askerdeki erkek arkadaş ve tavırları...

sirona12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
6
1
26
merhaba kızlar an itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım, forumu daha onceden de takip edip baskalarına yazdıklarınızdan fikir alıyordum fakat bu sefer 1. agızdan duymaya ihtiyacım var..
erkek arkadasım askere gittiginden beri tavırları degişme gösterdi forumdan da okudugum kadarıyla asker psikolojisi diyip sürekli alttan aldım, yapıcı konusmalar yaptım hep. Gün geldi telefonda agladım neden izine gelmiyorsun diye ve bu ayın sonunda bi aksilik cıkmazsa gelicek umarım.. dün gece sevgilimin facebook hesabına girdim şifresini önceden biliyordum ve 1 yıldır sürekli aynı kişileri(kız) arattırdıgını gördüm.Bugun mesaj attım neden böyle bir şey yaptıgını sormak için sevgilim önce gecistirdi ben üsteleyince de öylesine bakmıştım merak ettim vs dedi.Bu arada aralarından biri de 5 yıl onceki sevgilisi..Bi insan neden kaç yıl onceki sevgilisini merak eder diye biraz üsteledim vs en sonunda sevgilim patladı ve birden sinirlendi ben kendimden eminim demeler falan..Erkek arkadasımın beni incitecek bir şey yapmayacagına güveniyorum ve aslında o kızları ozleme vs herhangi bi duygu beslemedigine de inanmıştım fakat sonra bi süre konusmayalım demeye basladı umrumda degilsin napıyosan yap vs demeler, şu zorlukta komutanların üstüne bi de seninle tartısamam demeler vs... sosyal medya hesabımızda resmimiz vardı ben kaldırdım sen de kaldır diyince neden kaldırayım dedim ve şu saniyeden sonra hiç bagımız kalmadı vs demeye basladı ben de sacma oldugunu soyleyip düşünmesini soyledim vs vs en sonunda yine beni haksız çıkarıp yatmaya gitti zaman her seyi gosterir dedi kızlar artık anlam veremiyorum bu davranıslarına yardımcı olup nasıl davranmam gerektigi hakkında fikir verirseniz sevinirim...

msj falan atma geri çekil,üzerine gittikçe ters tepiyor, askerdeyken psikolojileri bozuk olabiliyor, üzerine gitme ve ezik gibi de durma

msj falan atma geri çekil,üzerine gittikçe ters tepiyor, askerdeyken psikolojileri bozuk olabiliyor, üzerine gitme ve ezik gibi de durma
evet sanırım bu sefer geri cekilmem iyi olucak daha once aramız kötü olmasın diye hiç yapmadıgım bir şey cünkü. Biraz kaybetme korkusuyla ezik gibi durdugum dogrudur ama bu sefer üstüne düşmemek en iyisi sagolun fikirleriniz için

X