Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Yok tam tersi uzun soluklu ilişki favorimdir
Bağlanmaktan korkar gibi yaparım ama zor bağlanıyorum zor vazgeçiyorum.
Bide kovayla ilgili dediğini anlamadım, birbirini çeker demişsin ya canım uyum sordum sandın sanırım :) ay burcum kova hani özel hayatı ay burcu mu belirliyordu kafam karıştı

Kızlar bu arada çoğumuz aslanız yaz çocuğuyuz, ay burcunuza yükseleninize bakarken yaz saatini hesaba katıyorsunuz değil mi?

Astro.com dan bakarken öyle bir seçenek göremedim, ya da ingilizce olduğu için göremiyorum bir ihtimalde kendi hesaplıyor?
Ama ücretsiz doğum haritası sitesinde seçiliyor.

A Adelka @pastellim benide bir yorumlarsaniz ?rica ediyorum:)
Burcum basak
Yukselen akrep
Ay yay
Tesekkurler

yukseleni yorumlamistim oyle hatirliyorum.
ay yayda insani biraz celiskili yapsa da ozunde iyi duygusal maneviyati kuvvetli insan yapar.
neseli dinamiktirler genelde.
renkli seylerden,dikkat cekici kiyafetlerden hoslaniyor olman yuksek ihtimal.
herseye heveslenip birden hevesin kacabilir,kendini seversin..bi anda bikac seye birden odaklanmaya calisirken kendini hicbiseye odaklanamamis olarak bulabilirsin.
genel anlamda iyimser bi hava verir yay ayda.

evet ay burcu duygusal hayati belirler ama ay kovada kotu konumda degildir oyuzden gunes burcuyla catisma halinde olacagini zannetmiyorum.
ay akrepte kadin icin zararli konumdadir en cok,diger burclarda o kadar sIkinti yaratmaz.

İyi analiz etmişsin
Ay kesinlikle altını hiç sevmem
Bencede komik ve tatlı hatunlarız
Sinirlenince tabiri caizse gözüm kararıyor. Bide kindarımdır bu huyumdan vazgeçemiyorum

Bende de kindarlık var biraz, ama azıcık adım atılsın yumuşuyorum :)

Aa yoo katmadım nasıl olcak

Astro.com dan bakarken öyle bir seçenek göremedim, ya da ingilizce olduğu için göremiyorum bir ihtimalde kendi hesaplıyor?
Ama ücretsiz doğum haritası sitesinde seçiliyor.

Seçenek yoksa belki kendisi hesap ediyordur kızlar, kafa karıştırmayayım şimdi :)

Evet canim yorumlamistin yukseleni fiziksel ozellikleriyle de cok tsk ederim:) maneviyatim cok yuksek dogru,kiyafetler konusunda fazla dikkat cekici renkli vs tercih etmiyorum sadelikten yanayimdir:)onun disinda gercekten uyuyor valla cok tesekkurler canim

Bende de kindarlık var biraz, ama azıcık adım atılsın yumuşuyorum :)

Seçenek yoksa belki kendisi hesap ediyordur kızlar, kafa karıştırmayayım şimdi :)
Aynen bak özür dilenene kadar acayip kindarım af dilenirse kindarlık yok oluyor

Vind'in dediği siteden baktım yaz saatiyle aynı herşey :)

bu da son yorumum olsun madem :)
dedim ya harita her insana ozeldir,3 burcla yorumlanamayacak kadar genis bisey..

Mars Başak burcunda etkisini, enerjiyi kısıtlamak şeklinde gösterir. Mars’ı Başak’ta olan kişiler istekli, hırslı, çalışkan ve özen gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirler.

Fakat bazen gereksiz detaylara çok fazla dikkat eder, büyük projelerde ise özensiz çalışabilirler. Hırsları, enerjilerini tüketebilir. Onların uzun süre sorumluluk taşıyacakları işlerde verimli olmaları zordur. Hayatları, sürekli hareket halinde, organize edilmiş ve programlı olmalıdır. Rahatlamak için kendilerine mutlaka zaman ayırmaları gerekir.

Başak’ta bulunan Mars, cinsel yaşamın biraz durgun olabileceğini gösterir.

Tutucu olabilirler. Garip tabuları olabilir. Eğer Güneş, Ay, Merkür, Venüs Mars’la olumlu bir etkileşim alıyorsa bu durum tesirsiz hale gelebilir. Veya tam tersi, Mars, Güneş, Merkür ve Uranüs’ten olumsuz etki alıyorsa rahatlatılması zor bir kişilik oluşur.

Sağlık problemleri de görülebilir; yüksek tansiyon, karın ağrıları, migren,

cilt alerjileri oluşabilir. Bisiklet, jogging, yoga gibi egzersizler rahatsız edici enerjinin açığa çıkmasına yardımcı olabilir.

Teşekkürler doğru gibi :) Bazen gereksiz ayrıntılara takılırım, genelde de hakim olmadığım bir konuysa yaşarım. Hırsımı çok görmedim henüz bakalım, ama bir işin hakimi olup yönetmek isterim o zaman yaşarım belki.. Kendime zaman ayırmam kesinlikle önemli, kendimle baş başa kalmam gerekiyor.

Tutuculuk hmm belki.. :)

Alerjim var, bana yoğa tarzı şeyler yap derler genelde zaten..

Teşekkürler :)

Erkeklerin ay burcu çoğu zaman sevecekleri kadını belirlermiş derler, yani atıyorum ayı başak, başak özelliği gösteren kadınları sever/ilgisini çeker, annesi öyleyse annesine çok bağlı olabilir.

Bazı erkekler de burçlara fazla ilgili kızları itici buluyor, hemen soramıyorum meraktan çatlıyorum Klasik taktiğimdir aslında burcu öğrenmek için doğumgününü sormak ama yükseleni ve ay burcunu nasıl öğreneceğiz? "Canım ya sen saat kaçta doğmuşsun merak ettim" de denmez ki

Bu arada bugünün geçmiştekileri hortlatmak gibi bir etkisi mi var acaba, öğlenden beri mesaj atan atana. Hayırdır inşallah

Ben bir şekilde konuya daldım mı en son onlar da biraz ilgilenirken buluyor kendilerini, o kadar bahsedince
Ben hemen sorma kısmında tıkanıyorum biraz, o kısım zor, çok klasik kalıyor :))

Ben bir şekilde konuya daldım mı en son onlar da biraz ilgilenirken buluyor kendilerini, o kadar bahsedince
Ben hemen sorma kısmında tıkanıyorum biraz, o kısım zor, çok klasik kalıyor :))

Şu an flört ettiğim kişi de bu tarz şeylere fazlasıyla uzak, hatta küçümseyen bir tavrı var gibi. Bir şekilde konuya girip öğrenmem gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…