Aşkın Sonu Bu Olmamalıydı..(ağlamamak elde değil)

aman tanrım çok etkileyici ... gözyaşlarım sel oldu...
neden büyük aşklarda hep ayrılık var ki?

genelde uzun hikayelerin sonu saçma biter ama keşke bunun sonuda böyle biteceğine saçma bitseydi çok üzücüydü ayrıca her kelimede aşkı hissediliyordu

Söyleyecek laf bulamıyorum. Acaba bizim sonumuz ne olacak diyorum sadece. Çok çok üzüyor böyle aşk hikayeleri beni.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çok güzel bir aşkmış gerçekten,sevdikleirimizin kıymetini kaybetmeden evvel anlamalıyız,okurken çok duygulandım,allah kimseye yaşatmasın böle bi durumu,kolay deil sevdigimizi kaybetmek çok zor

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamaayyyyyyyyyy ben ağlıyorummmmmmmmmm senağlama cok kötü yaaa :'( bu acıya nasıl dayanır insan Allah'ım

Allah ım bu nası bir aşkk nasıl bir sevgi nasıl bir derttir yarabbim........:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

rabbim kimseyi böyle acılarla dertlrle sınamasın :a015:

Offf sonlara doğru ağladım valla tutamadım kendimi,çok duygulandım,gerçek aşklar hiçbir zaman unutulmaz,ayrılık acısı helede böyle bir ayrılık çok acı bişey:a015:

offfffffffffffffffff ya ne dicemi bilemiyorum allah sabır versin senağlama ve arıca bende beni böle seven birini istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yalan aşklar yalan sevgiler istemiyorum varmıdır böle seven acaba senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…