Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar kusura bakmayın.nette sorun avr deli ediyor beni sabahtan beri bi bu mesajı göndermeye ugraşıyorum gönderdi sonunda ama biraz fazla olmuş:)

adetin 2.günü dil altı====>> 36.6
adetin 3.günü dil altı====>> 36.4

adetin 4.günü dil altı====>> ?
adetin 5.günü dil altı====>> 36.2
adetin 6.günü dil altı====>> 36.1
adetin 7.günü dil altı====>> 36.1
adetin 8.günü dil altı====>> 36.1
adetin 9.günü dil altı====>> 36.3
adetin 10.günü dil altı====>> ?
adetin 11.günü dil altı====>> ?
adetin 12.günü dil altı====>> 36.2
adetin 13.günü dil altı====>> 36.5
adetin 14.günü dil altı====>> 36.5
adetin 15.günü dil altı====>> 36.7
adetin 16.günü dil altı====>> 36.6
adetin 17.günü dil altı====>> 36.8
adetin 18.günü dil altı====>> 36.7
adetin 19.günü dil altı====>> X
adetin 20.günü dil altı====>>X
adetin 21.günü dil altı====>> X
adetin 22.günü dil altı====>> 36.7
adetin 23.günü dil altı====>> 36.6
adetin 24.günü dil altı====>> X
adetin 25.günü dil altı====>> 36.7
adetin 26.günü dil altı====>> 36.6
adetin 27.günü dil altı====>> 36.5 :KK43:
adetin 28.günü dil altı====>> 36.3 :KK43:

ateşim iyice düştü ama hala adet olmadım. olucam belli ama niye olmadımki benim ço kdüzenliydi adetim 26 gun dedimmi olurdum ooff kafam karıştı

acaba erken ölçüyorum diyemi ateşim böle makttan ölçtüm 37.1 çıktı. normalde 7 de ölçerdim artık 550 gibi ölçüyorum. acaba onunetkisi varmıki gunum gecti ama korkuyorum:S:S

arkadaşalr selam nasılsınz benim adetimin 24 günü ateşim 36 iki gündir ölçmeye başladım aynı seyrinde devam ediyor bu durumu değerlendirip bana bilgi verirmisiniz

arkadaşlar ölçüm eczanelerde satılıyormu bi kaçtane eczaneye baktım fakat bulamadım...

arkadaşalr selam nasılsınz benim adetimin 24 günü ateşim 36 iki gündir ölçmeye başladım aynı seyrinde devam ediyor bu durumu değerlendirip bana bilgi verirmisiniz
cnm aynı seyirde devam etmesi güzel dilerim düşmeşşşhihoyyyt
acaba erken ölçüyorum diyemi ateşim böle makttan ölçtüm 37.1 çıktı. normalde 7 de ölçerdim artık 550 gibi ölçüyorum. acaba onunetkisi varmıki gunum gecti ama korkuyorum:S:S

cnm saat değişikliğinin etkisi oluyo diolar ama geç ölçersen diye duymuştum erkeni bilmiyorum ki?

1. Gün dil altından ……………………29.09.2008 ………..36.4
2. gün dil altından…………………….30.09.2008 ………...36.5
3. Gün dil altından ……………………01.10.2008 ………..36.3
4. gün dil altından ……………………02.10.2008. ………..36.7
5. gün dil altından…………………….03.10.2008………...36.4
6. gün dil altından……………………..04.10.2008………..36.5
7. gün dil altından……………………..05.10.2008………..36.3
8. gün dil altından……………………..06.10.2008………...36.5
9. gün dil altından……………………...07.10.2008………..36.3
10. gün dil altından……………………..08.10.2008………..36.3

kızlar bugünüde ekledim

Nurcum senide rahatsız ediyorum ama birşey daha sorabilir miyim? biz her gün ilişki düşünüyorduk bu ay ama çoğu mutlaka gün aşırı olmalı diyor şaşırdım kaldım...

canım yumurta kıvamındaki akıntı 1-2 güne kadar yumurtlayacagını gösterir.
ilişki sıklıgını da şöyle söyleyeyim kendimden örnek verirsem aylarca gün aşırı denedik.tutturamadık.bu ay hergün denedik bu ay oldu.belki bu ay zamanı gelmişti bilemiyorum ama bizde bu sekıldeydı.

