Aşk-ı Memnu Kanal D

kız evli bi baayanımm lütfen.:umursamaz:
bekar olsam bırak taş evi çadırda bile girerdim.(yeni yıla yanlış anlamayın piliz)

anaaa ihale bana kaldı iyi mi, canım sen değil misin behlüle yeni yıla girmek isterim diyen:roflol::roflol:

anaaa ihale bana kaldı iyi mi, canım sen değil misin behlüle yeni yıla girmek isterim diyen:roflol::roflol:

canım benim
arkadaş demiş ya ben bihterle gircektim diye
bende dedim behlül le girmeyi tercih ederim diye.
yani o televiziyonda ben evimde şekerim.kaydirigubbakcemile3
sen yanış anadın beni.

canım benim
arkadaş demiş ya ben bihterle gircektim diye
bende dedim behlül le girmeyi tercih ederim diye.
yani o televiziyonda ben evimde şekerim.kaydirigubbakcemile3
sen yanış anadın beni.

şekerim şaka yapıyorum yakaydirigubbakcemile3

ömür nerde acep, o yılbaşına kimle girmek isterdi, kaç gündür görünmüyo, bu hafta dizi yok diye sattı bizi:umursamaz:

şekerim şaka yapıyorum yakaydirigubbakcemile3

ömür nerde acep, o yılbaşına kimle girmek isterdi, kaç gündür görünmüyo, bu hafta dizi yok diye sattı bizi:umursamaz:

neyse ben açıklamış bulundum.:kedi:

ömür yılbaşı gecesi için hazırlıklara başladı demekki.
saç baş elbise yemek menüsü derken buraya uğrayamaz.kaydirigubbakcemile3

Ben Firdoşumla -tatlicadiarzu-yılbaşına girmeyi tercih ederdim..
Ondan öğreneceğim, tonla şey olsa gerek..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ya, bakalım çetini avlayabilcek mi:jeyyar::jeyyar:

bence olay bitmişdir :jeyyar: bu kadından hiç bişey kurtulamaz kesin amacına ulaşır sengözlerimebaksanab
bi tek ednanı elde edemedi onu kafaya takmışdı malum oda senaryo gereği işde nolcak
yoksa ondan kaçarmıkaydirigubbakcemile3

[youtube]jjTuWyjtVg0[/youtube]

pihterin yeni filmi güz sancısı:hulya:

pihter burdada topukluyla yürüyemiyo, sevişiyo, ve döküyo kırıyo cinnet geçiriyo, kadına yapıştı bu cinnet sahneleri:roflol::roflol:

filmde peykerde oynuyo:hulya:

Son düzenleme:
kız chess bu eski filmi değilmi bihterin şimdilerde gecenin kanatları vizyondaydı :uhm:

yok canım bu en yenisi, daha vizyona girmedi, kanal d de falanda çıkıyo reklamı, berene helal olsun yanlız kadın hem full dizi, sinema, akarken dolduruyo, allah arttırsın:hulya:

X