Aşk-ı Memnu Kanal D

firdevsin ilgilendiği iş adamıda tam firdevs hanımlık bakalım aralarında bir ilişki yaşanacakmı yaşanırsada firdevs hanıma yakışır biri

belki arkadasına beslediği hisleri vardır adamın.şimdi eşiyle aralarıda bozulunca su yüzüne çıkar belki hem her geçen gün dahada gençleşiyorsun dedi kadına:jeyyar:

belki arkadasına beslediği hisleri vardır adamın.şimdi eşiyle aralarıda bozulunca su yüzüne çıkar belki hem her geçen gün dahada gençleşiyorsun dedi kadına:jeyyar:

Evet,izledim .Ama sonrada Firdevs hanımın elcağızını öpmeye geldi.Bende dans edicekler sandım ama -tatlicadiarzu- .Firdevs de bundan sonra daha sık görüşürüz inş dedi

delikafadulden .Belkide aşk üçgeni olur lülülülülülüakannehir

olabilir canım bu diziden herşey beklenirkaydirigubbakcemile3adam yanına gelince firdevs hilminin karısına nasıl bakıyordu öyle çok güldümkaydirigubbakcemile3arsen hanımın yüz ifadesine anlam veremedim ama ben kıskandımı acaba yoksa onundamı adamda gözü vardı:roflol::roflol:

bihterin elbisesini beğendim ben.gerçi hep miniyle gördüğümüz için uzun elbise giymesi acayibimize gitti. ama saks mavisi bu sene çok moda..bizim yeni koleksiyonun çoğu bu renkten oluşuyor... mutlaka o renk kazak,şal,elbise v.s. bişey edinin.
sadece bihterin ödül aldıgı yerı izleyebildim akşam netten izleyeceğim..

Nesrinin bilekleri de maşallah, kütük! ..Adana burmasını taktı Balıkçı..
nerden baksan 40-50 gr vardır bilezik.

ayy çok yaşa emi ne güldüm yaa :roflol: kütük mü 40-50 grammı :roflol:

Aman o yüzük müymüş o..Bende önce, hediye paketinin ,gümüş rengi kurdelesini mi? dolamış naapmış diye düşümdüm..kaydirigubbakcemile3

hee tabi bihterde KK yılbaşı çekilişne katılmış gelen hediyesinin kurdelesini takmış kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

O anda parmağından çıkarıp koyduktan sonra..Tırsıp tekrar takmıştır belki...
Bizim anlayacağımızı düşünüp ,o sahneyi çekmeye, gerenk görmediler demek ki..hihoyyyt

selam kızlarrr akşam arkadsıma gttim online olunca yorumlarla daha zevkli oluyodu ama gremdim onda net yok dizi dün akşam çok başarılıydı vallaa heycan veriyo bu bölümler artık behlülün bihtere son hamlesi baloda saçları konusunda çok uzadı sıklıdım demesii gecenin bombasıydıı süper dayadıı bihterekaydirigubbakcemile2 bihter ağlıcak yeni bölümlerde yinee o ağlayınca izlemek dahada keyif veriyolülülülülülüönümüzdeki perşembe yılbaşı olduğundan şimdi çokmu beklicez yeni bölümü anlıyamdım perşembe oynamaz amaaaan amaaankafamçokkarıştı

Evet oda var ama ben olsam Firdevsi tercih ederdim :roflol:
Firdevs onu kimseye yem etmez merak etmeyin :jeyyar:
Onlar sadece arkadaşmışşşş:1closedeyes:
Ben de firdoşu yakıştırdım adama, ama adamın hissiyatları ne yönde acaba?:uhm:

Ya evet gençleşiyorsun-tatlicadiarzu- dedi..O da bir mesaj olabilir izleyici için..
Eğer Firdoşa tav olursa Çeto,offff..Firdoş durdu durdu, turnayı gözünden vurdu ,tam olur..
Hemde 12 den..
Arkadaşı, dünyanın en zenginleri listesinde falan deyince,
Firdoşumun ,bir ağzının suyu akmadı yaaaani...
kaydirigubbakcemile3

:roflol:

Arsen hanım,Firdevs hanım ve Peykerin kayınvalidesi Çetoo için birbirlerine girmesinler sakın :jeyyar: Ama bu işin galibi Firdevs,ahanda yazdım buraya :1closedeyes:

adamda hoşlandı Firdevsten canım :teytey:

dün akşam ki bölüm çok güzeldi ya zevkliydi baya behlül dehşet olmuş ama bihtere çok üzülüyorum ya yazık

behlülün bihtere olan golü gerçekten çok güzeldi...ednanın yaşlı kollarına dönüp alzehmer merkezi kalp ve damar hastalıkaları merkezi vakfı kursunlar böylece mutlu mesut yaşayıp dursunlar.ednanın şunun şurasında ne kadar ömrü kaldıikaydirigubbakcemile3

sen öle san adnanda bu libido varken behlülüde gömer o :jeyyar: :roflol:

ya kızlar baloda Firdevsin boynundaki incili takıya bayıldımmm, harikaydııı,
gerçi kadın her daim süpper de.
ben kolyede takılı kaldımm.
bilen,bulan varsa desin bi

Ben de yakıştıramıyorum ama..Gümüş dizisindeki karısı,:tomato: kara, kuru, kaknem:umursamaz: bişeydi..Nihal onun yanında gülsuyuyla yıkanmış,zemzemle durulanmış vaziyette kalıyor.a.s.

Çocuk ,partnerlerinin yanında yaldır yaldır parlıyor...:jeyyar:

dun aksamkı bolum muthıstı.bıhterın cıldırması fılmı fena canlandırıor.
hele behlulun uzamıstı sıkıldım kestırdım demesıı ne darbeydı ben bıle acıdım bıhtere..
amaa su warkıı bıhterın ustundekı elbıseye asık oldum cok hostu.hele rengıı muthıss...
behlullde sukur kestırdıı saclarınııı kendıne geldı bıraz.oda ılgınc yanı ne deger werıomus bırıcık kuzenıne dk bası cok masum onu uzme hakkın yok bılmem ne.bu kadar guclu akrabalık bagları olan bırınınde amcasının karısıyla ask yasaması acayıp.sımdı sutten cıkmıs ak kasık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…