Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

adetin 2.günü dil altı====>> 36.6
adetin 3.günü dil altı====>> 36.4

adetin 4.günü dil altı====>> X
adetin 5.günü dil altı====>> 36.2
adetin 6.günü dil altı====>> 36.1
adetin 7.günü dil altı====>> 36.1
adetin 8.günü dil altı====>> 36.1
adetin 9.günü dil altı====>> 36.3
adetin 10.günü dil altı===>> X
adetin 11.günü dil altı===>> X
adetin 12.günü dil altı====>> 36.2
adetin 13.günü dil altı====>> 36.5
adetin 14.günü dil altı====>> 36.5
adetin 15.günü dil altı====>> 36.7

6.gün 36,4 07:30
7.gün 36,6 ''
8.gün 36,4 ''
9.gün 36,3 ''
10.gün 36,1 ''
11.gün 36,3 ''
12.gün 36,2 ''
13.gün 36,2 ''
14.gün 36,0 ''
15.gün 36,0 04:30 da
16.gün 36,2 ''
17.gün 36,1 ''
18.gün 36,1 ''
19.gün 36,1 07:30 da 36,3
20.gün 36,1 07:30 da 36,4

ya bu ay pek düzenli olmadı ama önümüzde ki ay daha iyi olacak inşallah :eek:

cancer canım ateşin çok iyi :)) ayyyyy hadi inşallah müjdeli haberi alıcaz yakında!!!!!!.....

adetin 2.günü dil altı====>> 36.6
adetin 3.günü dil altı====>> 36.4

adetin 4.günü dil altı====>> X
adetin 5.günü dil altı====>> 36.2
adetin 6.günü dil altı====>> 36.1
adetin 7.günü dil altı====>> 36.1
adetin 8.günü dil altı====>> 36.1
adetin 9.günü dil altı====>> 36.3
adetin 10.günü dil altı===>> X
adetin 11.günü dil altı===>> X
adetin 12.günü dil altı====>> 36.2
adetin 13.günü dil altı====>> 36.5
adetin 14.günü dil altı====>> 36.5
adetin 15.günü dil altı====>> 36.7

canım belirgin şekilde 12.gün yumurtlamışsın,umarım bebeğine kavuşursun :CüvCüv: benim adetlerim düzenli idi ama eşim askere gittiğinden beri 2 ayda bir olmaya başladım,tahliller yapıldı hiçbir sorun çıkmadı,sanırım stresten gecikti hep ama şimdi daha rahat olmaya çalışıyorum,zaten eşim olmadığı için gebelik gibi bi durum söz konusu değil benim için... ocak ayında eşim izine gelecek o zaman çalışıcaz bebiş için :eek: bakalım tutarsa :Saruboceq:

cancer canım ateşin çok iyi :)) ayyyyy hadi inşallah müjdeli haberi alıcaz yakında!!!!!!.....

nerdesin kız sen yoktun dün ? valla gülüm ii gidiyor bakalım neler olcakhihoyyyt

bidahaki ay sende sıkı tut derece işini tam belli edelim yumuş gününü ona göre kocişin gelince sağlam olsunkaydirigubbakcemile5

nerdesin kız sen yoktun dün ? valla gülüm ii gidiyor bakalım neler olcakhihoyyyt

bidahaki ay sende sıkı tut derece işini tam belli edelim yumuş gününü ona göre kocişin gelince sağlam olsunkaydirigubbakcemile5

canım arkadaşım dün çok yoğundum giremedim nete.... bugün heyecanla geldim hemen senin derecene baktım ve çok sevindim ateşin süper aman nazar değmesin kaydirigubbakcemile5 evet canım önümüzde ki ay daha iyi yapıcam söz :lepi:

canım arkadaşım dün çok yoğundum giremedim nete.... bugün heyecanla geldim hemen senin derecene baktım ve çok sevindim ateşin süper aman nazar değmesin kaydirigubbakcemile5 evet canım önümüzde ki ay daha iyi yapıcam söz :lepi:

tamam canım benim valla gözüm arar oldu seni yalnız bayramda pek görüşemicez gezmeler derken giremem nete :1no2: inşallah bu ayki ateşim bebektendirr:CüvCüv: okadar çok istiyorumm kiii:Saruboceq::Saruboceq:

nurcum bu kanda tes en erken ne zaman çıkar ben 12.gün yumurtladım.18.güne kanda belli olurmu varsa bişi....

cancer kız bu ates ne yanıyon güzelim ....senden umutluyum.bu ates hamişlile işaret bence:Saruboceq:

nurcum bu kanda tes en erken ne zaman çıkar ben 12.gün yumurtladım.18.güne kanda belli olurmu varsa bişi....

canım 12 .gün yumurtladıgına göre 26 gün regl aralıgın.bu durumda adetine 8 gün kala yaptırmıs olursun ama erken olur çıkmayabilir.bir arkadas forumdan 6 gün önce yaptırmıs degeri 20 çıktı.en erken 5 gun kala falan yaptırabilirsin merak ediyorsan

cancer kız bu ates ne yanıyon güzelim ....senden umutluyum.bu ates hamişlile işaret bence:Saruboceq:

bilmiyorum ki cnm ya geçen ayda böyleydi ya oyüzden çokta umutlanamıyorumm..inşallah ikimizde alırız güzel haberleri aynı gün günümüz ya sen nezaman test yapmayı düşünüyorsun:eek:

ya benim niyetim memlekete gitmeden ögrenmekti. oyüzden test yapıyım diypodum ama hayırlısı yapmam ozaman cıkmazsa..milete laf anlatmaktan bihal oldummm belki bu sefer melegim gelmiştir..

ya benim niyetim memlekete gitmeden ögrenmekti. oyüzden test yapıyım diypodum ama hayırlısı yapmam ozaman cıkmazsa..milete laf anlatmaktan bihal oldummm belki bu sefer melegim gelmiştir..:CüvCüv:

bilmiyorum ki cnm ya geçen ayda böyleydi ya oyüzden çokta umutlanamıyorumm..inşallah ikimizde alırız güzel haberleri aynı gün günümüz ya sen nezaman test yapmayı düşünüyorsun:eek:

hep günüm gelmeden baslardım ben test yapmaya canım adet olana kadar da yapardım.bu kez bekleyecegım ama yapmayacagım hemen.2 gün falan gecıkırse yaparım .test bulundurmuyorum evde o yuzden.

napcaksın hayatım hepimiz aynı dertteyiz banada bayram herkes sorar yok mu bişi yok mu diye...inşallah gelmiştir meleklerimizz

canım bir kac gün bekle test için tablona baktım ateşin su anda iyi gidiyor:lepi:
bana tablona göre 18 .gün yumurtlamııssın gibi geldi.o yüzden test için erken daha.

Dün gece sancıyla yatınca regl olurum sandım ama olmadım. Ayrıca

31.gün 36,7 çıktı.
İnşallah dediğin gibi erken yapıyorumdur testi. Peki regl olmazsam hala ne zaman yapayım testi canım, bi fikir verebilirmisin?

cnm teste çokta güvenme ben 5gün gecikmeden önce yapmamayı düşünüyorum çıkmayabiliyor moralini bozma cnm :1hug:

Saol canım moral verdin valla.. Can çıkmadıkça ümit kesilmezmişkaydirigubbakcemile5 Bende hala regl olmadıysam 28.inde yapmayı düşünüyorum. Çünkü o gün eşimin doğum günü, inş ona güzel bir hediye verebilirim:Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada seninde ateşin gayet güzel gidiyor, yarın da Kadir gecesi dualaşalım!:Saruboceq:

X