Aşk-ı Memnu Kanal D

fragmanı verdiler :eek:

evet o malum sahne de var ,beşir hastalanır ve hastaneye kaldırılır ,doktoru goremedım ama kaydirigubbakcemile3

beşir söyledi sonunda behlül'e her şeyi biliyorum dıye..:hulya:

onun dışında neler oluyo kız anlatsana:hulya:

ay bu bolum cok guzel olcak be, bihter istemeye istemeye ednanla birlikde oluyor, surat yapiyor peh,
behlul besiri Istanbula goturcem seni diyor, o da dio bu senin icin hic iyi olmaz diyor, bihterle sizi biliyorum diyor, ortaligi ayaga kaldiriyor bi sey atti mi ne, sonra madmazelin babasi vefat ediyor harika bolum olcak .

Behlüle artık bana uzaktan bakacaksın sana yeni yıl hediyem olsun diyo Bihter delikafadulden

anaaaaamm fragmanmı çıkmışş anlatılanlara göre baya etkileyici görmek istiyorummmm

saol mügeŞeniz

ay bu pihter ne gıcık bi insan ya, istemiyosan sevişme, hey allam ya, sap gibi durmuş orda boş boş tavana bakıyo:mymeka:

siz varken ne haddime benim fragman eklemek buyrunnnnnnnnn
bu hafta istisna oldu ne demek rica ederim :1closedeyes:
sebeb-i ban sahnede var bu hafta delikafadulden
şimdi tvde de gösterdiler

Son düzenleme:
illa sevişçek hatun yaa kaydirigubbakcemile3fragmanı gördüm şimdikaydirigubbakcemile2 manyyakkk güzel olacak bu bölüm perşembe gelsin bir an önce

siz varken ne haddime benim fragman eklemek buyrunnnnnnnnn
bu hafta istisna oldu ne demek rica ederim :1closedeyes:
sebeb-i ban sahnede var bu hafta delikafadulden
şimdi tvde de gösterdiler

yok kız artık fragmancı başılığından istifa ettimkaydirigubbakcemile3

ay dur pihtere laf sokmadan gitmiyim:

ikiyüzlü kadın ya, s.lak adnanda seviniyo, boncuk buldu sanki, pehh:dilcikar::dilcikar:

ya ben pcyi formatladım geçen hafta giremiorm şimdi you.tbe.. mafoldumben

yardım istiom kardeşler bacılar :gitme:

ahanda tvde verdiler şimdi, o ne öle yaa çok heyecanlı bi bölüm gelio :delikafadulden:

Behlülün kısa saçları muhteşem yakışmış:lepi: yüz hatları dahada çıkmış ortaya süper olmuş vallaa

Offfff anam ben diyim sağaa yaa, Beşir söylüyor ama yanlış kişiye :eek:klava:
Bihter'de Behlül'ü acayip kıskandırıyor
a24fe349ad000250c34d1c3bff09b9a6.gif

X