Asker sevgili ve uzaklık sorunu, kırılmış kalbim

Merhaba hanımlar uzun bir aradan sonra ben geldim. Biraz içimi dökmeye biraz da akıl fikir almaya. Nerden nasıl başlasam bilemiyorum biraz uzun olucak şimdiden hakkınızı helal edin. Vakit ayırıp yorum yapanlardan Allah razı olsun. Başlayayım benim bir sevgilim vardı. 3 aydır birlikteyiz sevgilim asker yani mesleği asker. İlk baslarda hersey güllük gülistanlik gitti tabiki. Bi ara bana eski sevgilisinin sürekli onu rahatsız ettiğini devamli fake hesaplar acip ona yazdığını hatta beni de tanidigini söyledi. Kizin psikolojik sorunlari oldugundan ilac kullandigindan ve kendisini takintili hale getirdiginden bahsetti hatta seni de cok iyi taniyor dedi. Bunu dedikten sonra o kız bana 1 gece sonra mesaj atti ınstagramdan sevgilimle yasadiklarini anlatmış yok benide ordu evine yemek yemeye götürmüştü bana da çiçek buketi almıştı sana da aynısını yapıyor o seni sevmiyor falam filan bilmem neler 4-5 sayfa yazı yazmıştı böyle... sonra biz o gece konuştuk sevgilimle bu konuyu hallettik. O konu kapandı. Sonra aradan 1 ay sonra birden bitirmek istediğini söyledi. Ben şok oldum tabiki çünkü aramiz da bir sorun yoktu ve sürekli birbirimize karşı çok sıcak davraniyorduk. Bende biraz istemedim sonra tamam dedim bitsin. Bitirme sebebi de uzak olduğu için bu ilişki onu çok yoruyormus falan filan. Ya bu laf flört döneminde söylenir dimi ? Sevgili olunca söylenmez ? Herneyse bu konuya hala çok kızginim. Biz ayrıldık aradan 2 hafta geçti bana yazdi seni çok özledim dayanamıyorum dedi gelicem dedi bende gel dedim mecbur gel dedim sonra bana dediki beni yanlış anlamiyorsun değilmi ben sevgili olmaya değil seni özledigim için geliyorum dedi bende tamam dedim gelince aramızda ki sorunları çözeriz diye düşündüm çünkü. Sonra 2 gün sonra benim yaşadığım şehire geldi. Hatta elimden tuttu el ele gezerken dayılarla tam yol üzerinde karşılaştik orda olaylar baya karıştı dayım az daha kafa atacakti bu arada dayım da asker astsubay ama sevgilim teğmen. Ortalık baya karıştı yani :KK43:( sonra dayım bana senle evde görüşcez dedi gitti. Sonra biz konuşmaya başladık avm ye gidip yemek falan yedik aksama kadar durdu o gün ve aramızda ki sorunları malesef çözemedik. Bu arada o 25 yaşında ben 22 yaşındayim üniversite okuyorum. Sonra o çalıştığı yere geri döndü aradan 2 hafta sonra seni özledim falan diyordu bende yüz vermedım arada sırada özledim diye yaziyordu bazen yüz verdim bazen yüz vermedim. Ee barismayacaksak bana bos bos özledim demesin ben onun oyuncagi degilim. Çünkü ben iliskide ona çok fedakarlik yaptım ama hiç bir şey yapmadı bana göre. En son 1 hafta önce yazdı benim çocukluk fotografimi cüzdanında taşıyordu onun fotosunu atmış bunu sana geri vermeliyim diye bende gerek yok istemiyorum dedim oda bir şey demedi tamam dedi bende çöpe mi atacaksin dedim oda Hayır atamam ki dedi bende tamam dedim. İlişkinin ilk başlarında evlılık konuşuyordu hep benle ama sonra evlenmek istemedigini söyledi ayrilirken. Ayrilali 1 buçuk ay oldu ve artık benim umudum kalmadi. Hala instagramda ekliyiz bu arada ne yapmam lazım hiç bilmiyorum beklemelimiyim ne yapmalıyım. Haziran da güney doğuya tayini cikacak ve o zaman hersey daha kötü olacak hiç görüsemicez ancak 5 ayda bi gelebilirim çoğu zamanda bana ulasman çok zor Bensizde kalabilirsin demişti ayrilirken Off deliricemmmm
Bence arada eski sevgilisiyle konuşuyor senide silip atamıyor vicdan yapıyor vAr bir şeyler bu çocukta üzgünüm Ama konu sadece ikiniz değilsiniz üçüncü kişiyi aranıza sokmuş bile

X