ASSOSyal için 70.000 Ya Şafi 🤲🍒

ASSOSyal ASSOSyal ve coconatt coconatt Rabbim her şerri sizden uzak tutsun bacilarım Aminnnnnn

MssPARE MssPARE Lna16 Lna16 canlarımmmm Allah razı olsun sizlerden. . çok isterdim almak ama kendi zikirlerimi bile unutuyorum aksatiyorum yoğunluktan bu yüzden korkuyorum yetiştirmek diye ama duam onlarla tabi
Olsun 👰🏻 ımmmm 😍😍💜 Biliyorum seniii rahat ol sennn çiçeğim 😍🥰💜
Duanda bile geçirsen olur ASSOSyal ASSOSyal ve coconatt coconatt kuzuları senin o güzel kalbini severim 😘🥰😍💜
Allah razı olsun Rabbim seninde gönlüne göre versin bilinmez, belki senin ettiğin dua kabul olacak 🤲🏻🤲🏻😍🥰😘💜💜💜🍒🍒🍒🪁🦋🦋🦋💐💐🌺💚🌺🌺💚

Ben 2.000 daha okuyabilirim
Kalan: 18.000
2000 aldım.
Kalan: 16.000

ASSOSyal ASSOSyal
bal kirazım bitanem Rabbim korktuğun yerlere uğratmasın. O güzel kalbinin iyiliğini versiin Rabbim okunan duaların Ya şafinin hürmetine güzel sonuçlar almayı nasip etsiin.Güzel sonuçlar alacağız :KK60: :KK60: :KK200: :dua:

2000 aldım.
Kalan: 16.000

ASSOSyal ASSOSyal
bal kirazım bitanem Rabbim korktuğun yerlere uğratmasın. O güzel kalbinin iyiliğini versiin Rabbim okunan duaların Ya şafinin hürmetine güzel sonuçlar almayı nasip etsiin.Güzel sonuçlar alacağız :KK60: :KK60: :KK200: :dua:
1000 okudum kalan 15.000
ASSOSyal ASSOSyal Rabbim güzel hayırlı sonuçlar almanı nasip etsin gönlüne göre versin inşallah 🤲

Canlar dün rahimden biyopsi yapıldı. Sonucum on gun sonra çıkacak🥺 sonucumun temiz gelmesi için bana dualariniz ile destek olmak ister misiniz 🤲dua tüm kötülüklerden korur inş,duanın gücüne cok inanıyorum. Bir yandan da çok korkuyorum, rabbim korktugumuzdan emin umduğumuza nail eylesin inş 🥺🤲💜🍒 rabbim ne muradiniz varsa versin , tüm kötülüklerden korusun inşallah 🤲💜🍒 ismim ELİF
Sosyalim Geçmiş olsun canım benim Rabbim korktuğundan kurtarsın İnşallah iyi gelir sonucu 😢😢

X