Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
iarzuyu bırı buraya cagırsın :CüvCüv:ben goz resmımı kopyaladım arzucum bır bak bakeyım bıhter sultandakı goz makyajı bende olurmu nasıl yapcam o bugulu makyajı bacım ugrasıyorum olmuyor muc mucuk oluyor gozlerhttp://[URL=http://img230.imageshack.us/my.php?image=phto0006.jpg][/URL]
bu makyajsız ıyı anlayasınız dıye makyajsız koydum hadı bakım bılenler buraya

canım bence sen makyaj yapma o gözlerin güzelliği nedir öyle opuyorumnanaktan mahsallah kirpiklerde upuzun.sana bihter makyajı süper olur.

çok kolay bu makyajda ne varki kıslaa sürmeyi çek elinle dağıt sonra likit cek sona rimel bittii

canım bence sen makyaj yapma o gözlerin güzelliği nedir öyle opuyorumnanaktan mahsallah kirpiklerde upuzun.sana bihter makyajı süper olur.

senınkılerde oyle datlım ben beren saatın makyajı cok dogal gızemlı ve gunluk bır makyaj arzucum cok makyaj denedım benım gozume 28 yasındayım super bır makyaj ne kuafor nede ben yapamadık sadece sıyah kalem hafıf sedef far rımel guzel oluyor fazlası boguyor mucuk mucuk oluyor

bihterin göz makyajı sürme ve rimelden oluşuyor. ama hafif olduğunu düşünmüyorum.diziyi izlemiyorum fakat kendisini beyendiğim için bazen takılı kalıyorum. o zmnlardada genelde koyu renk ruj sürmüyor fakat gözlerine yoğun kalem çektiğini görüyorum.altlara ve üstlere kalem çekiyor. ve bu bakışları daha vahşi daha seksi daha çekici gösterir ve göz hatlarınızı ortaya çıkarır benden size tavsiye ! tabi yapanında marifetine bağlı :1rolleyes:a.s

evet sadece hatunda dağıtılmış göz kalemi ve bol rimel var ama işte göz rengi önemli burda ben sürekli aynı tarzda makyaj yapıyorum ama gözlerim renkli olmadığı için onunki gibi durmuyor

evet sadece hatunda dağıtılmış göz kalemi ve bol rimel var ama işte göz rengi önemli burda ben sürekli aynı tarzda makyaj yapıyorum ama gözlerim renkli olmadığı için onunki gibi durmuyor

roxim neden böle diyorsun bebeim:eek:lmaz:
bihterin gözleri renkli değilki sadece açık kahve hatta senin göz rengin kaşların bakışların ondan bin kat daha güzel bence
sana her makyaj yakışıyo zaten o da yakışmasaydı sorun olmazdı ama yakışacağından hiç şüphem yokzemuszemus

kedimm benim teşekkür ederim. onun gözleri yeşile dönük. gerçi ben memnunum gözlerimden tarzımı oturttum artık:)

benimkide yeşile donuk ama kiprik ve kaşlarım cok kara oldugu ıcın golegelıyor sadece unes ve ısıkta rengı cıkıyor dedıgı gıbı arkadasımızın beren saatın kıprıkde az kaşıda az ama goz rengı ve şeklı zemını makyaja cok musaıt bu makyaj her gozde farklı durur

çok basit ben yapıyorum aynen böyle yerimseniben
tabi onda göz şekli güzelliği de var aynen öyle olmasa da benziyor zemuszemus
ama o dizi yokken de ben bu makyajı yapıyordum bihter yokken ben vardım kaydirigubbakcemile3
evde kalemle yaparsınız kızlar sürün ve dağıtın gözünüzün şekline göre
önceden siyah far kullandığım aplikatörle de dağıtıyorum.yani fara sürmeden sade aplikatörle dağıtıyorum
sonra da rimel opuyorumnanaktan

ayyy ewttt bencede bihter yokken ben vardım katılıyorum benimde devamlı yaptıgım bi makyaj benimde gözlerim çok güzel bu möakyajda çok yakışıyor herkes bayılıyorropuyorumnanaktan

avonda daring definition diye birşey var. fırça ile kullanmak gerekiyor. göz kaleminden daha etkili bir bakış veriyor. ama sürekli satışa sunulmuyor sanırsam. tam olarak adının ne olduğunu bende bilmiyorum açıkçası ama aldım kullanıyorum çok güzel. bi dene istersen.

benim gözlerim kahve ela gibi yanı ışıkta ela yeşil gibi oluyo ben gözümün içine bide göz kapağıma siyah kalem sürüyorum biraz dağıtıyorum üstünede rimel sürünce buhulu duruyo bihterin gibi fazla bişeye gerek yok yani

oOo tam yerine gelmişim..ben yesil gözlüyüm we makyaj yptığımda bihterin gözleri gibi olmuş diorlar hep...ilk önce göz kapağımın altına we üstüne ince sekilde siyah cekiorum..avonun profesyonel buğulu gözler için kalemi war onu göz kapağıma kalın serit yapıp dağıtıyorum we göz altımada ince cekip dağıtııııp hafif yesil farı sürüorum gözümün altıan..doal we fazla belirgin makyaj olmuo..kat katta rimelden sonra tamamdııır laelaelaelaelae standart makyajım :)

oOo tam yerine gelmişim..ben yesil gözlüyüm we makyaj yptığımda bihterin gözleri gibi olmuş diorlar hep...ilk önce göz kapağımın altına we üstüne ince sekilde siyah cekiorum..avonun profesyonel buğulu gözler için kalemi war onu göz kapağıma kalın serit yapıp dağıtıyorum we göz altımada ince cekip dağıtııııp hafif yesil farı sürüorum gözümün altıan..doal we fazla belirgin makyaj olmuo..kat katta rimelden sonra tamamdııır laelaelaelaelae standart makyajım :)

canım bu kalemın avonun kalemının yanı tam isimini ogrenıp yazarmısın

canım fotodan degılde kucuk boyut kullanmıssın orta boyutta yukleseyıdın anlasılırdı tekrar dene ıstersen

X