Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

belinaycım üzüldüm negetif cıkmasına.ama ates hala çok ıyı ve adet olmamıssın bu da ıyıye işaret.

sudenaz senın de ates guzel gıdıyor.sabitlenmıs cok ıyı.

nurder senın atesten bısey anlamadım canım.bir yükseliyo sonra düşüyor.üstünü açmadan ölç.ben öyle yapıyorum.o bile farkedıyor.

naz senin de atesınde henüz yükselme olmamıs.fisfisfiskaç günde bir adet oluyordun?

çok sağol canım moralim yerine geldi valla böyle iyi diyosunuz..bende düşük diye düşünüyodum hep...a.s.

1.gün 36,3
2.gün 36,4
3.gün 36,3
4.gün 36,4
5.gün -----
6.gün -----
7.gün -----
8.gün 36,2*
9.gün 36,0*
10.gün 36,4
11.gün 36,4*
12.gün 36,5
13.gün 36,5*
14.gün ------
15.gün ------
16.gün ------*
17.gün ------*
18.gün 36,2
19.gün 36,0*
20.gün -------
21.gün 36,4
22.gün 36,4*
23. gün 36,4
24.gün 36,6*
25.gün 36,7
26.gün 36,6
27.gün 36,6*
28.gün 36,6
29.gün 36,6

benim tablom.ama sanırım bu ay da birsey yok.çikolataya saldırmaya basladım cünkü :KK43:((

valla şekerim seninkide sabitlenmiş yani....benim iyiyse senin hayli hayli iyi gidiyor :nazar: :dance:

kızlar ateşimi ölçtüm az evvel sabahtan beri oturuyorum bilgisayarın başında işteyim... 37,0 çıktı... tabiki doğru değil gün içindeki ölçümler ama napim kafayı yemek üzereyim hala adet olmadım...

arkadaşlar benim de ateş ölçmekte 4.ayım,adet düzensizliği ve yumurtlama tembelliği yüzünden ilaç kullanıyorum ve ölçtüğüm değerleri samiranın önerdiği yabancı bir siteye giriyorum,orası direkt yumurtlama gününü işaret ediyor,belki önceden duymuşsunuzdur,yasak değilse burdan yazarım ismini..
bu konularda bende aylardır kafayı yediğim için ve fazlaca araştırdığım için :1rolleyes:
o sitede ve başka bir yabancı sitede şunu okudum yumurtlamanın 7. ve 10. günleri arası implantasyon olur,ondan sonra bhcg salınır ama idrarda çıkması için yumurtlamadan sonra en az 15 gün beklenmeli...
yani belinaycım senin ve hepimizin duaları inş biran önce kabul olur,herşeyin hayırlısı ama senin için hala umut var,çünkü geç yumurtlamışsın 18.gün sanırım,bence birkaç gün daha bekle ve direkt kan testi yaptır
hepimizin bebişleri çabucak gelir inş...

kızlar ateşimi ölçtüm az evvel sabahtan beri oturuyorum bilgisayarın başında işteyim... 37,0 çıktı... tabiki doğru değil gün içindeki ölçümler ama napim kafayı yemek üzereyim hala adet olmadım...

sen idrar testi yapmistin demi, onlar hemen gostermeyebilir sonucu bi kan testi yaptir istersen. ayyyy ne guzel hadi bakalim insallah adet olmazsin da hamilesindir:emir_bebek:

arkadaşlar benim de ateş ölçmekte 4.ayım,adet düzensizliği ve yumurtlama tembelliği yüzünden ilaç kullanıyorum ve ölçtüğüm değerleri samiranın önerdiği yabancı bir siteye giriyorum,orası direkt yumurtlama gününü işaret ediyor,belki önceden duymuşsunuzdur,yasak değilse burdan yazarım ismini..
bu konularda bende aylardır kafayı yediğim için ve fazlaca araştırdığım için :1rolleyes:
o sitede ve başka bir yabancı sitede şunu okudum yumurtlamanın 7. ve 10. günleri arası implantasyon olur,ondan sonra bhcg salınır ama idrarda çıkması için yumurtlamadan sonra en az 15 gün beklenmeli...
yani belinaycım senin ve hepimizin duaları inş biran önce kabul olur,herşeyin hayırlısı ama senin için hala umut var,çünkü geç yumurtlamışsın 18.gün sanırım,bence birkaç gün daha bekle ve direkt kan testi yaptır
hepimizin bebişleri çabucak gelir inş...

