Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ama gerçekten güzel ve doğal duruyo bende makyajdan doğallıktan yanayım :CüvCüv: uygulamalı resım gonderılırse sevınırım kızlarrr

Biri Bihtere söylesin de o kaşlarını aldırsın..

Bence hoş durmuyor..Bu arada herkesin göz yapısı, göz kapağı yapısı ve göz rengi farklı olduğu için, siz gördüğünüz makyajı birebir uygulasanız da, aynen o makyaj gibi durmayabilir..Yapacak da fazla birşey yok..

Biri Bihtere söylesin de o kaşlarını aldırsın..

Bence hoş durmuyor..Bu arada herkesin göz yapısı, göz kapağı yapısı ve göz rengi farklı olduğu için, siz gördüğünüz makyajı birebir uygulasanız da, aynen o makyaj gibi durmayabilir..Yapacak da fazla birşey yok..

bence beren saatin kaş modeli çok güzel çok doğal duruyo zaten artık kalın kaş moda zaten ince kaştan oldum olası hiç haz etmemişimdirkaydirigubbakcemile3

Her makyaj herkes de degisik durur..
Ben sahsen bu makyajin daha cok renkli gözleri ön plana cikardigini ve yakistigini düsünüyorum...

Son düzenleme:
Katiliyorum deniz günes´cigime.. Her makyaj herkes de degisik durur..
Ben sahsen bu makyajin daha cok renkli gözleri ön plana cikardigini ve yakistigini düsünüyorum...

Benim gözlerim koyu kahve,böyle bir sonuc cikti ortaya benneyaptımki

sanada cok yakısmıs ama sedece alem cekmısısın sanırım benım gozler ela ama goz kapagım dusuk bıraz

bakın super duruyor ya ben co ugrasıyorum gozlerımde ela ama boyle carpıcı olmuyor :KK43:

Eklentiler

• $84213869af3xn3.jpg
    $84213869af3xn3.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 86
iarzuyu bırı buraya cagırsın :CüvCüv:ben goz resmımı kopyaladım arzucum bır bak bakeyım bıhter sultandakı goz makyajı bende olurmu nasıl yapcam o bugulu makyajı bacım ugrasıyorum olmuyor muc mucuk oluyor gozlerhttp://[URL=http://img230.imageshack.us/my.php?image=phto0006.jpg][/URL]
bu makyajsız ıyı anlayasınız dıye makyajsız koydum hadı bakım bılenler buraya

tkamisli,masALLAH,gözlerinin rengi cok güzel..
Yesil göze yakisiyorsa,ela göze niye yakismasin ki yerimseniben
Ben alta ve üste kalem cektim ve güya dagittim..Dagitirken hafiften kahverengi far kullandim göz altimda..
Kanimca beceremedim dagitma isini benneyaptımki

Katiliyorum deniz günes´cigime.. Her makyaj herkes de degisik durur..

Benim gözlerim koyu kahve,böyle bir sonuc cikti ortaya benneyaptımki

çok güzel tatlim kirpiklerinin altina biraz daha kahwe rengi kacirirsan tam bihter makyaji olurr:1rolleyes:

Bu göz makyajını yapmak istiyorsanız siyah göz kalemini göz kapağın içkısmına değil dış kısmından kullanın ve sonra hafif dağıtın.. Geçekten çok hoş duruyor özellikle gözleri küçük olanlar iç kısma kalem sürmeyin tavsiyemyerimseniben

bu makyaj kolay yaa koyu kahve göz kalemini içe dışa sürün pamuklu çubukla dağıtın ve kahverengi far sürün rimel sürün bukadar

berensaat_askimizda_olum_varcaps.jpg

kızlar bu bihterin yani beren saatin eski hali makyaj nasıl da değiştiriyor insanı değil mi...yani makyajın rengi tonu ypılışı ne önemli..

o ne ayol :bbo:
paso frikik fotoları, videoları var
töbe töbeee :eek:lmaz:

ay tatlım yaaa ben resim koydum bi tek ama bi sorun mu oldu anlamadım...bu arada öyle siteler heryerden fırlıyo tatlım yapıcak bişey yok bilerek koymaddım öyle bişey ben sende ne çıktı bilmem ama...

X