Aşkla kurulan bir yuva daha yıkılıyo.....

biz universitede tanıştık benden iki yaş buyuk (eski) eşim benden önce 5-6 aylık sevgililikleri var kız buna tekmeyi basmış şimdi akılları başına gelmiş
10 küsür yıl önceki 5-6 aylık ilişki ??? Ne yaşamış bunlarda yıllar sonra “ölümsüz aşkı” devam ettirmeye karar vermişler ?

Neden hala eşek gibi çalışıp kendinize ev alma derdindesiniz acın bir zina davası ne evler veriyor size tüm payınızı satın kurtulun bu kangrenden eski sevgilisi mi kalmış kav yıllık birlikteymissiniz 1 yıllık sevgili olsanız neyse unutamamış dönmüş derim.Allah yardımcınız olsun biz kadınlar böyleyiz soğusak bile başka kollarda ilgi aramiyoruz ama erkek sevgisi bittiği an arayışa giriyor

Kadına dava açamıyorsunuz artık yalnız
Lakin kadina olan sinirin onda biri eşinize karşı yok
Yani elinizde olsa kadına açıp eşinizi bagriniza basacaksınız
İhanetini hakli kilmaya çalıştıracak bahanelerle kendinizi üzmeyin.
Aldatılan tarafın suçu yok,aldatan karaktersiz.

asıl sorunun kaynağı şu ki eşim engelli
herşey çok yeni çok karmaşık
bazen öfkeli oluyorum sinirli oluyorum, bazen durgun yemek falan yediğim yok
6 kilo verdim geldiğimden beri
bazen eski yuvamı hatırlayıp özlüyorum nerde vazgeçti diye soruyorum çok ağırıma gidiyo
nadiren ne hali versa görsün deyip süslenip püslenip dışarı çıkıyorum iyi geliyo iyi hissediyorum
ama sonra yine karnıma o yanma hissi geliyo korkuya kapılıyorum.

kocam hakkında ne hissetiğimi bilmiyorum inanamıyorum hala kabus görüyorumda uyanınca geçecek gibi

Bu kadar sorunun içinde kendinizi yok etmeyin kendinize sans verin yeni bir hayat kurun kimseyede cok bağlanmayın kendinizin kıymetini bilin neden üzülüyorsunuz sizi düşünmeden utanmadan bunları yapan biri için mi?

Eşinizin engel durumu nedir
Sizi anlayabiliyorum.
Benim de gözyaşları içinde uyuyup nolur uyandigimda herşey kabus olsun nolur diye ağlayıp dua ettiğim gunlerim oldu,ihanet yüzünden kendimi sucladigim bu bu sebepler diye öne sürdüğüm günlerim çok çok oldu.
O derin iç acınızı ve sancınızı ne yazıkki anlıyorum.
Lakin bu durumun sonu yok,bitirmedikçe hep şüphe. Bitirirseniz de bir müddet ağlama sizlama sonrası inşallah ferahlık.
Karşı tarafa olan kininizi de anlıyorum.
Ama ikisi de suclu maalesef,bu olaylarda tek suçlu yoktur hic bir zaman.

Öncelikle okurken içim cız etti. Rabbim yardımcınız olsun.sizi tanımadığım halde Üzüldüm.. o kadar emeğe ve çabaya rağmen reva mı

Bana sorarsanız açılabilecek davaları açın zina davası mı oluyor tam olarak bir bilgim yok.
Çocuğunuzun rızkını onlara kesinlikle yedirmeyin.
Ve işin başına da geçin... öyle güçlü durun öyle güçlü durun ki ne kaybettiğini hep görsün.
Bence geçici bir heves bu yaşadıkları. Ne o yıllar önce ki kadındır ne de o yıllar önce ki erkek. Bu iş bozulur ben size söyleyeyim

eşim değneklerle yürüyo. senelerdir hep etrafında bakıcı gibi oldum ama severek yaptım. sevdiğim için herşeyiyle ilgilendim.
o ise hiç bunun travmasını yaşamadı yıllardır. iş gücte biraz kötüye gidince tetikledi. şu anki psikolojisi beni böyle başka biri kabul edermi? o yuzden eski tanıdığı birine ulaştı bi de boşanmış hazır...
benim onun yanında bakıma muhtaç olduğunu düşündüğüm için durduğumu sanıyo. Ondan bıktığımı usandığımı düşünüyo. Bense ona karşı çok hassatım hiç gücendirmedim kendisini kötü hissedecek hiç bi laf etmedim.
Sevgiyi bende değil yeni biilişkide araması yüreğimi kanattı..
şimdi 1 aydır tek başına yaşayabiliyor olması bile kendine bişeyler kanıtlar nitelikte.

