Aşk insan seçmez hocam

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.195
43.203
Ben aşığım hem de hiç olmayacak birine geçen dönem üniversitede dersini aldığım bir hocaya aşığım. Hem de bu adam benden tamı tamına 12 yaş büyük. Ben 20 yaşındayım o 32 yaşında ve 1.sınıf öğrencisiyim daha ve eklemeliyim ki bekâr. Ama o kadar seviyorum ki onun uğruna hikâyeler yazmaya başladım. Öyle sevimli ki. Güldüğünde sağ yanağında çıkan o minicik gamzesi ile gece karası gözleri ile öylesine şeker ki. Geniş omuzları uzun boyu ile pek de yakışıklı. Onu gördüğüm an olduğum yerde donup kalıyorum. Evet, benden çok ama çok uzun aradaki 20 santimcik boy farkı da topuklularla kapatılabilir ama değil mi günlük. Ben bu adama 8 aydır aşığım neler yapmadım ki onun uğruna biliyor benim ondan hoşlandığımı ilk başlarda gözlerimin içine falan bakıyordu çok göz göze geliyorduk derslerde sonra bir gün imza kağıdının arasına seni seviyorum diye yazıp koydum bunu da sınıftan kızlar bulmuş sevdiğim adama söylediler bende bu olaydan 5 gün sonra sevdiğim adama itiraf ettim gülümseyerek ben okumadım o kağıdı dedi ve hızlı adımlarla dersine gitti sonra o gün öğleden sonra bir başka sınıfa dersi vardı bende izin istedim dersinize girebilir miyim diye gülümsedi ve gel dedi sınıfa girince imza kağıdını çıkarttı en önce benim önüme koyarken o sınıftan olmadığım aklına geldi arkadaşa uzattı kağıdı ders anlatırken hep yanımda falan duruyordu sonra aramızda 1 insan mesafesi varken konuyu falan mırıldanıyordum içimden yanımdaki arkadaşımın duymasına imkan yokken dönüp efendim dedi bende söyledim konuyla alakalı bir şeyler konuyu anlatmaya devam ederken gözlerimin içine baktı ve kekeledi ki bu adam benim bu yazdığım kocaman satırı okusa ya da ezberden söylese kekelemez o kadar diksiyonu düzgün biri ders çıkışında hocam sizden çok hoşlanıyorum ya dedim gülümsedi sağ ol dedi ve arkamı döndüm gidiyordum anlıyorum seni dedi gülümseyerek bende gülümsedim ve gittim. O hafta numarasını buldum bir kaç kere özelden aradım ve mesaj attım mesajıma hiç bir şekilde cevap vermedi. Bir kaç gün sonraki derste de göz göze geldiğimizde gözlerini kaçırdı yanımdaki arkadaş soru sorunca göz göze geldik uzun uzun baktı o zaman. bir yerden numarasını buldum mesaj attım 1 aya yakın bir süre ama bir gün bana sakın bir daha mesaj atma hocan olarak seni ilk ve son defa uyarıyorum diye mesaj attı. ben o mesajdan sonra 2 hafta boyunca hiç mesaj atmadım cuma günkü derste de çok sıcak oldu camı açın dedi tam kalktım açmaya sen açma üşütür hasta olursun dedi ve o gün ne zaman bana baksa yüzünde gülümse oldu dün nazım hikmetin tarih ile ilgili bir şiirini okudu benim ona attığım ilk şiirde nazım hikmetindi ve bayağı nazım hikmeti de övdü geçen akşam mesaj attım tek bir şey sormak istiyorum şansım olup olmadığını çünkü bu bendeki heves değil bunu çok iyi biliyorum. Geçen zaman bana bunu çok iyi anlattı. Bu mesajdan sonrada numaranı siliyorum iyi akşamlar diye hiçbir şekilde cevap atmadı Cuma günkü derste de bekliyordum kızsın bağırsın laf soksun diye ama aksine sıcak davrandı yine imza kağıdını en önce benim önüme koydu bayanlara öncelik diyerek bir şey söylediğim de yada sorduğumda gülerek cevap verdi.yılbaşı diye buna hediye aldım ama asla kabul edemem dedi derste de ben surat astıkça o bana bakıp gülümsedi bir ara klimayı kapatmak için zıpladı bende onu izliyordum bana dönüp gülümsedi boyum yetişmedi deyip gülümsedi sonrada konuşmadığım halde bana bakıp sus dedi.bende 2 tane resmi vardı defterimin arasında bende dosyasına koydum o resimleri görsün diye. o hafta beni yanına çağırdı ve ve bir daha mesaj atmamı peşinde dolaşmamı söyledi. tamam dedim bende birinci dönem cuma ben telefonda konuşuyordum oda merdivenden çıkıyordu sırtı bana dönüktü. Ben birinden bahsediyordum o bana aşıktı bir zamanlar dedim dönüp bir baktı ama kıskanç bir adam bakışı attı. Arkadaş bile dedi kıskandı senin ki diye. Derste de kısada olsa geldi yanıma oturdu hiçbir bayanın yanına ya da masasına oturmayan adam o gün sözlü yaptı ben elimi kaldırdım sorulara birkaç soruya kaldırdı sonra hiç kaldırmadı beni sen sus otur diye. Ama şok oldu benim o kadar çalıştığımı sanmıyordu konu anlatımlı kağıt vardı hocam konuları buldum dedim aldı baktı güzel olmuş bu sınav için yeterli falan dedi. Onun dışında hiçbir konuşmamız olmadı. Bu son zamanlarda gereğinden çok karşılaşıyoruz okulda işi olmamasına rağmen denk geliyoruz ve her seferinde kısada olsa bana bakıyor sanki bakmamaya çalışıyor ama beceremiyor.

