Aşk-ı Memnu Kanal D

kız o simili ne öyle yakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Behlül al sana smili bu kaydirigubbakcemile3
nerden buluon sen bu similileri çabuk söle :mymeka: kaydirigubbakcemile3

Ya bir konu açayım da eklesinler bu smileri ya dimi
6ea6af62512ccb1955b8c062f651e626.gif

Aşkı memnu fıstıklarım hepinizin yeni yılını kutlarım opuyorumnanaktan

Chess tebrik ederim canımŞeniz

Topiğe 2-3 gündür uğramamıştım, ben de yeni yılınızı kutlarım kızlarrr.2010 yılında topiğimizde bol bol konuşmak nasip olsun.:) ayrıca chess ben de tebrik ederim senii opuyorumnanaktan

Topiğe 2-3 gündür uğramamıştım, ben de yeni yılınızı kutlarım kızlarrr.2010 yılında topiğimizde bol bol konuşmak nasip olsun.:) ayrıca chess ben de tebrik ederim senii opuyorumnanaktan
Senin de yeni yılın kutlu olsun canım, sağlık dolu yıllar diliyorum..
Bu sene dizi bence daha bomba olacak, yeni fragmandan belli :jeyyar:

Kizlar fragman yine muhtesem,behlül yandiiiiiiiiiiiiiiii

Besir hastaneye kaldirildi orda behlül'e bihter ile iliskisini bildigini söyledi

aceba behlul besırı öldurumu?..
eger ıstanbula gotururse besır herseyı anlatır

firdevs den evlılıkle ılgılı bılgıler alma vaktı kaydirigubbakcemile3hatun evlencek cetın bey amca ıle kesinkaydirigubbakcemile3
kızlar ben dıyom behlul bıhter aşkı bıter artık yenı maceralar fırdevsden gelmelı:hulya:

sonunda bihter kendinden beklediğimi yaptı kıskandırma numaralarına başladı zavallı adnan arada kullanılıyor gel adnan git adnan

Yok sanmam canım Beşir de o yürek yok, cdyi parçaladı en son..Elindeki kanıt yok oldu :sinifsinif:
ama hastanade aslan kesıldı besır..
belkıde olcem kaybetcek bısım yok der ve acıklar..
bıhter bu gece kalmasın hamıle:sinifsinif:

Ayy, hamile kalırsa çocuk bir doğcak; sarışın renkli gözlü delikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hatlar karıstı yawrım sen ıcerı junıor ednan dısarı kaydirigubbakcemile3

azelya şu fotodaki tombik döneri ısırmak istiorum :hulya:

buarada bihter yine kıymetlisini kullandı kıskandırmak için:sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

azelya şu fotodaki tombik döneri ısırmak istiorum :hulya:

buarada bihter yine kıymetlisini kullandı kıskandırmak için:sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

26 yıl önce en az 10 yaşında olsaydın ısarabilirdin canım, çok ısırırlardı beni küçükken kaydirigubbakcemile3

26 yıl önce en az 10 yaşında olsaydın ısarabilirdin canım, çok ısırırlardı beni küçükken kaydirigubbakcemile3

26 yıl önce annemin karnında gelişim görevlerini tamamlamaya çalışıodum ben nan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X