Aşkla kurulan bir yuva daha yıkılıyo.....

Başka birine de yazdım ayni şeyi kimseyi ne arkadaşı ne kocayı ne sevgiliyi ailenden fazla sevmemek gerekli

Canım onun bacakları tutmuyor ama den daha beter olmuş gibisin inş sende tekrar uçacaksın tekrar sende seveceksin sevileceksin
Hayat ondan ibaret değil bu hayat senin gitmek isteyen zorla tutulmaz o gidince hayat bitmeyecek tekrar güneş doğacak mevsimler geçecek
Biraz zamana ihtiyacın var .
Artık onla uğraşma
Kendini iyileştir onu değil
Artık kendin için yaşa
Hayat başkasına adanmayacak kadar kısa

Bir an önce ailelere durumu tüm çıplaklığıyla anlatmalısınız.
Yaşadığınız acı ve diğer hisler size zarar vermeye başlar zamanla.
Karşı taraf oğlunun pisliğini , vefasızlığını ve ahlaksızlığını görmeli.
Sizin aileniz de size sahip çıkıp yol göstermeli.
Tek başınıza üstesinden gelecek duygusal durumda değilsiniz.

Bu öneriyi beğendim

yoo ufak tartışmalar olurdu çok konuşurduk iletişimsiz değildik kavga gürültümüz yok derken geçimsiz değildik.

Iletisim dediginiz sey işle ilgili veya cocukla ilgili muhtemelen... Evlendigi gunden beri birlikte disarda bir cay dahi icmeyen insanlarin devamli iletisimde kalacak neyi olabilir yillarca? Birlikte ne aktiveteleri yapabilir?

Ya bisi dicegim o nedenle kinunuzu okumayi yarida biraktim.. inanin siz onunla ilgilenseydiniz de aldatirdi . Bu sefer de cok boğdun derdi. Siz bundan sonra onunuze bakacaksiniz tooarlanmaya calisacaksiniz evet dile kolay ama imkansiz degil

Eşiniz sizi cepte görmüş ona olan bağlılığınızı kullanmış gibi . Siz vazgeçtiğinizde çok pişman olarak kapınızda yatacak Eminim ama iş işten geçmiş olur mu orası da size kalmış affederseniz tekrar yapma ihtimali var . Allah sizi çocuğunuza bağışlasın ve sabır versin. Güçlü ve ayakta durabilecek işi olan bir annesiniz o eski sevgilisi muhtemelen heyecan arayışı gelip geçici ama sizin kırılan gurur ve güveniniz kalıcı olarak zedelenmiş ...

Ben anlamadım...
Siz neden düzeninizi bozasınız ki?
Çocuk sizde, aldatılan sizsiniz...
Oturduğunuz ev, eğer kazancı iyiyse iş yeriniz, hepsini alın.
Dımdızlak kalsın o da.
Ne hali varsa görsün.
Sakın engelli vs diye de merhamet etmeyin.
Acıma acınacak hale gelirsin diye boşa demiyorlar.
Siz ne diye her şeyi sırtlandınız ki? Üzüldüm gerçekten. Bu kadar fedakar olmanıza üzüldüm.

Boşanın önce. Sonra işinize devam edin. O kadın siz orda oldukça çatlar. Elinde ne varsa delil yoluyla almaya çalışın. Ama işinizin başında durun. Siz emek vermişsiniz bu işe. Olan olmuş artık. emeklerinize ve şirkete odaklanın derin

en başta ailenize herşeyi anlatmanız lazım.aldatılmışsınız donuna kadar alabilirsiniz ev alma derdi ortadan kalkar.siz sizi aldatan eşinizin hala yanında durmaya bahane arıyorsunuz bence.olabilir kınamam da bunu affedebilirsinizde sizin hayatınız sonuçta her aldatılan kadın boşanmıyor neticede.