arkadaşlarla duruyorduk yanımızdan selam verip geçti normalde selam bile vermezdi bu adam bu araya kadar anlattıklarım hep 1. dönemdi şimdide 2.dönem yaptıklarını anlatacağım biraz da bu pazarteside uzun zaman sonra ilk defa merhaba diye Selam verdi ben de Günaydın hocam dedim ki ilk defa o konuştu öğlen kafe ye giriyordum yanımda da kız arkadaşım var maksat onu görmek bahane içecek bir şeyler almak bizi gördü sırıtıyor ama öyle böle değil yanında da bayan hoca vardı (evli kadın kıskanacak durum yok ) o bile döndü baktı kime bakıyor diye akşam üzeride arkadaşlarla oturuyoruz bankta 2 kız 2 oğlan bu oğlanlara bir baktı görsen oğlan onun meselesini bilmemesine rağmen bu neden böyle baktı ya dedi bende anlatım arkadaşlarla görünce de önümüzden geçti diğer tarafa gitti yolu uzattı birde ayak sürüye sürüye gitti çocuğa da ters ters bakıyor.

öbür yoldan dönüp gelecekti cesaret edemedi perşembe günü de ben selam verdim ona herkese siz diyen adam bana sen diyor cuma günüde yine selam verdim ama bu sefer fazladan merhaba hocam nasılsınız dedim o güzel sesi ile sağ ol diyerek samimi davrandığı kişilere verdiği selam gibi elini kaldırarak selam verdi. banklarda denk geldik bende arkadaşlarım ile oturdum ve dönüp dönüp bakıyordu nasıl utandım anlatamam 22 gün önce ona mesaj yolladım ve sadece sevmiyorum deyin bende yoluma bakayım dedim tık yok adamda o cuma günü karşısına çıktım merhaba hocam konuşabilir miyiz diye cesaretimi toplayarak ne dese beğenirsin sadece ''yoo'' o bana öyle deyince bende o sinirle kafana tahta düşer inşallah dedim ertesi hafta pazartesi bir baktım topallayarak yürüyor. Bedduam tersten tutmuş ama yinede acıdım dibimden geçmesine rağmen dönüp bakmadım bile telefona gömdüm başımı resmen. Arkadaş söyledi bakmış benden tarafa. şu sıralar umursamazı oynuyorum o hafta perşembe günde öğlen arkadaşın lavabodan çıkmasını bekliyordum o sırada o girdi binaya. Benden tarafa doğru bakıyordu bende tavanı inceliyorum. bir yandan da onu süzüyorum çaktırmadan maksat umursamıyorum ya akşam üzeride arkadaşa ona gidiyorum dediğim sırada arkadaşın dürtmesi ile kendime geldim meğersem karşıdan geliyormuş yine umursamazları oynuyorum ondan tarafa bakmıyorum ama o bakıyordu tam yanından geçerken laf attım iyi insan lafının üzerine gelirmiş diye 15 gün önce cuma günü arkadaş ile merdivenler den çıkıyoruz arkamızdan da o geliyormuş meğer ben Fark ettim ama umursamadım tam da o sırada arkadaşa biliyorsun benim bir yıldır hayatımda kimse yok diyordum o da sinirli sinirli söyleniyor muş hatta bir ara arkadaş hay senin gibi bir cümle duymuş ben duymadım ne söylediğini o kadar kaptırmış im ki kendimi arkadaşa bir şeyler anlatmaya geçen hafta pazarteside sabah denk geldik yanımdan geçti bina ya girdi döndü baktı ama yanımdan geçerken ben telefon ile