Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben de yakıştıramıyorum ama..Gümüş dizisindeki karısı,:tomato: kara, kuru, kaknem:umursamaz: bişeydi..Nihal onun yanında gülsuyuyla yıkanmış,zemzemle durulanmış vaziyette kalıyor.a.s.

Çocuk ,partnerlerinin yanında yaldır yaldır parlıyor...:jeyyar:

Al benden de okadar.Hele o Gümüş'ün e harfini kalınlaştırarak meeemet meahmet demesi yok muydu, hiç beğenmiyordum :umursamaz:

Ben de yakıştıramıyorum ama..Gümüş dizisindeki karısı,:tomato: kara, kuru, kaknem:umursamaz: bişeydi..Nihal onun yanında gülsuyuyla yıkanmış,zemzemle durulanmış vaziyette kalıyor.a.s.

Çocuk ,partnerlerinin yanında yaldır yaldır parlıyor...:jeyyar:

Al benden de okadar.Hele o Gümüş'ün e harfini kalınlaştırarak meeemet meahmet demesi yok muydu, hiç beğenmiyordum :umursamaz:

:roflol::roflol::roflol:
maaamet evetkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o kadın kayboldu gitti be, tek dizilikti herhalde şöhreti:hulya:

acı aşk ne ya çok cahal kalmışım benakannehir

evet kıvanç yüzündenmiş, kocasıda trt de kuzenlerim diye bi dizi vardı orda oynuyodu
:hulya:

Acı Aşk 11 Aralıkta gösterime girmiş bi türk filmi..

Halit Ergenç Cansu Dere de oynuyo songül dışında..

[B]şimdi izledim tamamını...saçımı kestirdim uzamıştı çünkü sıkıldım derken bihterdende sıkıldıgını kastetti heralde behlül..zaten orda zırlıcaktı bihter yazık ama üzüldüm

behlül ne zamn aldı kolyeyi

elifin yurtdışına gittiği zaman yani 3bölüm önce sanırım,, elif gitmeden önce yüzüğüni geri verdi behlüle, behlül tam denize atıcaktı ama son anda vazgeçti..

gitti yüzüğü bozdurdu ve o kolyeyi aldı die düşünüorum :roflol:

Bi de karı kendini kas kas kasmaya başlamıştısositososito,Meeemeeet onu sevmeye başladığında.
İstemem yan cebime havalarındaydı..Dövesim geliyordu..kaydirigubbakcemile3
Acı Aşk 11 Aralıkta gösterime girmiş bi türk filmi..

Halit Ergenç Cansu Dere de oynuyo songül dışında..
Songül,Diğer oyuncuların başarı ve isimlerinden prim yapıyor:mymeka:.Vasıfsız bir oyuncu bence..yerimseniben

elifin yurtdışına gittiği zaman yani 3bölüm önce sanırım,, elif gitmeden önce yüzüğüni geri verdi behlüle, behlül tam denize atıcaktı ama son anda vazgeçti..

gitti yüzüğü bozdurdu ve o kolyeyi aldı die düşünüorum :roflol:

Evet şekerim.O yüzüğü bozdurup kolyeyi almıştı bihtere..

O anda parmağından çıkarıp koyduktan sonra..Tırsıp tekrar takmıştır belki...
Bizim anlayacağımızı düşünüp ,o sahneyi çekmeye, gerenk görmediler demek ki..hihoyyyt

kaza geçirdiği gece yüzük yoktu parmağında hastaneden çıktığında eve geldiğinde yine yoktu.
neyse çok takılmayalım -tatlicadiarzu-

X