Durumunuza cok uzuldum..sizin ilgisizliginizin,ondan uzaklasmanizin bu yasadiginizla ilgisi yok..o da size karsi ilgisizmis siz onu aldatmayi,baska birinden ilgi gormeyi beklediniz mi?cunku siz ona asiktiniz..yaptigina sebep aramayin..allah size cok guzel kapilar acar i nsallah.
Yazdiklarinizdan cok kaliteli bi insan oldugunuz anlasiliyor.kocaniz kiymetininizi bilememis..gitsin bakalim eski sevgili sizin gibi merhametli olabilecek mi ona?artik kendinizi sevme ve kendinize deger verme vaktidir..allh yardimciniz olsunnn

Erkeklerin çoğu gerçekten pislik. Biz kadınlar çok vefali insanlarız, sevmesek ye yılların emeği , karşımdaki insan bana değer veriyor diye sadakatsizlik yapmıyoruz , başka yerlerde ilgi aramıyoruz. Ama erkekler öyle değil başka kadına ilgisi kayıyor hemen, kayınca da yıllardır aynı yastığa baş koyduğu kadını tanımıyor. Eşiniz gerçekten pislikmiş , o kadin da öyle. Merak etmeyin Allah'ından bulurlar, kimse kimseyi üzerek mutlu olamıyor.

Gerçekten yazınizda yaşadığınız hayal kırıklığını çok derinden hissettim, şu an zor ama güçlü durmalısınız. Çocuğunuz için o pislik adama ne kadar güçlü olduğunuzu gostermek için. Güzel günler gelecek, yine mutlu olacaksınız yine seveceksiniz belki de. Hepsi geçecek gerçekten. Allah'ım yüzünüzü tez zamanda güldürsün , acinizi dindirsin inşallah. Şimdi uzulmeniz , acı çekmeniz çok normal. Üzülme demek saçma olur ama geçecek inşallah.

Ve şunu da ilave edeyim aldatmak ş*refsizliktir. İster mutsuz olsun ister mutsuzluktan gebersin aldatmak bahane değildir. Mutsuzsa bosanabilirdi , kimse silah zoru ile evli tutmadı. Madem ilgisizdiniz kendi cabalasaydi bir şeyler için. Erkeklerin her pisligine kılıf uydurmaya gerek yok. İsterse evliliginiz b*k gibi olsun, gider bosanirdi sizle konuşup zor bir şey değil. Siz neden aldatmadiniz ? Siz de o evlilikte idiniz. Çünkü siz düzgün bir insansınız. Evli ve çocuğu olan adam karısının arkasından başkası ile oluyorsa her türlü hakareti hak eder. Kendinizi suçlamayın lütfen, bu olay karşıdakinin karaktersizligi sadece . Allah belasını versin, ki tez zamanda verir de. Kimsenin ahı kimsede kalmaz.

Başım ağrıdı gerçekten çok üzüldüm. Herkesin söylediğine katılıyorum kendinizi suçlamayın onu haklı çıkarmak için lütfen sebep aramayın. Detaylara inmeyin sonuca bakın bu hatayı öyle ya da böyle yapmış. Sonuçta kazadan sonra felç geçirmiş belki hasar kalmış zor yürüyor. Siz onu bırakıp gittiniz mi? Hayır. O bunu seçmiş kabullenmek ve olayı dramatize etmeden çekilecek acı neyse çekip yolunuza bakıcaksınız. Bu imtihanı siz kazandınız emin olun hasta haliyle bile ah etmeden baktığınız halde size bu acıyı yaşattıysa Allah size güzel günler göstericek elbet geçiçek bu acılar emin olun. Hukuki süreci bilmiyıorum ama elinizden geleni yapın kimseden hiç birşeyden korkmadan anlatın ilerleyin. Oğlunuz herşeyden önemli unutmayın onun için onun sevgisi için ayakta kalmaya ve güçlü olmaya bakın

Bence sizin sucunuz sucu kendinizde bu kadar çok aramanız. Üzgünüm ama EN BÜYÜK SUÇ; KOCANIZDA. O kadinda degil cunku kadin sadece herhangi bi arac o olmasa orda burda tanistigi baska bi kadin olucakti. Evine çocuğuna bağlı bi adam bi kere kaybetmekten korktuğu için gözü başka kadını görmezdi. Sizi üzmek istemem ama eşinizin gözü zaten dışarıdaymış. Hem de çocuğuna rağmen çocuğunun annesine şu suçluluk şu yetersizlik duygularını yasaticak kadar net gözü dışarıdaymış. Daha yaşınız çok genç ve her şey için vaktiniz var. Sakın ama sakın affetmeyin ya da kaçmayın. Dimdik ayakta durun,ona karsi duydugunuz kini bile bi kenarda birakin ve kendinize çocuğunuzla huzurlu bi yasam planlayin. Sakın kaçmayın bırakın o kaçsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…