Aşk-ı Memnu Kanal D

Amannn bende bişe oldu sandımmm,hep böle yapıyolar :nazar:
Oda doğru ama bihter yinede adnanı sömürüp gidiyodu sositososito

Ednana koymazdı o para sırnaşık şey
Behlülde bu neki geride kalanın yanında diye düşünmüştür..
Ayrıca behlül bihterin aldığı parayı bilmiodu çulsuz gitceklerini zannediodu bilsede gitmezdi okdrcıkk paraya..
Yetmez behlülee :roflol:

Ednana koymazdı o para sırnaşık şey
Behlülde bu neki geride kalanın yanında diye düşünmüştür..
Ayrıca behlül bihterin aldığı parayı bilmiodu çulsuz gitceklerini zannediodu bilsede gitmezdi okdrcıkk paraya..
Yetmez behlülee :roflol:

Bak o doğruu yetmezzzz ,
ama behlül öle bişe düşünmemişdi bak para alım biraz filan diedelikafadulden
Ee nede olsa yuvayı dişi kuş yapar delikafadulden

nesrin çok güzel olmuş.niye o balıkçıyla nişanlanıyor anlamadım..bence birbirlerine yakışmıyorlar...

Bak o doğruu yetmezzzz ,
ama behlül öle bişe düşünmemişdi bak para alım biraz filan diedelikafadulden
Ee nede olsa yuvayı dişi kuş yapar delikafadulden

Behlül kendi yüreksizliğini bilio niye alsın parayı gtmicek nasılsa :jeyyar:

Ayy yazmazsam çatlarım.-tatlicadiarzu-
Ne bölümdü,benimde güldüğüm sahneler oldu heheh.Nihal hala mutsuz hala gülemiyor memnun değil halinden :nazar: Bihterin bu bölümde hep gözleri dolu doluydu sengözlerimebaksanab .
Yaa benim anlayamdığım Bihter Behlüle sen saçını bile Nihalden daha çok seviyorsun dedin -tatlicadiarzu- Biraz saçma olmamışmı orası.Yeni imajı şaşırttı herkesi ama :1ninca:Ednan yine aynı saftirik zavallım.
Matmiş neden gitmedi boluya onada anlam veremedim.
Arsen hanımın Nihala mutlu maymun demesine bayıldım:1closedeyes: sırnaşık şey
Baloda çok şıktı cemiyet :jeyyar:
:roflol:
Anammm Bihterin yüzüğü neydi öyle,ama Behlül kolyeyi nihalin boynunda görünce baya bozuldu .delikafadulden
Yaa Firdevs hanıma ne demeliisn zengin herifi baştan çıkaracak,o ne cilveli sexsi bakışlardı.Anam az değil bu kadın çok fenaaa.
Ayyh Nesrinin sözüde oldu hihoyyyt .
Ay yeter şimdilik bu kadar yorumkafamçokkarıştı

şaçımı kestirdim çünkü çok uzadı sıkıldım..bihterin bittiği andı.artık behlül bihter sayfası bitti.bihter hatasının bedelini ödemeye başlıyor..
darısı behlülün başına amcası öğrensin bak o zaman nereye kaçacan behlül beş parasız.

Son düzenleme:
şaçımı kestirdim çünkü çok uzadı sıkıldım..bihterin bittiği andı.artık behlül bihter sayfası bitti.bihter hatasının belini ödemeye başlıyor..
darısı behlülün başına amcası öğrensin bak o zaman nereye kaçacan behlül beş parasız.

evet evet o sahne süperdi,ee bu Behlül sıkılır herşeyden :jeyyar:-tatlicadiarzu-
Ahh bihter ahhh,mahvettin hayatını kaydirigubbakcemile3

valla ben en baştan beri behlülün bihteri kullandığını anlamıştım..kullanmasa çeker giderdi bihterle..

amcasının paracıkları bıhterden daha agır basıyor nede olsa nasıl gıtsın çocukkaydirigubbakcemile3

Ben behlüle kızılmamasına çok şaşırıyorum ya:sinifsinif:

ay aynen ben de, kadın aşkına sahip çıktı söyliyim kocama herşeyi dedi deikanlı gibi. erkekler nasil kadinlari kandiriyo en başta neler diyodu şimdi neler diyo valla bu kadar gerçekçi yazmişlar senaryoyu ama niyeyse hep kanan kadin kötü oluyo. valla benim içim parçalandi bihterin haline.

Tabi hatanın büyüğü Behlülde o kesinde:eek:lmaz:
Bihterde aptallık yaptı,kocasını aldattı aslında tanıyordu Behlülü nasıl birisi olduğunu.Çapkın daldan dala :1ninca: İşte bir anlık heves gibi bişey -tatlicadiarzu-

ya bihterin parmağındaki o saçma sapan şey gerçekten yüzük müydü yaaa?? sırf onun hakkında bişeyler yazılmıştır diye buraya baktım hakikaten yüzükmüş şok oldum yaa, daha saçması olamazdı

X