Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kac gunde bir adet oluyorsun bana sanki daha beklemek icin erken gibi geldi? biraz daha gecsin bekle bakalaim

canım ben çok düzenli oluyorum...26.gün dedinmi regl olurum..bugün günüm sancım var daha olmadı ama akşama gelir diye düşünüyorum..a.s.

arkadaslar biri yorum yapabilir miiiiiii?

canım ya benim aklım karıştı..şimdi ısı yükselince zaten yumurtlama sona ermiş demek..gerek varmıki..hem ertesindede ovulasyon testi yaptım..negatif çıktı...dedim geçti artık yapmadım...yani yumurta ölmüş artık gerek duymadım..şimdi aklım karıştı valla...:uhm: :uhm:

Eksik günlerinden pek anlaşılmıyor tablon malesef. CADIARZU
Kaç günde bir oluyorsun normalde peki? 9. gün desek, çoktan olmuş olman gerekirdi.
19. gün dersek de olman gerekir bu aralar.
Bencede bir test yapabilirsin, normal düzenin böyle uzun değilse.

doğru diyorsun ama öneriyorlar işte. Yumurtlama sonrasındaki 2 gün dahil olmak üzere, eşeği sağlam kazığa bağlamak gibi bişi olsa gerek. a.s

geçen ay 35.gün geldi adetim,ondan önceki ay 33.gün falandı yani uzun sürüyor canım.buna göre bende 19.gün yumurtlamıs olabilirim diye düşünüyorum.bakalım yarın ilk idrarla test yapıcam.hayırlısı artık

yarın 34.gün olacak canım.yumurtlamadan sonraki 15.gün olacak.ates yuksek cıkarsa yarın da bir denerim testi.1 tane var evde zaten cıkmazsa da artık haftasonuna kadar beklıcem.eşim ısrar edıyor sürekli yap dıye.hatta sımdı yap dıyor aksam cıkmaz dıyorum.kafamın etını yedı..

ben de cıkacagını sanmıyorum.

sende durumlar nasıl adet oldun mu?

Benim Bugün 35. Günüm Sabah Ateşi ölçtüm Ama Hatirlamiyorum Derece Ağzimda Uyumuşum:))) Zaten Bu Ayki Ateşten Bi Hayir Helmeyeceği Belliydi Gecikme Yine Adet Düzensizliğinden Işte. Boş Hayaller Kurmanin Bir Alemi Yok. Ben Bu Aydan Da Vazgeçtim Umarim Siz Sevinirsiniz Kizlar...

Reglimin;

1.günü 36.6
2.günü 36.6
3.günü 36.4
4.günü 36.4
5.günü 36.3
6.günü 36.1
7.günü 36.1.....+
8.günü 36.2
9.günü 36.2.....+
10.günü 36.2
11.günü 36.2.....+
12.günü 36.3
13.günü 36.2.....+ Ovulasyon Testi Pozitif.............yumurtlama
14.günü 36.4
15.günü 36.4
16.günü 36.4
17.günü 36.3
18.günü 36.3.....+
19.günü 36.5
20.günü 36.4
21.günü 36.5.....+
22.günü 36.5
23.günü 36.5
24.günü 36.6
25.günü 36.7
26.günü 36.6
27.günü 36.3

günüm 1 gün geçti olmadım..fakat olcağım kesin tabiki tabloya göre...

Neyse Yanliz Bişey Kafama Takiliyor..bugün Mecburi Olarak Hergün ölçtüğüm Saatten 1 Saat önce ölçmek Zorunda Kaldim..sizce Bi Etkisi Olabilirmi? Niye Böyle Düşünüyorum Derseniz..bigün Yine Böyle Erken Vakit Uyanmiştim..bi ölçiyim Dedim Kalkmadan Yine 36.4 çikmişti..neyse Yine Kalkmadan Uyumaya Devam Ettim..sonra Alarm çaldi Herzamanki Vaktimde Bidaha ölçtüm Bu Sefer 36.8 çikmişti..bi şaşirdim...hatta Dedim Demek Hergün Ayni Saatte ölçmek Lazim..şimdi Bugün Mecburi Kalktim 36.3 çikti..tabi Moral Sifir...sonrada Diyorum..hamile Olsam Her Zaman Yüksek çikardi Değilim Işte Diyorum...sinir Bozucu Bi Durum..olacaksam Eğer Adetim Geciksin Istemiyorum...

bendede bu sabah aynısı oldu bir saat erken ölçtüm her zamankinden ve düşük çıktı.yazdıklarını görünce ümitlendim birden sabah çok kötü hissetmiştim kendimi düşük çıkınca.umarım adetin gelmez,hamilesindir....:a015::a015::a015:

MALESEF GELDİ CANIM..REGL OLDUM....UMUTLARIMI BİDAHAKİ AYA TAŞIYORUM ARTIK..HAYIRLISI OLSUN NEDİYELİM...NASİP DEĞİLMİŞ BU AY...:çok üzgünüm:

kızlar ben test yaptım sabah ıkıncı çızgı cıktı.yarın tekrarlayacagım.insallah test dogrudur eşime babalar günü süprizi yaparız.

1.gün 36,3
2.gün 36,4
3.gün 36,3
4.gün 36,4
5.gün -----
6.gün -----
7.gün -----
8.gün 36,2*
9.gün 36,0*
10.gün 36,4
11.gün 36,4*
12.gün 36,5
13.gün 36,5*
14.gün ------
15.gün ------
16.gün ------*
17.gün ------*
18.gün 36,2
19.gün 36,0*
20.gün -------
21.gün 36,4
22.gün 36,4*
23. gün 36,4
24.gün 36,6*
25.gün 36,7
26.gün 36,6
27.gün 36,6*
28.gün 36,6
29.gün 36,6
30.gün 36,6
31.gün 36,7
32.gün 36,6
33.gün 36,6
34.gün 36,6

ateş degerlerımde bu sekılde.:dance:

kızlar ben test yaptım sabah ıkıncı çızgı cıktı.yarın tekrarlayacagım.insallah test dogrudur eşime babalar günü süprizi yaparız.

hadi bakalım hayırlı olsun..büyük ihtimal haamişsindir canım..şimdiden tebrikler

nur82 ay inanmadım bak şimdi,
hadi içimizden bari sen bu ay hamiş olda nazarlık olsun canım. çok sevindim inşallah hamişsindir.

kan testi yaptırsana . bu kadar acaba diyeceğine . hadi durma koş kan testine!!

Nurcumm canım benim inşallah bitanemm. Hem sen hala duruyor musun yaa hadi hemen kan testi verrrrrrrrrrr.... :)) bu ay cidden çok bereketli bir ay umarım sende hamişsindir canım benim. Ben hala olmadım 35. gün daha ne kadar gecikecek yaa?

canım benim inş hamişsindir hadi hayırlısı ikinci testinde pozitif olur inş inş:asigim:

MALESEF GELDİ CANIM..REGL OLDUM....UMUTLARIMI BİDAHAKİ AYA TAŞIYORUM ARTIK..HAYIRLISI OLSUN NEDİYELİM...NASİP DEĞİLMİŞ BU AY...:çok üzgünüm:

evet gelecek aya inşallah.hayırlısı olsun üzme kendini demiyorum elinde olmadığını biliyorum.hayırlısı buymuş demekten başka çaremiz yok.bakalım benim ne olacak daha adetime 4 gün var....:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…