Aşk-ı Memnu Kanal D

Yaa Mehlülün saçlarıda yakıyordu yani eheheh,hele giydiği o borda takım:roflol: Bihter rolündeki bayanda ismi neydi unuttum,Bihterin ağız haraketlerini ve yürüşünü tıpkı yapıyordu.ay ne güldüm.:roflol:

:jeyyar:Bence M.Erbil bunun devamını getirsin

günaydın şekerler.
ay ne fragmandı bee.:1shok:
heyecanla bekliyorum gel perşembe geelll.
sositosositosositosositosositososito

Koptum Mali ye yaaa...Bihter tam süpperdi..Topuklu ayakkabı olayı hiç abartılmamış,aynen yansıtılmış..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

önceleri ben beşirin matbazele açılacağını düşünöüştüm ama yanlış kişiye anlatıyo alık :eek:klava:eski aşkı memnuyu izledim okadar sıkıcıkii anlatamam orda behlül nihale acayip aşık oluyo kitaba uyulcaksa aynen ilerleyen bölümlerde süper görünüyo :teytey:perşembe kimseleri kabul etmiyorum eve valla konuşulanlardan dizimizin tadı çıkmıyo ayolopuyorumnanaktan

valla kızlar ben o gün bizimkileri uyutmıyacağım akşam erkenden yatırcamki rahat izleyeyim:emir_bebek:

önceleri ben beşirin matbazele açılacağını düşünöüştüm ama yanlış kişiye anlatıyo alık :eek:klava:eski aşkı memnuyu izledim okadar sıkıcıkii anlatamam orda behlül nihale acayip aşık oluyo kitaba uyulcaksa aynen ilerleyen bölümlerde süper görünüyo :teytey:perşembe kimseleri kabul etmiyorum eve valla konuşulanlardan dizimizin tadı çıkmıyo ayolopuyorumnanaktan

ay aman inşallah, yoksa pihterin behlüle karşı bak ben nasılda adnanla sevişiyorum tripleri çok iğrenç:bbo::bbo::bbo:

şu nihale de bi kilo verdirseler iyi olacak
ne zamandır aynı kiloda ya
dizide de rejim yaptığından falan bahsediyo da eğer normal hayatında yapmıyosa da yapmaya başlamalı bence :)

X