inşallah canım ya ben bu ateş tablosundan pek bişey anlamıyorum ama buradan bir arkadaşımız bana 14. gün yumurtladığımı söyledi bende ona göre hesapladım test yaptım zaten beklediğim günde o idi.... ay acaba 18. günmü yumurtladım olabilirmi o zaman benim daha adet olmama 2 gün mü var ay iyice kafam karıştı....doğruysa o zaman hamile olsamd açok erken henüz idrarda çıkmaz tabi benimde çıkmadı ..... ay inşallah hamişimdir dua edin kızlarrr.

sen idrar testi yapmistin demi, onlar hemen gostermeyebilir sonucu bi kan testi yaptir istersen. ayyyy ne guzel hadi bakalim insallah adet olmazsin da hamilesindir:emir_bebek:

evet canım sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama erken olabilir 3-4 gün daha bekleyeceğim adet olmazsam kanda baktıracağım inşallah hamişimdir canım allah isteyen herkeze versin kimselere aratmasın....

canım ya biraz sakinleşmeye çalış,sabret meleğin geleceği zamanı bekliyor sadece böyle düşün..samiranın tavsiye ettiği sitenin adı www.fertilityfriend.com yabancı bir site,biraz zor olur belki değerlerini tek tek oraya yazman,istersen bakarsın bir ara ,yumurtlama gününü görürsün,üye olman gerekiyor (üyelik ücretsiz) yada herşeyi bırak,sakin ol,inşallah hamişsindir canım

Son düzenleme:
evet canım sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama erken olabilir 3-4 gün daha bekleyeceğim adet olmazsam kanda baktıracağım inşallah hamişimdir canım allah isteyen herkeze versin kimselere aratmasın....

canım ilk uyandığında ölç ateşini ozaman daha belirgin olur..

nurder senın atesten bısey anlamadım canım.bir yükseliyo sonra düşüyor.üstünü açmadan ölç.ben öyle yapıyorum.o bile farkedıyor.

Nurcum valla bu ay ben de bişey anlamadım. Dün sabah 35,8 çıktıya ciddi bi üşümeyle uyandım düşün herkes ter içinde uyandığını söylüyo ben kollarıma bedenime felan fön tutarak ısınmaya çalıştım o derece yani. Belkide hastayımdır ne bileyim ortalıkta salgın da dolaşıyo:) Bugün 30. günüm ama şimdilik hiçbir belirti yok ama umudumda yok. Yine de herşeyin hayırlısı canım...

gün 36,4
7. gün ölçmedim unutmuşum:)
8.günn 36,4
9.gün 36,5
10.gün 36,4
11.gün 36,4
12.gün 36,4
13.gün 36,4
14.gün 36,3
15.gün 36,1
16.gün 36,5 akıntım başlamaya başlamışdı.
17. gün 36,4 akıntım çok fazlaydı.
18. gün 36,3 akıntım devam ediyordu ve biraz azalma oldu gibi ama geliyordu
19. gün 36,4 akıntım değişdi sanki kuruduum gibi oldum beyazımsı şey gelmeye başladı .
20.gün 36,7 ve gene aynı kuru ve beyazımsı biir akıntı geliyor:)
21. gün 36,7 akıntı yok kuruyum
22. gün 36,7 akıntı yok kuruyum
23. gün 37,0
24. gün 36,9
25. gün 36,8
26. gün 37,0
27. gün 36,8
28. gün 37,2
29. gün 36,6
30. gün 36,6
31. gün 36,4

arkadaşlar benım ateş iyicene düşdü:) artık temmuz ayına kaldım:) diğer arkadaşlarımın inşallah bu ay olurrrr ....inşşşşşşşşşşşş......