konuşuyordum sanki dinledi gibi yanımda duraklayıp geçti öğlende önümden geçti şimdi ben çaktırmadan bakıyorum o da ben den yana bakıyor ama bir yere bakiyor bir bana gitti cafe den su aldı ilerimizde durdu şu içiyor şu bahane ama bizim de oturduğumuz yer görünüyor su içtiği yerden o derse giderken denk geldik yine suratıma bakarak şarkı söylüyordu akşam üzeride yanımızdan geçerken uzun uzun baktı bana. o haftanın perşembe günü tekrar denk geldik üzerimde mni etek ve askılı vardı sinirlı sinirlı baktı sanki bir şeyler mırıldandı telaşlı telaşlı yürüdü binadan çıkınca da yavaşlayarak gitti 5 sıralarında denk geldiğimizde de ben telefonla konuşuyordum gülümseyerek hatta kahkaha atarak ona inat olacak ya ben den yana değil de diğer tarafa çevriliydi kafası gülümsedi bana mı gülümsedi başkası namı gülümsedi yürüdü gitti ama kime gülümsedi Anlamadım ertesi günde boyundan bağlamalı sırtı açık tunik vardı üzerimde Öğlen denk geldik kampus un içinde beni görünce gülümser gibi oldu sonra kütüphane ye gitti biraz zaman geçince biz de gittik arkadaş ile yürüyorduk bölmelerin arasında o da masa da oturuyor ders çalışıyor bizden tarafa döndü baktı daha sonra arkadaş ile derse gittik merdivenler de tartışma tarzı şakalaşıyoruz o da merdivenlerden çıkıyordu durdu izliyor bende topuklu ayakkabının topuğunu yere vuruyorum uzun uzun baktı arkamı döndüm sırt dekolte mi gördü ters ters baktı döndü gitti 3 buçuk sıraları denk geldik yine yanımdan geçti bir şeyler söyler gibi mırıldandı sonra dönüp baktı gitti binaya girince tekrar dönüp sırtıma bakmış sinirli sinirlı bir kaç kez dönüp bakmış geçtiğimiz pazarteside sabah erkenden sevdiğimi gördüm aramızda mesafe olmasına rağmen benden yana baktı ve göz göze geldiğimiz an direk kafamı çevirdim. öğlen yine aşkımı gördüm sabah oturduğum yerin biraz ilerisindeydim önce etrafına bakındı bayağı arandı daha sonra bizi gördü bana doğru baktı kafasını eğdi sonra tekrar benden yana baktı ve kafasını eğerek gülümsedi r kaç saat sonra baktığımız da telefon kulübesinin ordaydı biraz arkadaş ile başka br yerde oturduktan sonra baktık yok direk kütüphaneye daldık etrafımıza bakınırken arkadaşın tamda burada yok dediği sırada kafayı bir kaldırıp baktı biz
yerimizden sıçradık adeta :KK70: dersten çıktım bir baktım cafede masada oturuyor meslektaşı ile takip ediyoruz ama okuldan çıktılar bir ara sokağa girdiler direk uzaktan uzağa peşindeyiz geri döndüler bu sefer biz direk u dönüşü yaptık bu sefer diğer yola saptık biz onlar arkadan geliyorlardı ama sanırım gördü bizi dün kızgın kızgın geçti yanımdan ve suratıma dahi bakmadı bugünde ben binaya giriyordum telefon ile konuşa konuşa arkamdan geliyormuş benim yanımdan geçip gitmek yerine sanırım telefonu dinledi.of ne yapacağım ben bu adamla 15 gün sonra üniversite tatile giriyor.