Oğlunuzla ilgilenmeniz cok normal kocamı ihmal ettim bir hak ettim gerekçesi olamaz...Ayrıca adamın ogluyla da ilgisi iliskisi yokmus cok aci..Kendinizi birakmayin fazla kilonuz varsa verin bakimli olun dönün işin başına acı çekmek gibi dusunmeyin

Ben olsam huzur bozardim ..Bol bol da gülün etrafa ışık saçın vay bee desin eşiniz ne cabuk boşverdi beni lutfen guclu olun bunu yapin..
Bir de ortak alinmis ev yok mu araba yok mu satin paylasin kadına mi kalsin yani
.

Bence bu evlilikte sen kendi kendine mutlu oldugunuzu filan duşunuyormuşsun. Kac yillik evlilik ne bir tatil, ne bir disari cikip cay icme... Sofraya ayda 1-2 anca birlikte oturuluyor. Kavgamiz, tartismamiz yoktu diyorsun da ne kadar çok iletişim kuruyordunuz ki tartişmaniz olsun? Tartismak kadar hic tartismamakta iyi değildir. Çünkü tartismamak herseyin yolunda oldugu anlamina gelmeyebilir herzaman. Bazen boşverirsin sadece ve tartisma olmaz.
Adam içten içe mutlu degilmis demek ki.

inan bana şu an ailemin yanında diken üzerindeyim. Oğlumun odası ortamı yok. Burda kalma fikri boğuyo herşey ortaya çıkarsa soylenecek laflar ailelerin birbiriyle görüşmesi kıyametin kopması hiç gücüm yok bunlara
geri dönup evladımın geleceği için mücadele etmek içise cesarete ihtiyacım var. Sen ve bu yönde konuşan arkadaşlar bana cesaret veriyosunuz çünkü başka yol göremiyorum. Çok teşekkür ederim :)

Esiniz niye boyle dusunsun senaryo yazmayin lutfen sevgisi bitmis aldatmis ve gozden cikarmis sizi bu kadar basit netken hala yok bana yük dusundu kendini falan lutfen mantiginizi devreye sokun acilen
baba gitmis
anne bu psikolojide
5 yasindaki cocuk acaba ne halde bunu dusunun
koca çok da cocuk candır.

Acı konusabiliriz kusura bakma gozunu ac birak duyulsun ne olcak ayıp eden o zaten rezil olsun herkese..

Bu saatten sonra yakınlaşmamı sağlayacak tek neden dava da delil olarak beler koparabilir beler bulabilirim olur heralde.
Çok emek vermişsiniz, şuan ki hayal kırıklığınızı, karmaşanızı, çocuğunuzu düşünmenizi vs hepsini anlıyorum.Ancak aldatmanın affı yoktur ve asla eski ilişkiniz olmaz. Aynı işyerinde olmak yarın öbür gün boşansanız bile eşinizin o kadınla evlenme ihtimali gözünüzün önünde olması hepsi çok yorucu olur.Anlaşmaya gidip ne bar ne yok tazminat nafaka ve mal paylaşımı talep edin. Ailenize de herşeyi anlatıp desteklerini alın. Hakkınızda hayırlısı.

Çok güzel bir laf vardır güven tek kullanımlıktır.

yoo ufak tartışmalar olurdu çok konuşurduk iletişimsiz değildik kavga gürültümüz yok derken geçimsiz değildik.

Böyle görünce bu konuları, hele adamın bitini de kanlandırıveren; maddi manevi destek olup adam ediveren kadınları görünce; "Ona da yap aynısını, tak boynuzu, sonra da otur karşısına tıpkı kendisini savunduğu gibi önemsizce savun, hatta gevrek gevrek açık evlilik yaşarız canım fenağğ mı, sen onla takıl, ben bunla takılayım ahahay de, paraları da ye, nikah da kalsın öyle, flörtünü de yaşa, çocuğu da büyüt öyle" diyesim geliyor, bi değişik sinirler geliyor.

Rahat, huzur, özveri batmış; macera peşine düşmüş. Hale bak, eski aşkı da bakardı kçı açık evsiz barksız biri olsa eşiniz sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…