1. Gün - Yok ( Henüz Doktora Gitmemiştim )
2. Gün - Yok ( Henüz Doktora Gitmemiştim )
3. Gün - 36,4 ( Isi ölçmeye Başladim Adetimin 3. Günü )
4. Gün - 36,5
5. Gün - 36,4 ( Adetim Bittti )
6. Gün - 36,3
7. Gün - 36,2
8. Gün - 36,5
9. Gün - 36,3
10. Gün - 36,6
11. Gün - 36,4
12. Gün - 36,5
13. Gün - 36,4
14. Gün - 36,4
15. Gün - 36,6
16. Gün - 36,9
17. Gün - 36,8
18. Gün - 36,6
19. Gün - 36,9
20. Gün - 36,9
21. Gün - 36,8
22. Gün - 36,9
23. Gün - 36,8
24. Gün - 37,0
25. Gün - 36,7
26. Gün - 37,0
27. Gün - 36,9
28. Gün - 36,9
29. Gün - 37,0
30. Gün - 36,9
31. Gün - 36,8
32. Gün - 36,8

GÜNAYDIN KIZLAR TABLOM BU ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR.... BEBEKLİK CANIM SAAT 5 DE UYANDIM KALKMADAN HEMEN ÖLÇTÜM.....36,8 ÇIKTI.... LAVABOYA GİDİP YATTIM 6,45 DE UYANDIM TEKRAR YİNE ÖLÇTÜM 36,8 ÇIKTI.....
BELİM VE AYAKLARIM KOPTU BÜTÜN GECE SIZLADILAR.... BEN ADET OLCAM KESİN OLACAK GİBİ HİSSEDİYORUM AMA BİR UMUT İŞTE HAYIRLISINI VERSİN RABBİM...

ayy canım bak buna çok sevindim ateşinin yüksek olması bence bbiraz umut olduğunu gösterir acaba test falanmı bozukduki bazen testler bozuk oluyor hava almış olursa çıkarmaz...sen bekle gene pazartesiye kadar sonra kan yaptırırsın:)

ayy canım bak buna çok sevindim ateşinin yüksek olması bence bbiraz umut olduğunu gösterir acaba test falanmı bozukduki bazen testler bozuk oluyor hava almış olursa çıkarmaz...sen bekle gene pazartesiye kadar sonra kan yaptırırsın:)

AYYY İNŞALLAH CANIM YA DUA ET BENİM İÇİN..... AMA ADET OLCAKMIŞIM GİBİ KARNIM FALAN İNŞALLAH OLMAM...:1hug:

inşallah canım dualarım seninleeeee.... inşallah yaa bu ateşin bayadır yüksek gidiyor baksana neden acabaaa..

inşallah Canım Dualarım Seninleeeee.... Inşallah Yaa Bu Ateşin Bayadır Yüksek Gidiyor Baksana Neden Acabaaa..

Canim Dün Eve Gittiğimde Bilgisayar Başinda Oturdum 2 Saat Kadar Ateş,mi öçeyim Dedim 37,1 çikti Gün Içindeki ölçümler Doğru Değil Ama Napim Hep Akliim Orada...

hihihiihih kız arada bende ölçüyorum ama tabi doğru değil ama ben şu tespti yaptım yumurtlamadan önce gündüz sıcaklıyım düşük oluyor yumurtladıkdan sonra 37,5 kadar çıkıyor gündüzlerii..çok enteresan yaaaa

ben bu ısı ölçme işini 8-9 aydır yapıyorum 6 aya yakın yumurtlamam bile olmadı ısı takibinden anladım dr gittim polikistlik olmuş dedi..tedavi oldum iki ay sonra çok stres olunca bırakdım ...eylülde tekrar gitmeyi düşünüyorum off offf gitmeden kalsam hamişşşşşşşşşşş...

ben bu ısı ölçme işini 8-9 aydır yapıyorum 6 aya yakın yumurtlamam bile olmadı ısı takibinden anladım dr gittim polikistlik olmuş dedi..tedavi oldum iki ay sonra çok stres olunca bırakdım ...eylülde tekrar gitmeyi düşünüyorum off offf gitmeden kalsam hamişşşşşşşşşşş...

inşallah hamiş kalırsın canım yaaaa.... ama ben bu ay bişey anladım bu ısı ölçme yöntemi çok stres yaptırdı bana belkide adetim ondan gecikti.... doktorum ölç dedi diye ölçtüm yoksa niyetim yoktu benim.... inşallah ölçmeye devam etmememi istemez.... yoksa kafayı yicem...

X