Aşk-ı Memnu Kanal D

Ohhhh.iyi oldu Bihtere,:eek: bu gece iyi oldu ona..Şeytan azapta gerek..kötükedihüso
Anasının lafı sokmasına bayıldım valla.delikafadulden.
Ne ağlamaklı oldu...Ohhhh....

He unutmadan Nihalin entarisi güzeldi.
Ama kırmızı entariye de, yeşil küpe, keskel alaka olmuş..

ne diyon kız bihterciler döver valla seni:roflol::roflol:

bunun adı aşk.... tı haninin intikamı

uzamıştı, sıkıldım, kestim le alındı
:roflol::roflol:

behlüle şaçı yakışmış diyecem.hemen kızanlar olucak.behlülü mü savunuyorsun bihter kadar oda hatalı felan filan..neyse anacım kıvanç tatlıtuğ efendinin saçları çok hoş olmuş.tam benim beğendiğim saç modeli..

Ne alaka?

Ben de behlül daha suçlu diyenlerdenim..

Ama aynı zamanda saçı çok güzel olmuşta diyenlerdenim..

ne diyon kız bihterciler döver valla seni:roflol::roflol:

bunun adı aşk.... tı haninin intikamı

uzamıştı, sıkıldım, kestim le alındı
:roflol::roflol:

Bihterciler Behlülcüler diye bölme kız topiği

Bölücü örgüt senilülülülülülü

Yalnız birader nasıl bir dernekse baloyu Çırağan Sarayında yapmışlar mübarek. Kuş sütü eksikti maşallah. O baloya harcanan paralarla 100 çocuk daha okutulurdu. Dernek dediğin az alçakgönüllü olur.

Yalnız birader nasıl bir dernekse baloyu Çırağan Sarayında yapmışlar mübarek. Kuş sütü eksikti maşallah. O baloya harcanan paralarla 100 çocuk daha okutulurdu. Dernek dediğin az alçakgönüllü olur.

hiiiç, tutun dostlar düğün salonunu çağırıın angaralı turgutu:roflol::roflol::roflol:

ne o adam öyle tiamoda tiamokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hey maşşallah, geçmişe baa 25 sahifeyi okudum da geldim kafamçokkarıştı Şimdi diziyi donmadan, kesilmeden izlicem :lepi:

hiiiç, tutun dostlar düğün salonunu çağırıın angaralı turgutu:roflol::roflol::roflol:

ne o adam öyle tiamoda tiamokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

De mi yav, kurabiye limonata nelerine yetmiyo.
Hayır bi de o şarkıda dans ettiler allam yalebbim yaaa...
Operada dans edildiğini de ilk defa gördüm.
Ama belki de ediliyodur, bizim menzil dostlar düğün salonundan öteye gitmediği için bilemiyor olabilirim. :roflol:

X