Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet kizlarrr sahalara döndümm
bakalim begenicekmisiniz...
yorumsuz cikani ..allah affeder.. ben atmem ! :jeyyar:

kuzenimin kahve rengi bir gece elbisesi var.. bronz payetlerle süslü..
ona nasil bir makyaj yapabilecegini göstermek amaciyla yaptim bunu:

ne güzel bi mavi buuuu
cnm yorumlarımla sıkmıyorumdur umarım bütün sayfalara tek tek bakıyorum:))

ayyy 125, sayfayadayım :)) şimdiye kadar gördüğüm bütün makkajların süper

demet ilgin icin tesekkür ederim ..

eylos yakinda cnm :KK1:

geceyeli bisi degil kuu.. iyi cikmasa bile, denedim en azindan dersin hehe

aşkitommmmm,ustammmm,makkaj istiom bennnn :84:
yaratıcılığımı tükettimmm sana ihtiyacım varrrr,çıbık makkajjj:KK52::KK52:

:KK48::KK19: makyaj ustam abidem :KK71:

Nilim bende yaraticiligimin son demlerinde biraktim haha emekliye ayrildim bebaam :KK9:
hem sana dimedim mi ben cirak ustayi geceli yil oldu diye.. 41 kere masallah sana, ilk makyajlarina kiyasla yüzde binbesyüz daha iyisin. Harikasin.

yarin kardesimin sözü var, fantastik bisey degilde, yine ortama uygun bir makyaj yapip eklerim sizler icin.:KK16:

çalışmalarınız gerçekten güzel olmuşşş.
ben birşey sormak istiyorum.acaba tam anlamıyla sıfırdan bitimine kadar maliyeti ne oldu? yanlış anlamazsanız çok merak ettim:.):18::18::18:

Herkese selamlar
Ben deminden beri sizin makyajlarınızı izliyorum o kadar güzelki. Bakarkende aklıma tek takılan konu yalnızca göz makyajı yaptığım halde çokta iyi olamam.Göz makyajını çok seviyorum ama bu konuda pekte iyi değilim.Sizden yardım istiyorum esmer bir bayanım.Sizin gibi kahverengi gözlerim var doğal olmasını istediğim için kahve tonları kullanmayı tercih ediyorum. Mat tonları tercih etmeye çalışıyorum. Göz kapağına bir far sürüyorum kalem çekiyorum oldu bitti ama sizin kadar iyi makyaj yapamıyorum püf noktası nedir misal kapatıcı kullanıyorsunuz ben hiç denemedim makyajda. Birde göz için kullandığınız fardan rimele kadar markaları nedir? Temin etmeye çalışacağım yardımcı olursanz sevinirim. Olmazsanızda canınınız sağolsun :KK66: iyi günler.

X