Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
haha:))
yerim sizi bennn...

zaten cesitli kurslar versem iyi para kazanirim zannimca :)))

askito makyaj kursu
askito resim düzenleme kursu
askito topuz yapma kursu
askito hamile kalma kursu :roflol:

10 Ekimde evleniimde ileriliki senelerde hamile kalma kursuna ihtiyacım olabilerrr.. :CüvCüv:

askito meraba bi yerden okumuştum sanki ama şuan bulamıyorum o yazdığını kirpiklerin çok güzel bende öyle uzun olsun istiyorum birazcık hint yağımı kullanmıştın yanlış mı gördüm acaba cvp yazarmısın lütfenbilmiyorumkismile

edit te yok.. hamile kalma kursu her yöne cekilebilir :KK1:
:roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: koptum yaaaaaaa sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

askito meraba bi yerden okumuştum sanki ama şuan bulamıyorum o yazdığını kirpiklerin çok güzel bende öyle uzun olsun istiyorum birazcık hint yağımı kullanmıştın yanlış mı gördüm acaba cvp yazarmısın lütfenbilmiyorumkismile

canim hint yagi kullandim ama 4-5 gün..
hint yagi ve badem yagi karistirdim..

tamamen rimelin marifeti aslinda..

canim hint yagi kullandim ama 4-5 gün..
hint yagi ve badem yagi karistirdim..

tamamen rimelin marifeti aslinda..

aSkito ben hint yağı aldım aktardan kullanıyorum bi rimelimi temizledim onunla sürüyorum bide yeşil gözlüyüm ben far felan süremiyorum senin gibi yakıştırmaıyorum yeşil göze makyaj bi örnekli yaparmısın yani nasıl güzel durur nasıl yapsam mesela:kedi:

canim yesil göze bi cok renk gider.
ben özellikle mor tonlarini yakistiriyorum.. .. kahve de olur, siyahta olur..
olurda olur yani :)
sana bi kac örnek koyaim bak..

4037224119_935b8e30bf_o.jpg

gruene_augen_schminken.jpg

4416459-lg.jpg

24930535_f57cc55db8.jpg

bihter makyajı yapıyodum ama artık fatmagül moda:) bihter makyajı çok yapıyorum ama artık içime böğğ geldi ben normal altına siyah üstüne siyah bide rimel çekip çıkıyorum evden son attığın resim güzelmiş teşekkür edermmkaydirigubbakcemile2

makyaj yarismasi icin yapmistim bunu.. ama sonrasinda icime sinmedigi icin baska yapip yolladim..

Tema : Podyum makyaji

oha askito bu neee leen:roflol: o dudagindaki seyler ne:roflol: ne yaratici hatunsun yawww:roflol::roflol:

eti puf yemiş pufları dudişinde kalmış aşkitomun bence gayet hoş olmuş katıl aşkitoooo

GeCe_KuSu .!.:
eti puf yemiş pufları dudişinde kalmış aşkitomun bence gayet hoş olmuş katıl aşkitoooo
:roflol:baska bi makyajla katilmis ama bu makyajiylada kazanirdi bence:) hatundaki yaraticilik bendede olsaydi keske:KK1:

gösterdiklerim. yani annem falan cok cig duruyo dedi..
aslinda bastan begenmistim ama moralimi bozdu namissizlar sempatiksalakcinni

X