Aşkla kurulan bir yuva daha yıkılıyo.....

+1 en iyi plan . ablacım neden adamı ödüllendiriyosun ya siz onun hayatından çıkmayın. onu sizin hayatınızdan çıkarın.

Zinaya dayalı boşanma sebebinde belli sürelerle hareket etmeniz gerekir, bir yıl süre içerisinde dava açmazsanız affetmiş sayılabilirsiniz. Bu durumu bir değerlendirin. Ayrıca, önce kendinizi sevin. Siz bu hayata layık değilsiniz. Ayrıca neden o adam kılıklının gözü önünde olacakmışsınız ki? ne demek bir yıl birikim yap sonra boşanırsın demek? Yani şuan boşanırsanız size ve çocuğunuzu nafaka vermeyecek mi? Halen sizi kandırmaya çalışıyor lütfen tarafınıza bunun yapılmasına izin vermeyin. Ayrıca, demek ki eşiniz 10 yıldır eski sevgilisini takip ediyor ki evlendiğini, boşandığını vs biliyor. Boşandığını bilmese belli ki bu ilişki yaşanmayacaktı. Siz kendinizi suçluyorsunuz ama, şöyle düşünün siz evde çocuğunuz ile vakit geçirirken belki çok yorulduğunuzda ya da eşinizin desteğine ihtiyacınız olduğunda eşiniz sizin değil o kadının yanındaydı. Lütfen bunları unutmayın. Eşinizin karakteri bu ve asla değişmeyecek. Bu sizin hatanız yanlışınız değil. Bunu önce kendinize sonra da ailenize itiraf edin ve çocuğunuz ile yeni bir hayat kurun kendinize. Maddi anlamda sıkıntınız dahi olsa emin olun, sizi aldatan adamla evli kalmaktansa herşeye karışan aileniz ile birlikte olmak çok çok daha iyidir. Bu adama daha fazla taviz vermeyin yoksa kendiniz hiçbir zaman affetmeyeceksiniz.

6 ay içinde bu sebepten boşanma davası açabilirsiniz. diyelimki affettiniz ve tekrar aldatıldınız bu sebebe dayanamazsınız.

delilin varsa aç boşanma davasını. al malını mülkünü, nafakanı. şirketin yarısı senin zaten. bi ev uğruna mı gururunuzu ayaklar altına alacaksınız?

oğlumun babasına yakın olması vs demişsiniz ama adam evliyken zaten oğluna düşkün değilmiş ki.

bahane bunlar hep.

Çok teşekkür ederim hanımlar bu sabah başım daha dik daha kendime güvenerek uyandım. Tarafsız olarak yaptığınız tüm yorumlar her kelimeniz çok değerli
bu arada o kadın işyerinde değil öyle olsa onu kovmadan gitmezdim butun imza yetkileri bende zaten o kadının kim olduğunu ne olduğunu eşimle ilk tanıştığımda biliyordum.

O alçak herif sana ve oğluna acımadıysa sende ona acımayacaksın. Aldatmasını bir güzel mahkemeye delil olarak sunup donuna kadar alacaksın. Yaptıklarını da bir güzel herkes bilecek. Böyle sessiz kalıp ekmeklerine yağ sürme. Bu noktalara gelene kdr cefayı sen çek sefasını elalem sürsün oh ne ala.

sorunumuz yoktu demişsiniz de..
evlilik eşlerin konuşmadığı paylaşmadığı, sadece çalıştığı bir kurum değil.
çocuğunuza babalık yapmamış, birlikte güzel bir anınız bile olmamış.
sorun, alkol, kumar,şiddet,aldatma değildir sadece..
iletişimsizlik paylaşmama da ciddi bir sorundur.
bunun üstüne bir de aldatmış ve sizinle evli kalmak gibi bir isteği de zaten yok.
açın davanızı, taminat nafaka taleplerinizi de eklemeyi ihmal etmeyin.
kendinizi suçlamayı da bırakın.
kadınla bu işin hiç alakası yok.
eski aşk da ölümsüz filan olduğundan değil, sadece yarım kalmışlık hissi fırsat doğmuş eşiniz de pas geçmemiş hepsi bu.
siz boşanırsanız muhtemelen bir cazibesi de kalmayacaktır.

Ya pardon ama aldatılan mağdur olan sizsiniz.
Yani düzenini bozması gereken siz değil eşiniz.
O ceketini alıp defolsun gitsin evden oğlunuzun alıştığı düzeni neden bozuyorsunuz?
Hiç-bir hakkınızı bırakmayın iyi bir avukat bulun o kadına da dava acın kesinlikle .
Gerekirse uzman desteği alın kendinizi toparlayın acımayın kimseye.

anne çocuk olduk, yeri geldi abi kardeş
olduk, ikimizinde ortağı olduğumuz firmada ortak olduk. Karı koca olmayı unuttuk sanırım....
Bu tespitinde çok haklısın fakat adam buraları çoktan geçmiş ..senin vericiliğin simartmis onu ..aksi olsaydı da giderdi gerçi .içinde olacak bazı şeyler insanın .onursuz gurursuz olana ne yapsan boş .şimdi sana ,aldatmayı belgeleyip boşanmak ve iş yerinden önce hakkını sonra da haklı tazminatını alıp gitmek yada kocanı göndermek kalıyor ..bence son şık en isabetli olanı .defolsun sevgilisiyle battığı ihanet batakliginda debelensin

benim anlamadığım neden bu kadar pasif olduğunuz
siz annesiniz.. kadınsınız neden bitirecek de olsanız sessiz sedasız bitirmeye çalışıyorsunuz
çıkartın ipliğini pazara.. yüklü tazminat ve nafaka isteyin

Vallahi cok sağ duyulu ve hakkaniyetli gördüm sizi. takdir edilecek düşüncelerdesiniz. Bence bunu kaybetmeyin. gerçekten zor bütün bu yazdıklarınız. Ama hayat bi şekilde devam ediyor. Gereken zamanda gerekeni yapacağınızı hissediyorum. Bence bu modunuzu koruyun. kendiniz ve cocuğunuzun hakkını yedirmeyin. Eşinizde yaptığının bedelini maddi manevi ödemek zorunda. bence manevi olarak sizi kaybettiği için zaten ödemeye başlamış bile.