slm kızlar ben aranızda yeniyim uzun zamandır duyuyordum ateş ölçümünü ama farklı şeyler duyuyordum bugün ilk defa ölçtüm 36 çıktı sabah uyanır uyanmaz dil altından doğrumu? bide adetimin 5.günü bugün başladım bişey farkedermi adetin ilk günü diye duydum ama biraz geçmi kaldım? inş isteyen herkez bir an önce bebişine kavuşur allahım herkeze o duyguyu yaşatır inş.

manolyacım erken ölçünce düşük çıkar.epey farkediyor bu durum bence ateşindeki düşüş bu yüzden.

hnurkocer cnm henüz catlamamıs ama calısmalara basla yavastan yavastan.. yumurtlama gününe az kalmıs.

vildan evet kalkmadan dil altından ölçülüyor.geç kalmamıssın .bu günden itibaren hergün ölç canım.

manolyacım erken ölçünce düşük çıkar.epey farkediyor bu durum bence ateşindeki düşüş bu yüzden.

hnurkocer cnm henüz catlamamıs ama calısmalara basla yavastan yavastan.. yumurtlama gününe az kalmıs.

vildan evet kalkmadan dil altından ölçülüyor.geç kalmamıssın .bu günden itibaren hergün ölç canım.

canım adetim gecti hala adet olmadım ateş düşük çıkınca korkuyom artık başka bişi var diye yarına olmazsam eşim için kalkmıcam normal saatime kadar beklicem bakalım. çok fdena bi mide bulantım var adet olcam sanıyom yok bişi pet bile koydum :S bakalım hayırlısıı olsun hersyeinnn

canım adetim gecti hala adet olmadım ateş düşük çıkınca korkuyom artık başka bişi var diye yarına olmazsam eşim için kalkmıcam normal saatime kadar beklicem bakalım. çok fdena bi mide bulantım var adet olcam sanıyom yok bişi pet bile koydum :S bakalım hayırlısıı olsun hersyeinnn.. ama bak böle deyincee içime su serptin sanki nurcum ya. cidden erken ölçünce düşükmü çıkarr.

Derece kaç olucakki yumurtlama çatlamiş oluyor düştükçemi iyi ateş çiktikçami bunu bana bi arkadaş anlatabilirmii....

canım çok tşk ederim inş güzel gider herşey biran önce hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız :Saruboceq:

kızlar ben yeniyim ateş ölçümüne bu ay başladım ama pek bişey anlamadım..yumurtlma günlerimde akıntım oldu yogun şekilde,yumurta akı gibi akıntıda oldu şimödi yumurtlama günlerim bitti akıntıda yok denilecek kadar azaldı...ama ateşte belirli bi yükselme olmadı...ben yazayım siz yorumlayın biraz geç başladım ama...
8.gün;36.4
9.gün;36.4
10.gün;36.5
11.gün36.4
12.gün36.1
13.gün36.3
14.gün 36.1
15gün36.1
16.gün36.0
17gün36.2 (aslında o gün ateşim çok düşüktü yatma vakti normalde 37lerde çıkarken o gün 36.0 çıktı.sabaha kesin çok düşer dedim altı gibi ölçtüm 35lereydi ama normal ölçme saatim yedide yükselmiş birden..
18.gün36.4
19.gün36.4

degerler böyle yumurtlamadıysam o akıntılar neydi yumurtladıysam niye çok belirli yükseliş yok?bide gerçekten güvenilir yöntemmi kızlar az önce ölçtüm 36.4 çıktı ardından bida ölçtüm 36.8 çıktı yani degişiyor aniden...
kk_mm canım biz hemşeriymişiz kız ne güzel :teytey: kanguruplarımızı kadar aynı :dance: sen nerden merkez mi?

Derece kaç olucakki yumurtlama çatlamiş oluyor düştükçemi iyi ateş çiktikçami bunu bana bi arkadaş anlatabilirmii....

canım her hangi bir sınır yok su kadar olacak diye ..kişiye göre değişir ısı.
adetinin ilk gününden itibaren ölçmeye baslanıyor.yumurtanın catlamasına yakın ısı düşer ertesi gün ısı tekrar yükselir .işte ısının yükseldiği gün yumurta çatlamıs demektir.sonrasında da düşmeden devam ederse hamilelik olabilir.ama adete yakın ya da adet günü ates düşerse adet olacaksın demektir.

X