Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tsk ederim kizlar..

ne acilmadi gülsu?

fstk canim 2 ay uzattim aldirdim.. sonra yine bi 2 ay uzattim.. yani toplamda 4 ay. bisi sürmedim yafrim

Max faktörü çok beğendim. Ben de benim rimeller bitince bir deneyim bu modeli.. bu arada avatarını yerim senin dünyanın en cici annesi...

slmm aşkitocum nasılsın bebiş nasıl bakalımm
ya canım ya bihterr makyajını bi türlü beceredim anlatımlı paylaşırmısın acaba benim gibi beceriksizler için söylemesi ayıp gözlerimde yeşill ama benimkiler daha güsel bihterinkinden:p şaka bi yana paylaşırsan çok sevinirimm

yok böyle bırsey bayıldım ben ya super bende makyaj hastasıyım tabı kapalı oldugum ıcın dısarda yapamıyorum abartılı ama evde yapıyorum eccük öğret ablam ya püf noktalarını ya çok guzelsın bbu arada masallah hayran kaldım ya nasıl öğrendın yaeyvahedigeldismile

images

Ya canim sana birsey sormak istiyorum, zebrali makyajinda kullandigin beyaz renk, acaba hangi ürün ?
O tür bir beyaz ariyorum uzun zamandir, yani matt olan.

Umarim yardimci olabilirsin :)

yok böyle bırsey bayıldım ben ya super bende makyaj hastasıyım tabı kapalı oldugum ıcın dısarda yapamıyorum abartılı ama evde yapıyorum eccük öğret ablam ya püf noktalarını ya çok guzelsın bbu arada masallah hayran kaldım ya nasıl öğrendın yaeyvahedigeldismile

canim daha nasil ögretebilirim püf noktalarini :))
detayli anlatimlarim var ilk sayfalarda..
tskler bu arada kaydirigubbakcemile5

saol cnm.. seninde.

Ya canim sana birsey sormak istiyorum, zebrali makyajinda kullandigin beyaz renk, acaba hangi ürün ?
O tür bir beyaz ariyorum uzun zamandir, yani matt olan.

Umarim yardimci olabilirsin :)

canim markasini unuttum.. trden aldigim ucuz beyaz bir kapaticiydi kullandigim.
R ile biseydi.. golden rose diyesim geliyo :uhm:
ayrica Basic marka beyaz kalemde kullandim.

canim daha nasil ögretebilirim püf noktalarini :))
detayli anlatimlarim var ilk sayfalarda..
tskler bu arada kaydirigubbakcemile5

saol cnm.. seninde.

canim markasini unuttum.. trden aldigim ucuz beyaz bir kapaticiydi kullandigim.
R ile biseydi.. golden rose diyesim geliyo :uhm:
ayrica Basic marka beyaz kalemde kullandim.

Anladim Canim, cok sagol yinede :)
O halde arayisa devam :-)

ayyyy aşkito akşamdan beri bakıyorum bitiremedim, mükemmel bir yeteneğin var bende çok seviyorum göz makyajını, ama far kullanmıyorum nedense sürmeyi bilemediğim için olabilir, hep aynı makyajı yapıyorum göz altı kapatıcısı kalınca bir kalem birde rimel, bazen gözümün üstünede sürüyorum en çok mavi ve siyah kalem kullanıyorum ama çok özendim, en kısa zamanda deniycem öğrendiklerimi (bu arada eşimle yan yana oturuyoruz arada bir göz ucuyla ne yaptığıma bakıyor sürekli çeşit çeşit göz görünce şaşkın şaşkn bakıyor nelerle vakit geçiriyorsunuz diye :KK1: eee kadın olmak böyle bişiy aklinialirimsmile )

aşkitoo hani diyorsun ya benim mesleğim yok ev hanımıyım, sen makyaj sayesinde harika bir resim düzenleme uzmanı olmuşsun kardeşim, insanlar bu iş için aylarca kursa gidiyor biliyormusun, kuaförlük desen ona keza, maşallah kendine haksızlık etme yanii aklinialirimsmile

X