Atandığımdan beri mutlu değilim içimde bi boşluk

Konu başlığı ile konunun alakası yok. Eski sevgiliniz konu olmuş. Boşverin su asalak adamı hayran olacağını bulsun .
Eski sevgili ve buraya alışamama. Hepsi bir araya geldi. Ailemin yarında bu kadar psikolojik olarak kötü değildim ondan ayrılmama rağmen. Görev yaptığım yere gelince boşluğa düşüyorum

Onu ben demedim . O kişi dedi. Şükürsüz? Atanana kadar aynı şeyleri bende derdim ama aileden uzakta yeni bi yaşam tek başına kolay olmuyor . Her şey uzaktan göründüğü gibi değil.

Sorununuz ilişkiniz, yaşadıklarınız veya bu adam değil. Kesinlikle her şeyi bırakıp terapiye gitmelisiniz. Normalde böyle bir adama aşık olmamanız, affetmemeniz, çok daha küçük şeylerde geri dönmeyecek kadar güven sahibi olmanız gerekirdi. Öncelikle size yüksek özgüven özsevgi ve size hayran olacak sağlıklı bir adamla ilişki diliyorum. Şu an ne siz doğrusunuz ne karşınızdaki kişi.

Onu ben demedim . O kişi dedi. Şükürsüz? Atanana kadar aynı şeyleri bende derdim ama aileden uzakta yeni bi yaşam tek başına kolay olmuyor . Her şey uzaktan göründüğü gibi değil.
Kim her şey çok kolay olacak dedi???? Lokmayı bile yutmadan önce çiğniyor bir gayret saf ediyoruz.Siz hayatınızı düzeltmek için ,bulunduğunuz ortamın faydalarını görmek için ne yapıyorsunuz söyleyim hiç KOCA BİR HİÇ takilmışsiniz şeref yoksunu birinin peşine yuvarlanıp gidiyorsunuz.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…