ya :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın:

kizar bende hamis kalmadan isimi ölcmeye baslamistim isi en az 37 olmasi lazim yani bende ölyeydi son 1 hafta hic degismedi ve hamis kalmistim hep 37 di yani ordanda iyi anlarsiniz...allah isteyen herkese nasib etsin...

benimkide böyle gidiyo bişey anlamadım valla :bbo:
1.gün..36,4 regli günüm
2.gün...36,3
3.gün..36,3
4.gün...36,5
5.gün...36,3 reglim bitti.
6.gün...36,5
7.gün...36,3
8.gün...36,4
9.gün...36,4
10.gün...36,3
11.gün..36,1
12.gün...36,5
13.gün...36,5
14.gün...36,7

fundacım 11. gün ısın düşmüş 12. gün yumurtan catlamış gibi görünüyor .
adet döngün nedir?

fundacım sende benim gibi erken yumurtluyosun 11 gün yumurtlamışsın cnmmm.. ateşin hiç düşmez inş.

herkesin vücut ısısı farklı o yüzden neden ateşim yüksek değil demeyin benim ateşim genelde 36.6 ama başka birinin ateşi farklıolabilir

X