askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

C ChAneL81 nasılsın canım ağrı durumları nasıl..lipodan ne kadar yağ alındı bu sefer?
Canim agrilarim pek yok sadece gece gerginlik sislik yasiyorum oda cataflani icmedigim icinmis bugun yeniden basladim icmeye
Basenden ve bel sutyen hizasindan sadece 500 gr almis bu sefer dr cok az cekti allahtan fazla agrim olmadi :)

Merhaba,

Ben almanyada hem meme büyütme hem karın germe oldum. Zaten konularımda detaylı bir şekılde yazdım.
Eğer ıhtiyacın varsa hiç düşünmeden yap derim!

Ben İlk lazerllipoyu Dr Kevent Tasçıda oldum. Nişantaşında kendisi!
Ama Ercan bey in sonuçları da süper!! Bir kaç Dr ile görüşün ! Almanyada oturuyorsan benim Dr da tavsiye ederim!
Şimdiden güzel sonuçlar dilerim...

Canım Dr. Unun adı ne?

Aslinda yenileri eklemiyorum, malum özel fotolar ama sende göbisinden bir resim ekle, öyle bak olur... Cok seyler yasaniyor burda, ondan prensibim bu anlayisina simdiden tskler..
Canım açtığın konuyu bende takip edip okuyorum bende eklersen sevinirim.ameliyat izi icin çok endişeleniyorum

doktorun adı lütfen lütfen

SerapcimSeraParis sensen nasilnasıl ksrarkarar verdin, ameliyatını Türkiye'de yaptirmayayaptırmaya?

SerapcimSeraParis sensen nasilnasıl ksrarkarar verdin, ameliyatını Türkiye'de yaptirmayayaptırmaya?
Canim turkiyede daha uygun avrupaya gire biliyosun hem fransada dr lata guvenemedim turk cerahlari daha iyi alisiklar estetige :))

• Canım seni takibe aldım ama resimleri göremedim bende çooook istiyorum bu ameliyatı sonuçlar benim için çok önemli çünkü karnım aşırı sarkık

Merhaba cok yenisin kendinden biraz bahsetsen iyi olur birde foto koysan simdiki hali den?
E esmer_08
Canım resim koymayı derken göbeğimin resmini koyamam kapalıyım çünkü ama kendimden bahsetmem gerekirse 23 yaşındayım iki tane doğum yaptım sezaryen odu ikiside biri 4 yaşında diğeri 8 aylık ellerinden öper benim sorunum sporla düzelmicek bi karın ve göğüs en kızım biraz daha büyüsün bende çalışıp ilk işim bu işlemleri yaptırmak ama eğer beni erkek falan zannediyosun sanırım ama bi bayana sorylabilicek bütün sorulara açığım

Burda albüme koyarsan sadece senin takip etiklerin ayarini yaparsan onlar görür. Bak mesela benimkilerini sen göremiyorsun cünkü seni takipe almadim! Burda neler var neler, resim koymiyanin bende göstermiyorum artik, kusura bakma anlayisini umuyorum

Özelden mesaj attım canım.

Kadinlarin kadin karnina bakmak gunah mi ?
E operasyon gecircez .. hadi bayan dr bulduk yaptirk da amliyathane ekibini full kadin olmasi imkansiz gibi..en kotu amly.masasindan sedyeye hasta bakici(erkekler tasiyor)
Sadece karnini koyan bir cok tesetturlu forum arkadaslarimiz var malum bolgelerimizden yardim almak ve fikir sahibi olmak icin baska cagremiz yok gibi...tabi bir de guven vermek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…