ASSOSyal için 70.000 Ya Şafi 🤲🍒

Kuzumm çicemmmm çok çokkk geçmişler olsun,ne oldu öyle hiç bahsetmedin şimdi gördüm,temiz çıkacak sonuçların burdan paylaşacaksın bunuda

Kuzumm çicemmmm çok çokkk geçmişler olsun,ne oldu öyle hiç bahsetmedin şimdi gördüm,temiz çıkacak sonuçların burdan paylaşacaksın bunuda
Gül goncam benim allah razı olsun iki gün içinde oldu ne olduysa muayeneye gidip ameliyathaneye girdim yaşadığım şoku tahmin bile edemezsin gül goncam korkudan midem bulanıyor,inşallah hayırlı sonuclar olur bitanecim

Sen iyi olda çicemm sonuçlar temiz gelecek evvel allah ,ne olduda biyopsiye karar verildi hemencecik

Çicem bende yaşadım onu,normalden biraz fazla çıkmıştı,biyopsi olmuitum sonuç temiz çıkmıştı,tedirgin olma sendede mutlaka güzel çıkacak sonuçların..
Agzin bal yesin gül goncam benim yaaaaaa inş şu içim bi rahatlasa yeniden dogucam, anksiyetem rahat bırakmıyor beni canımsın

Sosyalim nasıl oldun iyimisin sonuç belli oldumu

Bende annemi göz doktoruna götürdüm sabah bakamadım buraya bitanem ❣

Sosyalim nasıl oldun iyimisin sonuç belli oldumu

Bende annemi göz doktoruna götürdüm sabah bakamadım buraya bitanem ❣
Canım benim iyiyim çok şükür, bir hafta on günü bulacak sonuç zaman geçmiyor sizede çok geçmiş olsun canım parem,rabbim acil şifalar versin inşallah

Canım benim iyiyim çok şükür, bir hafta on günü bulacak sonuç zaman geçmiyor sizede çok geçmiş olsun canım parem,rabbim acil şifalar versin inşallah
Amin kuzum bizim ki rutin kontroldu..şükür iyi annem gözlük yenilendi
Inşallah senin de herşey yolunda gider sonuçlar çok iyi gelir tatlım benim ❣❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…