Aşk-ı Memnu Kanal D

Aman o yüzük müymüş o..Bende önce, hediye paketinin ,gümüş rengi kurdelesini mi? dolamış naapmış diye düşümdüm..kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: bende o nebiçim yüzük heryere takılır diye düşündüm, kazakları bile söker o be -tatlicadiarzu- moda yapmaya çalışmış parfümü ve ayakkabıları satıldıya şimdide yüzük var heralde sırada.

KK da saf hatun mu var chessim..Herkeşler nelere tikkat oluyo..
Böyle böyle ,eksik kalan yanları tamamlıyoz işte..ne var..kaydirigubbakcemile3

öle valla, bundan bir ay önce mi ne ecmelde bunların taş evde kalan bihterin nikah yüzüğüne tikkat çekmişti ama bu tikkat çekişten senaristlerin habarı olmadı heraldeki o konu hala mechul bildiğim kadarıyla:hulya:

valla benim en çok nesrinin kaynanasının beleren gözleri tikkatimi çekti, tırstım birdenkaydirigubbakcemile3

O yüzük satılsa ben almam:dilcikar::roflol:..Yalnız kapı kilitlerini ve sıkışan çekmeceleri iyi açar..:jeyyar:

Aşkı memnuncu kızlar Kıvançın kolundaki ing.döğmenin anlamını bilen var mı?
Yoksa da varsa da söyliiim ...
Tanrıdan başka, kimseye hesap vermem..
Bir yerde okumuştum..Tam sözler bumuydu bilmiyorum da ,anlam bu...

Düzeltiyorum..Yalnızca Allah beni yargılayabilir..miş..

Son düzenleme:
ya kizlar benim anlamadigim simdi behlul bihterden birden nasil boyle sogudu uzak dur benden falan dedi...
cok sinir bozucuydu o konusma tarzi resmen kullandi bihteri onada iyi oldu tabi kocasini aldatmanin cezasini ihanetle ceksin boyle yazik adnan beye biri yegeni biri karisi..ve ustelik karisiyla yatan yegeniyle kizini evlendirecek bilmeden....
..........ve yegeni hem karisiyla hem kiziyla birlikte olmus olacak igrenccccccccccc

bihterin yüzüğünü behlül ün görmemesi imkansız.
o evi temizlemeye birileri gidiyodur herhalde.
onlar almıştır desem yok olmaz herhalde.
evet şimdi bihterin parmağındaki alyans o alyansmı peki.
ya ben bişiylerimi kaçırdım yoksa.

behlülle nihali hiçççç yakıştırmadığım halde son sahne yani dansları çok içten geldi bana..arka müzik ise süperdi.seni seviyorum,seni seviyorum hep seveceğim,seni seviyorum..........müzikle bide bakıştılar ya..off off nihal salağı bilse behlülün ne halt olduğunu..

Ya ben üzülmeye başladım Bihter'in haline. Aşık oldu ciddi ciddi Behlül'e. E adam da aşık olunmucak gibi diil ki.. :) Şimdi elinden kayıp gidiyo, mahfoldu tabi haliyle.. Tabi baştan evlenmeyecekti Ednan Bey'le seni ne kadar mutlu edebilir ki baban yaşındaki adam dimi ama.. Behlül'ün ne yapmaya çalıştığını ise anlayamadım gitti. Korumaya çalışıyo sözde ama kıza daha çok umut veriyo, neticede Nihale aşık filan diil.. Mutlu mu olacak yani sahte aşkla Nihal? Bekleyip görecez bakalım :1closedeyes:

sezon sonu bihter'in hamile kalması için tekrar bi araya gelmeleri gerek behlül'le :1closedeyes:

ay üzüldümm ben bihtere valla benki behlül delisiyim uyuz oldum valla nasıl inat için kestirdi saçlarını ne oldu çiçeklikte öyle demiyodun bihtere ama karaktersiz herifff ne olduda nihal aşkı geldi anlamadım ben bihterin yerinde olsam adnanla onun gözü önünde çatır çatır....................................... oda anlasın bakalım nasıl oluyormuş çok kötü bi hale düşürdü bitteri

Behlül Bihter'e Nihal'den uzak dur dedi.Bihter buna çok sinirlendi Behlül'ün aldığı kolyeyi gitti Nihale'e hediye etti Behlül'de benden bu şekilde intikam alamazsın dedi kavga ettiler
behlül "bihter insan ol biraz hanım hanımcık ol alırım ayağımın altına,ne bu çirkeflik" dedi lmaz:
kaydirigubbakcemile3

Ahah süpersin,gözünden bişey kaçmıyor.He ye Bihtercik ne ara yardım yaptı :jeyyar: Derneğe deyip Behlüle gidiyordu.-tatlicadiarzu- Bide utanmadan konuşma yaptı :roflol:Şımarık şey .
Ayy şu Bihterin taktı cisme yüzük demeyelim lütfen,yüüzklere hakaret olurr sırnaşık şey .

Ah Bihter ahh :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…