13 Haziran 2013 Perşembe
bu adam ne yapmaya çalışıyor ben bir türlü anlayamıyorum kafayı yiyeceğim ya Aksam üzeri gördüm yanımızdan geçti yandan yandan baktı sonra ben derse yakın yukarı çıktım yanımda Kardeşim vardı baktı bana gülümsedi Kardeşimın omzuna sevmek için vurmuş daha sonra ben kardeşime bakmak için merdivenlere doğru döndüm o da iniyormus bana doğru bakıyordu kaçamak bir şekilde gülümsedi :)tekrar denk geldik bakmış Kardeşim diyor ki sana bakarken gözlerinin içi gülüyor diye cafe de denk geldik arkamdan bakmış Kardeşim dedi ki önce sakalı ile oynuyor sonra da saçı ile oynuyor sana bakarken ama kivirta kivirta yürüyorum diye sert sert bakmış bu adam normalde zaten sert ve somurtan biridir herkese gülmez birde saçı ve sakalı ile ancak sıkıntılı yada düşünceli iken oynar ah birde utandığında :)
18 Haziran 2013 Salı
sınavda gözetmendi kıyamam ya sınav kağıtlarını dağıtıyor bizim oraya geldi karıştırdı eli ayağına dolaştı oyalandı falan bayağı göz göze geldik bizim sınıfa girince beni gördüğüne hç şaşırmadı normalde tesadüfen denk geldiğimizde şaşırırdı bütünlemede de öle olmuştu neden acaba İngilizce sınavındaydık İngilizceci de kankası

falcıya gttm
kadın bna demez mi o kız sevglisi dye ama kıza aşık olmdğını sdce alıcı konumunda olduğunu söledi kafasında halledemediği şeyler vr mesleği yüzünden susuyor oysa gelgitlerde buda hareketlerine yansıyor dedi ailevi sorunları varmış çok dolu kafası bu aralar dedi işte 5 vakte kdr seninle konuşcak dedi olumlu mu olumsuz mu dedim kart açtı olumlu olck senin sevgnin farkında oda masumca seviyor seni sana güvenyr ama etraftan duyacağı laflardan korkuyor dedi sana bakmadığını sandığın zamanlarda ble seni izliyor lider önder bir kişiliği var ben bilirim diyor sert biri ve br anı br anına uymuyor dedi kadın bna sana gelecek dedi o an kart açtı iç içe geçmiş alyans snaa gelecek ve geldiğinde evlenme teklifi edecek dedi kendine güvenemyr ve cesareti yok dedi mesleğinden vazgeçemiyor dedi
kestirip atmış ama isteyerek yapmamış bnu senden uzak durmak için kestirip atmış senin canını bilerek yakıyor sen ondan soğu diye dedi kadınbana aliyi ble söledi blyrmsn hemen hemen 2 sene önce dedi senin güvenini kırmış bu kişi arada da olsa o kişiyi düşünüyorsun ama önüne bak dedi o senin tamda bu güven kırıklığı zamanında çıkmış karşına 2. aşık oldğun adam dedi sen bu adama tapıyorsun ama habire dualar ediyorsun onunla olsun diye dedi şu 5 aydır ruh halin iyi değil dedi kısa br zaman önce ağlamışsın sen gözlerinden keskin keskin yaşlar akmış bu aralar hep ağlamaklısın yolda giderken ble dalıp gidiyorsun br anda silkelenip kendine gelyrsn dedi

dipnot :ali ilk sevgilim..

