Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Peki yıidız haritamızı nasıl cıkarırız.Mesela merkur retrosunda dogup dogmadıgımızı nasıl bulabiliriz ?

Amaninayni benn

Yükseleni hep dışarıya gösterdiğimiz duruşumuz olarak bilirdim..

evet yukselen insanin sosyal maskesidir,ay burcu ise duygusal dunyasi.
ayin en rahatsiz oldugu konumlar duygularini ketum yasayanlardir genelde,kuru diye tabir edilirler..ay basakta,akrepte filan rahatsiz konumdadir.oglakta cinsellige duskun olur genelde ama ilk etapta duygularini belli etmez,akrepte ya topraginsin ya benim gibi krolar uretir,yengecte tum dunyaya annelik yapasi gelir insanin,ay burcu yengec olan erkek candir,kadini ise duygusal ve melankolik olabilir ama cok iyi anneler cikartir.
ayin kendini en guzel gosterdigi en verimli oldugu burclar,aslan,yengec,bogadir..bolluk bereket verir insana.
kova,ikizler yay gibi burclardaysa sipsevdi,ozgurluge duskunluk verir.
ay burcu bebegin anneyle baglanis sureciyle dunyayi algilayisini gosterir.
mesela ay burcu yengec olan biri annesini anac merhametli olarak algilar genelde,kova olan ise annesini ozgurlugune duskun ve biraz bencil..
yukselen burc tipimizi etkiler,misal yukselen akrepse bu insana ciddi bi goruntu,buyuk gozler verir.
boga ise tombis yapip,topalak suratli yapar genelde..

Son düzenleme:

rica ederim.
bu sayfadan dogru bi dogum haritasi cikarabilirsiniz

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&;

For guest users bolumunu kullanarak yapin,ucretsiz yapiyor

Ayım oğlak benim, yorumu nasıl size göre? Haritamın yarısı oğlak yarısı aslan zaten neredeyse :)

ilişkinin özellikle başlama kısmında biraz kök söktürürsünüz
mesafeli, kapalı hatta merhametsiz diye bile düşündürebilirsiniz karşı tarafı
ta ki ona güven duyana kadar. Ama o güveni hissedene kadar zavallı adamcağız
sevginizi, ilginizi azıcık verip; geriye çekilerek olanları izlersiniz
Davranışlara göre biraz daha biraz daha ilgi verirsiniz
asla kendinizi kaptırmazsınız, hatta kaptırmaktan ölümüne korkarsınız
hiçbir yere kendinizi ait hissedemezseniz. Sürekli ev değiştirme arzusu içinde olursunuz
ya da emlak işlerinde çok başarılı olursunuz. bunu iki türlü yormak lazım aslında
sorumluluk çok güzel alırsınız, insanların ihtiyacı olduğunda hep yanlarında olursunuz
sert bir anne olabilirsiniz ama disiplinli ve herkesin gıptayla baktığı biri olacaksınızdır
Duygusal krizlerde, ayrılık acısında falan genelde işe güce daha sarılıp unutmaya çalışırsınız
inatçısınızdır.
Genelde sindirim sorunları çeker ay oğlaklar.

genelde yarar retroda doganlara,cunku algilar acilir ve isler rahat duzenlenir hala gelir..ama yinede elektronik esya almak ve ciddi anlasmalar yapmak cok da iyi degil..iletisim anlaminda bi rahatlama getiriyor bizim gibilere,zaten yilda 4 kere retro oluyor,bu donemleri bizim gibi doganlar kuslukleri anlasilma problemlerini ortadan kaldirmak icin kullanabilir diye okumustum.

Teşekkürler, genellikle doğru :) Çok kök söktürmüşümdür başlarda.. Güven duymak fazlasıyla önemli benim için, sabretmesini bekledim hep belli bi ana kadar.
Karşımdaki insanın bana verdiği rahatlığa göre de zamanla açılırım, aslında en çok sevgilime gösteririm sevgimi sanıyorum, en rahat olmak istediğim insandır, ama hep korkarım bir şeyler olmasından, hayal kırıklığı yaşamaktan.
Kaptırmaktan çok korksam da genelde bağlanıyorum.
Hmm ev ve emlak kısımlarından emin olamadım :)
Ben ya sert ya yumuşak oluyorum genelde...
Duygusal krizlerimi hep çok yoğun yaşamışımdır..
İnatçı diyorlar, duruma göre, karşımdaki enerjiye göre :)
Sindirim sorunları, belki biraz...

venus akrepte zararli konumdadir ozellikle kadinlar icin..
ne yazik ki istismar oranlari artabilir,kadinlar daha fazla kullanilabilir,geceleri cok tenha yerlede dolasmak onerilmez.
surumcemede kalan iliskileri duzeltmek icin bilmiyorum dogru zaman mi ama yeni iliskiye baslamak icin dogru oldugunu dusunmuyorum.
bu arada insanin guzelligini sadece merkur retrosu etkilemez,venus ve jupiter cok buyuk etkendir..
venusun rahat ettigi bi burcta olan olursa insana ayri bi guzellik gelir.
yaslanma ise retroyla alakali..insan guzel olabilir ama erken yaslanabilir mesela

Güneşim aslan, yükselenim akrep, ayım oğlak... Haritamın yarısı oğlak yarısı aslan sayılır
Gözlerim küçüktür :)
Oğlakta da rahatsızdır çünkü yengecin zıt burcudur diye bilirim..
Ay burcu yengeç olan erkeği deneyimledim de bana göre olgunlaşmamış, şıpsevdi geldi biraz açıkçası, tabi haritasına göre değişiyordur ama :)

O aralık tercihi 16sindaki sinav için değil miydi ya ben öyle biliyorum

Haritaya bakıyor musunuz? Nereden?
astro.com da resimde siyah dikdörtgen ile işaretlediğim bir yer var, onu değiştirerek bakanlar var ve evler yer değiştiriyor o değişince, bilginiz var mı?

Merhaba, cok güzel topic.Peki ay burcu koçtaysa yorum ne olur:)

Ahaa kiz ben basagim yukselenim akrep ben Nasilimki acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…