Aşk-ı Memnu Kanal D

ya kızlar ben bu kızımın lülül (behlül)aşkını ne yapacağım.bitti diye dakikalarca ağladı:)))seyretmeyim bi daha yanında bari..

Benim ufaklıkta Bihteremi yanık acep?kafamçokkarıştı..
Baba ,kurtlar badisini açma,annem Aşkı memluyu seyrediyor..diyodu..
Bu velet,:ecrin_bebek: beni kullanıyo olmasın, Bihteri izlemek için..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ınanmıyorum nasıl geçecek on gün yaa...Ve yine balodan mı devam edecek kesin bihterin bi atakta bulunması lazım...

olduuuuuuuu sonrada herüf beni kapının önüne koysun.

canım senin kız behlülün saçlarını kestirmesi konusunda ne düşündü acepkaydirigubbakcemile3

aman valla behlülü behlül yapan saçlarıydı herhalde, aynı boya gelen kadar bi sene geçer:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

valla canım bu sefer bitti diye daha bi uzun ağladı.hatta babası arada kurtları açtı diye çığlık çığlık üstüne attı.sanırsam o da anası gibim saçları beğendi.bak şu an bile tepemde lülül diye bağırıyor.yukarıdaki fotoları gördüde:)))

ayy ben bu bölüm izleyemicm:gitme: tamda yılbaşına gelio acaip heyecanlı bi bölüm olur die düşünüorum..

artık çarşamba akşamına kadar fragman üzerinden dedikodu yaparız..:hulya:

ayy ben bu bölüm izleyemicm:gitme: tamda yılbaşına gelio acaip heyecanlı bi bölüm olur die düşünüorum..

artık çarşamba akşamına kadar fragman üzerinden dedikodu yaparız..:hulya:

üzülme canım bu hafta aşkı memnu yok zatenkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Yaaa neden yokki bu Perşembee . Yılbaşı özel çekselerdi güzel olurdu mafoldumben -tatlicadiarzu-

Yaaa neden yokki bu Perşembee . Yılbaşı özel çekselerdi güzel olurdu mafoldumben -tatlicadiarzu-

Evet, adnan öğrenseydi falan yılbaşı özel bölümünde, diğer yılbaşı programlarından yüksek reyting alırdı vallakaydirigubbakcemile3

hadi yaaa :hulya:

fragmandan sorumlu devlet bakanı olduğun nasılda anlaşılıo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

istifa ettim cınım o görevden, artık fragmandan sorumlu bakan eski çarşaf yeni ednan
:1closedeyes::1closedeyes:
kaydirigubbakcemile3

Ooof bi eğlencemiz diziler var onlar da tatile girince insan sıkıntıdan ölüyo! Valla yılbaşı falan dinlemez oturur izlerdim çıksaydı. Zaten yılbaşı gelmiş neyime... akannehir

tamda en heyecanlı yerinde bıraktılar ya:umursamaz:

starda mehmetali erbil aşkı memnu taklidi var behlül mehmet ali erbil tabii, onla idare ederiz artıkkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…