21 haziran 2013 Cuma

sanırım sorunları var bu iki hafta boyunca uzun zaman aynı gömleği giymeler ve suratından belli oluyor birde bugün buruşuk gömlek ve pantolon ile geldi normalde bu adam jilet gibi ütülü şeylerle gezerdi ki kıyafeti sanki sandalye üzerinde uyumuşsunda buruşmuş gibisinden çözebilsem ne derdi var.
BU MESAJI ATTIM

En zor şey gelir insana bazen sevdiğinin yanında olamamak. Ama en çokta bir derdin mi var diyememek. Geriye sadece tek bir şey kalır sevilen anlamasa da seven her zaman hisseder sevdiğinin bir derdi olduğunu. Bedenen yanında olmasa da sevilen kişi anlamasa da sevgisini yollar seven. His etmek istediğin an uzaklara bak yanında değilsem de sevgimi yollarım sana.

24 Haziran 2013 pazartesi

öğretim görevlileri odasına girdim bir başka hocaya bakmak için kapıyı çaldım bayan hocayı göremedim biraz daha gerideymiş baktım kapıdan yana döndü ağız iki karış açık meraklı meraklı bakıyor suratıma. :KK70: yine öğlen yanımdan geçiyor kafa yerde ama yandan yandan bakmaya çalışıyor sanırım brde gülümsedi falan :) cafeye gitti döndü yne yanımdan geçiyor çaktırmadan da bakıyor bir yandan tamda o sırada bana dönüp bakacaktı kafa benden yana çevrildi telefonum çaldı direk döndü önüne :KK70:

ya çok güzel tatlı bir aşk ve heyecan görüyorum yazdıklarında... ama bu yollardan geçmiş üniversitede bu tarz heyecanlar yaşamış biri olarak kendi kendine bir şeyleri yorumlamış kendi kendine gelin güvey olmuşsun gibi geldi... yok mini etek giymişsin sinirli bakmış, yok boyundan bağlı giymişsin sinirli bakmış yok köşe başında gülümsemiş yok yanındaki erkeklere bozulmuş... adam senin duygularını ve yaşının verdiği heyecanı anlayıp sana mesaj atmamış zamanla geçer diye heralde ama sen her hareketinden mana çıkarıyorsun... emin ol benim de öğrencim bu şekilde bana sürekli aşkını ilan etseydi ben de onun gençliğine verir ona cevap atmaz, onun bu duygulaının zamanla geçmesini beklerdim......

Bende lisedeyken ingilizce öğretmenime aşıktım sözde.
Tabi biz ne desek sen şimdi ben gerçekten ciddi şeyler hissediyorum diyeceksin.
Sen adamın bakışından, yürüyüşünden sürekli bir anlam çıkarma derdindesin yapma bunu bence.
Ya da hiç olmadı adam senin bu ilginden hoşlanıyor diyebilirim en fazla.
Özellikle akademik kariyer yapmaya çalışan biriyse kesinlikle yaş tahtaya ayak basmaz.
Ve en önemlisi beklentiye girme derim.
Sen birşeyler umut ederken onu başka biriyle görürsen çok üzülürsün.

konunu daha öncede görmüştüm başka bi başlıkta
bence sen her hareketten anlam çıkarmaya çalışma
belli ki adam seni kırmak istemiyo yaşın küçük olduğu için de kırmadan üzmeden uyarmaya çalışıyo
belki bi bayan olsa böyle bi durum karşısında sert tepkiler verebilir ama erkeklerin çok fazla önemseyeceğini sanmıyorum
öyle ya da böyle adam istemediğini söylüyosa sende daha fazla ısrarcı olma bence

