Aşk-ı Memnu Kanal D

bu yoruma koptum ednan yine saftirik zavallım:roflol:

ya bihter bu yoğun aşk hayatının arasında hangi arada derede, yardıma muhtaç çocuklara yardım etti, plaket alacak kadar
yani ne zaman derneğe gidiyorum dese, behlüle gidiyodu, yoksa yardıma muhtaç çocuk dediği behlülmüydü
:roflol::roflol:

kızlar akşam benin kestiğim herif nasıldı. :jeyyar:
karizmaydı demi.
ya benim gözüm bi yerden kıtlıyo ama bulacam bulacam.

kızlar akşam benin kestiğim herif nasıldı. :jeyyar:
karizmaydı demi.
ya benim gözüm bi yerden kıtlıyo ama bulacam bulacam.

Ecmelim günaydın

Burçin Oraloğlu o eski türk filmlerinden...

Bizde çatladık akşam..

çok yaşa ömürcüm aha şimdi netten buldum bende.
ay deli oldum akşam tam da izleyemedim diziyi.
kız karizma adam ama yakışır firdoma opuyorumnanaktan

Bence de adam yaşlanınca daha da yakışıklı olmuş..

Firdevsle gerçekten yakışırlar ama..vereliniortak

behlüle şaçı yakışmış diyecem.hemen kızanlar olucak.behlülü mü savunuyorsun bihter kadar oda hatalı felan filan..neyse anacım kıvanç tatlıtuğ efendinin saçları çok hoş olmuş.tam benim beğendiğim saç modeli..

evet ya behlül kapıdan bihtere bakerken bihterin boynunu yakın plan almışlardı.yoksam banamı öyle geldi..adam doyamamış gibi bakıyordu bihtere...

valla dimi bide bu tartışma moda oldu, alt tarafı dizikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ayrıca saçları iğrenç olmuş:dilcikar::dilcikar:

valla dimi bide bu tartışma moda oldu, alt tarafı dizikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hadi ordan bi kere yakışmış saçı eli yüzü açılmış çocuğun bu kadar hoş bi yüzü olduğunu yeni ferkettim adamınkaydirigubbakcemile

hiçte bikerem sonderece hoşşş olmuş.
ben çok beğendim sizde illa bi kulp takçaksınız çocuğa hee klava:

Şimdi netten izliyorum ancak.Misafir ve Kurtlar sürüsü sebebine izlememiştim..
Mazeret bildirmeden sonraaaa, seyrettiğim yerleri yorumlıyayım..
Ayyy..Firdoş..sen topukluya alışkın olduğun için, düz ayakkabı seni rahatsız ediyor demez mi?kaydirigubbakcemile3
Bihterin uyku maskesinden bahsetmişsiniz kızlar ama Nesrinin odasına getirdiği su ile birlikte süslü ilaç kutusunu niye kimse görmemiş..lmaz:
minicik porselen kutu.. Tam kokoşlara göre bişey..
Aman Bihterin siyah bolerosu da ,aynı banyo için örülen lif keselere benziyoooo..lülülülülülü
Kapıdan ne bakıyorsun behlül,öyle melül melül ..
Holding aşşa, holding yukarı..Hangi patron ben holdinge gidiyorum der ki..Şirket deyin işteeee...
Şu behlülün odasındaki Eyfel kulesinin alttan çekilmiş görüntüsü ne kaaa hoş..Oğluşum büyüsün onun odasına da alayım bariii..
Firdoşum herkes senin gibi akıllımı zengin sevgili yapsın,hatun takılıyo genç sevgiliyle..
AAaaaa.ben bu Çetin beyi, Çeto yu hatırladııımm..alkisalkisalkis
Çooook eskiden, Üç istanbul diye bir dizi oynamışt..İlkokula falan gidiyordum...kafamçokkarıştı
Ama Çeto da Firdoşa yakışır yaniii

Canım firdoşumla da zevkimiz aynı..Börböri şal almış kendine..Bende de var..Çakma makma idare ederiz..kaydirigubbakcemile3
Amaniin diziye gerçek cemiyet hanımlarını koymuşlarakannehir.Şu sunan kadınlar..akannehir

hadi ordan bi kere yakışmış saçı eli yüzü açılmış çocuğun bu kadar hoş bi yüzü olduğunu yeni ferkettim adamınkaydirigubbakcemile

hiçte bikerem sonderece hoşşş olmuş.
ben çok beğendim sizde illa bi kulp takçaksınız çocuğa hee klava:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne kulpu kııı, yakışıklılığına bişey dediğim yok zaten ama bence saçları güzeldi, rüzgarda ahenkle dans ediyo, pihtere laf sokcam diye kıydı güzelim saçlarınakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ohhhh.iyi oldu Bihtere, bu gece iyi oldu ona..Şeytan azapta gerek..kötükedihüso
Anasının lafı sokmasına bayıldım valla.delikafadulden.
Ne ağlamaklı oldu...Ohhhh....

He unutmadan Nihalin entarisi güzeldi.
Ama kırmızı entariye de, yeşil küpe, keskel alaka olmuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…