Aşk-ı Memnu Kanal D

elifin yurtdışına gittiği zaman yani 3bölüm önce sanırım,, elif gitmeden önce yüzüğüni geri verdi behlüle, behlül tam denize atıcaktı ama son anda vazgeçti..

gitti yüzüğü bozdurdu ve o kolyeyi aldı die düşünüorum :roflol:

:roflol::roflol::roflol: sabah sabah güldürdün beni yine mag ilahi

şimdi tekrar izliyorumda laf soka soka oymuş adamı pihter ya, yalama yaptı herhalde behlülde de gayet sakin,
sıkıldım kestime biriktiriyodu herhalde, tek ve ölümcül bir darbe
:hulya:
pihter çok ikiyüzlü nasılda rol yapıyor nihale, canım cicim iyiliğin için bilmem ne, sahte gülücükler falanakannehir

şimdi tekrar izliyorumda laf soka soka oymuş adamı pihter ya, yalama yaptı herhalde behlülde de gayet sakin,
sıkıldım kestime biriktiriyodu herhalde, tek ve ölümcül bir darbe
pihter çok ikiyüzlü nasılda rol yapıyor nihale, canım cicim iyiliğin için bilmem ne, sahte gülücükler falanakannehir

kaydirigubbakcemile5

ay geçen bölüm hastaydım doğru düzgün izlemedim bile
ama süpper bölümmüş yahu, şahane
akannehirakannehirakannehir

güzel bölüm olmus hele behlül lafı güzel sokmuş.'uzamıştı sıkıldım' iki kelime ne çok şey ifade ediyor yaaaa süperdi bayıldım

çetini, firdomu aynur mu kapar ömürcüm ne diyosun,
masada bakışmalarına koptum, valla dünya kadınların dünyası aslında, erkekler çapkınız diye boşuna gezmesin
kaydirigubbakcemile3

çetini, firdomu aynur mu kapar ömürcüm ne diyosun,
masada bakışmalarına koptum, valla dünya kadınların dünyası aslında, erkekler çapkınız diye boşuna gezmesin
kaydirigubbakcemile3

Aynur başedemez firdoyla..akannehir

Firdo kaparkaydirigubbakcemile3

Ama bi de şu var çetin acaba aynura daha önceden bi aşk besliyomuydu?

Bunu ilerleyen bölümlerde anlarız..

ya kızlar ben bu kızımın lülül (behlül)aşkını ne yapacağım.bitti diye dakikalarca ağladı:)))seyretmeyim bi daha yanında bari..

Aynur başedemez firdoyla..akannehir

Firdo kaparkaydirigubbakcemile3

Ama bi de şu var çetin acaba aynura daha önceden bi aşk besliyomuydu?

Bunu ilerleyen bölümlerde anlarız..

valla dünyanın sayılı zenginlerinden deyince kadın, firdo aynen böyle oldu
istockphoto_5248329-i-want-money.jpg

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya firdonun fık fık dedikodu kaynayan bi arkadaşı vardı, sarışın o görünmüyo, balodada yoktu, sanırım onun yerini zerrin arbaş aldı
bide kesin fark etmişsinizdir, nihal balo için giyindiğinde kolye boynundaydı ama baloda yoktu kolye, behlülmü çıkarttırdı acep, kaçırdım herhal ben orayı:hulya:

X