Adam senden hoşlanıyor mu ya da senin ilgin mi hoşuna gidiyor sadece ya da hocan olduğu içinmi pasif kalıyor emin olamadım.
Ama o kadar güzel anlatmışsın ki çok keyifle okudum hepsini gerçekten.
Hakkın da hayırlısı umarım sonunda üzülmezsin.

canım ya üzülmeni hiç istemem ama gerçekçi olmak lazım. hocanın sana ilgisi oldugunu falan düşünmüyorum ne yazık ki. sen onu sevdiginden her hareketini kendine yontmaya çalışmışsın.. ben ortada elle tutulur bi aşk belirtisi göremedim.
sen elinden geleni yapmışsın eger hocanın sana ilgisi olsa emin ol bunu gösterirdi (okul içinde belki tedirginlikten göstermezdi ama okul dışında mutlaka gösterirdi ). şimdi sessiz kal ve geri çekil lütfen.. duygusal açıdan daha fazla zarar görmeni ve gurursuz konumuna düşmeni istemem.
bi süre sessiz kal ve bekle hem kendi duygularını da tartmış olursun.. belki de bu yaşın itibariyle sadece bi heves.lütfen olgun davranmaya çalış tatlım...

Adam senden hoşlanıyor mu ya da senin ilgin mi hoşuna gidiyor sadece ya da hocan olduğu içinmi pasif kalıyor emin olamadım.
Ama o kadar güzel anlatmışsın ki çok keyifle okudum hepsini gerçekten.
Hakkın da hayırlısı umarım sonunda üzülmezsin.

teşekür ederim canım kırıcı olmadan ve aşağılamadan tek yorum yapan sen oldun bende anlayamadım ne yapmaya çalıştığını

buraya aktardıklarım kendi hislerim değil aslında emin olun ki ben kendi hislerimi yazarak eklesem roman olur çevremdeki herkes elektriğin ve davranışlarının farkında benim ona olan hislermi blmeyen biri ble bizimle aynı ortamda bulunsun direk farkına varıyor

Bakti,bakmis,gulmus,kizmis,mirildanmis oy niyeti olan adam mesaj atma demez yada mesajina karsilik verir,
vs. vs. belliki senin ilgin hosuna gidiyor ama o seninle ilgilenmiyor...
mesaj atmama nedenide olurda orda burda gosterirsin diye olabilir :KK31:

teşekür ederim canım kırıcı olmadan ve aşağılamadan tek yorum yapan sen oldun bende anlayamadım ne yapmaya çalıştığını
Canım bende kırıcı bir yorum yaptığımı zannetmiyorum hele aşağılayıcı bir yorum kesinlikle yapmadım.
Dediğim gibi en fazla senin ilginden hoşlanıyor olabilir.
eğer gerçekten birşeyler hissetseydi ya da seninle görüşmek isteseydi diyeyim, mesajına karşılık çok gizli bir şekilde görüşürdü ve sıkı sıkı da tembihlerdi sana kimseye duyurmamanı.
Ama o ne yapmış hocan olarak uyarıyorum şeklinde bir cevap vermiş.
Ben üzülmemen için beklenti içine girme dedim.

Yaşadığın anormal ya da ayıp bir şey değil ki neden aşağılayayım.
Pek çok insan belli dönemde hocasına bu tarz şeyler hissetmiştir.
Burada en önemli şey senin her sonucu göze alman.Hayal kırıklığına uğrama ihtimalin çok yüksek.
Sana kalkıp aman sevme bu adamı falan diyemem tabi ki.
Sadece sonunda üzülecekte olsan bu dünyanın sonu olmayacak.