İnkar bile etmemiş.
Ne demiş yazar:
Birini ne kadar sevdiğinizi Onu ancak kaybettiğinizde anlarsınız.
Seni kaybetsin de yasasın eski askıyla.
Tasısın o eski aşkı bunu sırtında senin yaptıgın gibi.
Bu arada bi sorum olacak. Sen de engelli misin? Karsıdaki bayan engelli mi?

ben görüşmelerini yakaladım zaten inkar edecek tarafı yoktu.
ben engelli değilim canım o kadında değil. Eşim biz evlendikten sonra kaza geçirdi.

kocami ihmal etmisime kadar okudum... bacim guzel kardesim kocan seninle ilgilenmese bir donem gidip eski sevgilini mi bulacaktin. yapmayin sunu ya hu. niye kendini sucluyosun. senin bi sucun yok. sen suclu degil magdursun. silk at defolsun. insanlar heran birbiri ile ayni seviyede ilgilenemez azalir cogalir. hayat bu. koc ben cocugumuzla ilgilenirken serefsizlik yapmis diyeceksin dogru cumle bu

Vallahi düşünüyorum da...
Eşimle kanlı bıçaklı nefretli olsam dönüp de eski sevgililerime mesaj bile atmam...
Bu nasıl kafa bu nasıl iş..
Evli evli çocuklu insanlar ulan çocuk oyuncağı mı?
Lisedeyken bile dönüp eski sevgilime mesaj atmamışım.
Çocuklarınız var karşılıklı bu kadar mı yangınsınız, bu kadar mı çaresizsiniz de birbirinizi arayıp buluyorsunuz?
Anlamıyorum, anlam veremiyorum...
Bana göre ahlaksızlık şort giymiş, kısa giymiş, sevgilisini öpmüş falan filan değil.
İşte asıl ahlaksızlık bu!
Başkasını aptal yerine koymak, kandırmak üstüne küçücük sabilerin rızkını yemek!
Hem ahlaksızlık hem de düpedüz kul hakkı yemek bu!
Emeğini kaptırma... Mutlaka yolunu bul bir yolu vardır. Yerine birini atamak için işlem başlat, hisseni sat. Ya da çatır çatır çalış paranı kazan verme paranı pulunu bu adama!

Boşanma, o dava açarsa reddet. Meydanı bırakma. Daha çok sahip çık.

Allah göstermesin ama ah bana böyle bir şey olacak, elimde deliller de olacak... Direk bir boşanma, tazminat. Mala, mülke hemen bir Tapu Kadastroya gidip şerh koydurun. Sizden izinsiz hiçbir şey satıp malı kaçıramasın. İyi de bir avukat tutun her ne kadarsa, donuna kadar alabilecek bir avukat. Maliyeti yıllar içinde zaten eşinizden çıkar. Daha boşanma olayları olmadığı için bu kadar uysal davranıyor. Olayın içine girince göreceksiniz aslını. Sonra malın mülkün yarısı+İyi bir tazminat+nafaka ohh miss. İşimden de ayrılmam, uyarırım bundan sonra selam sabah yok. Umurumda bile olmaz. Uzaktan uzaktan izlesin dursun nasıl ayakta dimdik durulurmuş, nasıl onsuz da gayet rahat bir hayat sürülürmüş, nasıl umursamaz olunurmuş. O zaman koymaya başlar. Yaşınız da daha küçük, hayatın ne getireceği belli olmaz. Eşek olana semer vuran çok olurmuş, gereğinden fazla fedakar olmayacaksınız hayatta hiçbir şeye. Lütfen artık toparlanın ve dimdik bir şekilde çocuğunuzla hayata ve getirdiklerine devam edin. Size de buradan sımsıkı sarılıyorum.

Sen kocanı ihmal etmemişsin canım, tam tersi üstüne düşmüşsün, sevmişsin, çocuk gibi bakmışsın, evin tüm sorumluluğunu üstüne almışsın. O napmış, kendine heyecan aramış, yeniliğe gitmiş, aklına ilk gelen de eski sevgilisi olmuş. Tek celsede maddi manevi tüm haklarını talep ederek ayrıl. Hiç bir acı ilk günkü gibi taze kalmaz. Bi süre sonra bu acıya alışacaksın ve canın eskisi yanmayacak. Hatta bi süre geçicem üstünden nefes alacaksın sanki ilk defa alıyormuş gibi.. .Zaman geçecek aşık olacaksın, seni gerçekten hak eden birini bulacaksın. Anneliği i, bakıcılığını yaptığın kocana bi tekme vurmak için yarım dakika bekleme. Onlar sana acımadı sende onlara acıma. Yuva yıkanın yuvası olmaz göreceksin. Her şeyden önce kendine değer ver. Sen cepte dur, o yanımda dursun. Arada değişiklik cinsel ilişki yaşayıp keyfime bakarım güdüsünü şu adama yaşatma. Yasak şeyler insanlara hep tatlı gelir, onlara şu anda sen imkansız aşkımsın, ama evlisin gibi ara eskilere bağlanmışlardır. İmkan ver onlara, ah ben öleydim modunda geçsinler. Reziller, pislikler. Banlanmak istemiyorum daha neler yazarımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…