Canım üzülme ama malesef bu adamda sana karşı birşey yok.Senin ondan hoşlanman hoşuna gidiyor belli ama sadece o kadar.Şu anlattığın "bana baktı,bakmadı,kafasını çevirdi,gülümsedi" muhabbetleri senin yaşlarında olur sadece.Yani bu adam 32 yaşına gelmiş birşey hissetseydi bir hamle yapardı.Tam tersi seni kırmadan başından savmaya çalışmış.Sen kendince onun hareketlerini yorumlayıp kendine heyecan yaratıyorsun ama bu adamdan birşey çıkmaz söyleyeyim sana.Üniversitede hocalarla birlikte olan tanıdığım insanlar oldu ama emin ol hiç de böyle değildi muhabbetler.

Bana kalırsa öğretmenini daha fazla zor durumda bırakma. Öğretmenlerin kalbi olmaz diye birşey yok fakat öğrencileri söz konusu olunca kalpleri yoktur. Senin gibi kimbilir kaç bayan öğrencinin ilgisiyle sınava tabi tutuluyorlar bir düşünsene...
Bu hevalar, hevesler, bu aşk sonu olmayan uçsuz bucaksız bir kuyu gibi görünür ama akıl mantık duygu gelişince hisler de boyut değiştirir. O zamana erişinceye kadar bu aşkın pençesinde kavrulacaksın :) Her boş anını onu düşlemekle geçireceksin, :) ama bir bakmışsın ki ... HOPPP! bir varmış bir yokmuş bu aşk bitmiş :) ama insanın da geçmişinde yaşadığı heyecan hissettiği bir hatıra olması güzel :KK66: hele ki bu aşksa...
Ama dediğim gibi tabi ki aşık ol fakat hocanı zor durumda bırakacak durumlardan kaçın.
:KK16: (AMA BENİM ADIM AŞK BÖCEĞİ BEKLEYEMEM BEN BU GECEYİ) :KK16: :KK24: hehehe :KK9:

Yaşadığın anormal ya da ayıp bir şey değil ki neden aşağılayayım.
Pek çok insan belli dönemde hocasına bu tarz şeyler hissetmiştir.
Burada en önemli şey senin her sonucu göze alman.Hayal kırıklığına uğrama ihtimalin çok yüksek.
Sana kalkıp aman sevme bu adamı falan diyemem tabi ki.
Sadece sonunda üzülecekte olsan bu dünyanın sonu olmayacak.

teşekür ederim canım evet ben onun için herşeyi göze alarak sevdim üzülmeyide canımın yanmasınıda

fazlasıyla adamın peşinden koşmussun ama adam belli ki seni kırmamak için sert yapmıyo
biraz fazla hislerine kapılarak hareket etmişsin
evet gülümseyebilir okulda bu gayet normal
emin ol selam veren herkese gülümsüyodur da senin hislerin farklı oldgu için anlamlar çıkarıyosundur
adam zaten msjına karşılık vermeyerek vs niyetini belli etmiş
belli ki kaçamak bakışlardan hoşlanıyo sadece o anlık gönlünü eglendiriyo
kırmak istemem emin ol olumlu yorum yapmak isterim fakat durum bu arkadaşım
daha gerçekçi yaklaşmalısın olaylara zaten 2 dönem bu şekilde devam etmiş olacagı varsa kesin bu vakte kadar olurdu
erkekler sabırsızdır

hakkında hayırlısı arkadaşım..

"Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz" bölümünde "Sevmek Suçmuş Özür Dilerim Hocam" dıye aynı ıçerığe sahıp bı konunuz var zaten.
Sayfalarca da konuşulmuş, yetmemış aynı konuyu burda açmışsınız bu yasak.

Konuya gelırsek
baktı, güldü, döndü baktı vs dıye gereksız detaylara gırmışsınız
üşenmeden okudum ve şunu anladım
kendı kendınıze gelın güvey olmuşsunuz, bu adamın sızden hoşlandığı yok, eğer öyle olsaydı çoktaaan açılmıştı.
Kendınızı yıpratmayın bence.

kusura bakmayın ama bu sizde takıntı halini almış.. profilinizde açtığınız konuların neredeyse hepsi bu konu ile ilgili... yapılan yorumlar neredeyse aynı.. ama ısrarla aynı konuyu açmışsınız... lütfen bu kadar kaptırmayın kendinizi....

X